Site Overlay

SEO – Search Engine استراتژی ارتباط III

[ad_1]

یکی از راه های لینک بازگشت به سایت خود را می توان در تعدادی از راه های. شما می توانید یک درخواست. اما یک سایت رتبه بندی بالا است که قصد ندارم به شما ارائه با لینک رایگان, بنابراین شما می تواند یا پرداخت هزینه ماهانه برای آن و یا ارائه برخی از خدمات دیگر در بازگشت. راه دیگر این است که به ارسال وب سایت خود را به دایرکتوری سایت: به عنوان بسیاری از شما می توانید. اکثر دایرکتوری ها مقاله رایگان است که می تواند مدت زمان طولانی برای راه اندازی و ممکن است نیاز به پیوند متقابل و همچنین پرداخت ارسالی که وعده سریع ردیابی ارسال, اما که نیاز به یک به طور منظم پرداخت اشتراک. پرداخت اشتراک نه اصرار بر لینک متقابل. هر ارسال شما فراهم می کند با یک لینک بازگشت به صفحه اصلی خود را.

بازاریابی مقاله یکی دیگر از راه های تامین امنیت یکی از راه های لینک. برای هر دایرکتوری مقاله خود را ارائه شده است و مورد قبول شما دریافت خواهید کرد یک لینک. این می تواند تعداد چند صد. در این بازدید کنندگان را به دایرکتوری ها مقاله مجاز به کپی کردن مقاله خود را به وب سایت خود را به عنوان طولانی به عنوان همچنین شامل بیوگرافی نویسنده است که شامل یک لینک بازگشت به سایت شما.

این می تواند یک لینک با ارزش پس از آن می توان به یک صفحه درون وب سایت خود را به جای فقط به صفحه اصلی خود را به عنوان بسیاری از لینک ها. گوگل مجموعه های بیشتر فروشگاه توسط لینک های داخلی از صفحه اصلی لینک کلیک کنید. با استفاده از مقاله بازاریابی شما هزاران لینک به وب سایت خود را از دایرکتوری ها و از افرادی که مقالات خود را و آن را یکی از سودآور ترین راه های بازاریابی وب سایت خود را.

هر روش در آن است که شما با استفاده از موتور جستجو, استراتژی ارتباط هستند و بدون شک عمده جستجوگرها تکنیک و محتوا-رایگان وب سایت های شناخته شده برای رسیدن به تعداد 1 نقطه برای کلمه کلیدی خود را بر اساس پیوند استراتژی به تنهایی.

[ad_2]

Source by Sean Mize

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *