Site Overlay

MLM قدرت پیوند ساختمان – تولید بازاریابی شبکه ترافیک با استفاده از آر اس اس

[ad_1]

بسیاری از افرادی که در بازاریابی شبکه ای هستند clueless وقتی که می آید به بازاریابی آنلاین. وجود دارد بسیاری از راه قدرتمند برای رانندگی ترافیک و بسیاری از آنها نمی دانند که RSS یکی از بهترین راه برای ایجاد ترافیک به بازاریابی شبکه ای خود را در سایت و یا وبلاگ.

برای کسانی از شما که نمی دانید RSS چیست در مورد آن مخفف Really Simple Syndication و آنچه در آن است که آن را به یک فرمت است که به طور گسترده ای استفاده می شود در سراسر وب برای پیوند از سایت های خبری مربوط به تو رفتگی در دیوار. آن است که تا حد زیادی دست نخورده اما آن را بسیار سازگار روش برای رانندگی ترافیک به وب بازاریابی شبکه ای سایت.

به یاد داشته باشید هدف از قرار دادن خوراک خود را برای تولید ترافیک بیشتر و افزایش تعداد مشترکین در لیست پستی خود را. در اینجا یک زن و شوهر از راه های آن را بکشید:

– ایجاد محتوای با کیفیت در وبلاگ خود. هنگامی که شما مطالب خوب مردم می خواهند به دانستن بیشتر در. آنها را به بازگشت به وبلاگ خود را اغلب برای دیدن آنچه که شما می گویند. اگر شما در بازاریابی شبکه ای شما باید با استفاده از این روش برای جمع آوری یک زیر است. هنگامی که شما تعداد زیادی از مشترکین که اشتراک به خوراک خود را به آنها اطلاع داده خواهد شد لحظه ای که شما قرار داده تا یک پست جدید. نگه داشتن در تماس با آنها و ایجاد تفاهم به طوری که شما باید روابط قوی هستند که به اندازه کافی برای شما به آنها را ارائه می دهد یک فرصت برای پیوستن به زیرمجموعه خود را.

– استفاده از آر اس اس خود را و ارسال آن به اجتماعی خبرخوان سایت های مانند FriendFeed و LifeStream. این ابزار بسیار مفید به عنوان آنها تسهیل RSS فرایند را برای شما به راحتی و بدون نیاز به نگرانی بیش از حد در مورد مشکلات فنی.

– شما همچنین می توانید خود را ارسال کنید آر اس اس RSS دایرکتوری ها مانند FeedRaider, FeedAge و FeedBite. بیشتر از دایرکتوری ها به شما ارائه سایت های خود را به شما خواهد شد دریافت ترافیک بیشتر به وب سایت خود را.

– شما می توانید انجام یک جستجوی گوگل برای دایرکتوری RSS یا خبرخوان آر اس اس و شما باید قادر به پیدا کردن صدها نفر از دیگر از RSS سایت های مرتبط. سعی کنید و نگاه کنید به عنوان بسیاری از شما می توانید.

وبلاگ RSS خواهد بود sydicated به همه آر اس اس سایت های که به نوبه خود خواهد شد درایو مقدار زیادی از ترافیک هدفمند به وب سایت خود را. در کنار وبلاگ خود, RSS, شما همچنین می توانید خود را ارسال کنید آر اس اس از مقالات خود را در دایرکتوری ها مقاله ویدئوها در یوتیوب, بوک مارک ها در سایت های اجتماعی نشانه.

هدف این است که برای بسیاری از مشترکان که شما می توانید مقدار زیادی از ترافیک به سایت خود را با ایجاد تنها یک پست وبلاگ. پس از همه, شما می خواهید به اهرم به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید. هنگامی که شما 100 مشترکین در مقابل 10,000 مشترکین حجم کار دقیقا همان است. هنگامی که شما پخش به لیست خود همین اصل صدق می کند. بنابراین مطمئن شوید که شما یاد بگیرند به استفاده از تکنولوژی به نفع خود را هنگامی که شما در حال ایجاد شبکه بازاریابی کسب و کار.

خلاصه: RSS جدید و قدرتمند ابزار آنلاین برای نسل ترافیک. اگر شما می توانید یادگیری مهارت های آر اس اس خوردها شما خواهد شد بسیاری از ترافیک هدفمند به وب سایت MLM و ساخت شبکه خود را از شاخه.

[ad_2]

Source by Jaz Lai

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.