Site Overlay

Memetic تراز برای روانی پروفایل

[ad_1]

تصور کنید شما در یک رسانه اجتماعی یا حتی یک سایت دوستیابی و شما در حال تلاش برای پیدا کردن افرادی که اشتراک منافع همان شما انجام دهد. معمولا این سایت ها برخی از زمینه های که در آن شما می توانید مورد علاقه خود را نشان می دهد که چه کتاب یا فیلم را دوست دارید ، اگر سایت دارای یک الگوریتم خوب آن را در واقع ممکن است جستجو برای بهینه تراز بین منافع خود را با مشخصات و دیگران به شناسایی پتانسیل های دوستان و یا همکاران. اما نه همه طول می کشد زمان برای پر کردن پرسشنامه ها از جمله و به دلیل این عدم دقیق ورودی این نتایج ممکن است خوب کمتر از شما انتظار می رود.

وجود دارد با این حال سایت های دیگر که در آن مردم را الکترونیکی مجموعه ای از منافع خود را مانند وبلاگ Tumblr, موضوع و پینترست. پینترست بسیار سایت جالب برای تعیین کسی مشخصات روانی. در پینترست مردم را مجموعه ای از تصاویر (از جمله تصاویر همراه با متن) از موضوعات آنها علاقه مند هستند و یا مانند. این عالی است برای روانی پروفایل زیرا آن را می دهد بصری نمای کلی از تمام منافع در دسته بندی های مختلف یک فرد ممکن است داشته باشد.

اگر پینترست می تواند در بهبود و افزایش در قابلیت های خود را به طوری که شما می توانید مقایسه میزان همپوشانی در پین شما را با کس دیگری در اصل شما می تواند قادر به پیدا کردن افرادی که حداکثر منافع با شما و کسی که می تواند بالقوه دوستان است.

در واقع خود را پینترست مجموعه ای است که در یک راه خاص خود را Memecard. الگوهای رفتاری هستند عناصر مجموعه ای از باورها ، رفتارها و ایده های که در حال معمولی برای برخی از گروه فرهنگی و است که می تواند به راحتی در میان مردم است. ادیان برای مثال بسیار قوی memegroups و یا به اشتراک گذاشته Memomes. بلکه سیاسی و یا ورزشی وابستگی باعث می شود که شما متعلق به یک خاص memegroup.

هر ایده رده معمولی برای چنین memegroup می توان به نام یک الگوی رفتاری در قیاس به یک ژن است.

یک Memome پس از آن می تواند به عنوان یک موضوع کامل مجموعه ای از الگوهای رفتاری در قیاس کامل ژنوم.

در ژنتیک اگر شما می خواهید برای تعیین میزان شباهت (همسانی یا هویت) بین دو ارگانیسم های شما انجام یک توالی ژن تراز.

در قیاس یک الگوریتم می تواند انجام یک “الگوی رفتاری تراز” پروتکل پینترست. هر تصویر به اشتراک گذاشته شده توسط دو نفر پس از آن می توانید نمره را دریافت کنید. این تصویر در واقع توابع به عنوان یک نوکلئوتید در یک ژن است.

پینترست می تواند به بهبود این الگوریتم با ساخت استاندارد ها در یک حافظه کش (کاربران موظف به استفاده از این دسته استاندارد). یک مجموعه کامل از تصاویر متعلق به یک دسته می تواند ایجاد یک داده مم. درجه از کامل بودن داده شده الگوی رفتاری نیز می تواند وزنی در نسبت دادن یک نمره تراز پروتکل.

در نتیجه پینترست می توان افزایش یافته است به ایجاد یک الگوی رفتاری-مشخصات برای هر “پیننر“با یک نمره خاص از شباهت با افراد دیگر. این احتمال وجود دارد که افراد با نمرات بالا از شباهت خود را با مشخصات نیز تصاویر است که شما به عنوان یک کاربر خواهد بود و در آن شما می توانید اضافه کردن بیشتر به تکمیل مجموعه خود را.

علاوه بر این, شما در واقع ممکن است تلو تلو خوردن بر افرادی که به اشتراک گذاشتن یک معامله بزرگ از دیدگاه ها و منافع با شما است که به احتمال زیاد به توان بالقوه دوستان است.

اصطلاح “الگوی رفتاری-تراز” شناخته شده است در صنعت بازی در کمی متفاوت حس: علاقهمندان به بازی را انتخاب کنید آنچه که “الگوی رفتاری” آنها می خواهند به متعلق به (به عنوان مثال “بد” در مقابل “خوب”). اما خود را پینترست مشخصات در واقع نشان می دهد که چه نوع از الگوی رفتاری شما متعلق به اگر این الگوریتم می تواند اضافه شود.

قابل توجه درست مثل مدرن ژنتیک شده است پیشرفته با epigenetics (که مربوط به تغییرات مولکولی مانند متیلاسیون به برخی نوکلئوتید) پین را شامل epimemetic اطلاعات در فرم نظرات است که می تواند اضافه شده توسط پیننر. در حالی که شما دوباره پین کسی دیگری پین شما می توانید تصویر را تغییر دهید شما می توانید به همراه نظرات. درست مثل اپی ژنتیک اطلاعات است نه لزوما به ارث برده epimemetic اطلاعات لازم نیست به ارث برده یا نه.

این پینترست-نوع memetic تراز روانی برای پروفایل نمی تواند تنها پیدا کردن نرم افزار در سایت های دوستیابی و یا شبکه های اجتماعی; آن همچنین می توانید پیدا کردن یک برنامه کاربردی در روانشناسی و یا استخدام. آن را در واقع ممکن است به یک دقیقتر بازتابی از شخصیت کسی از سنتی دیسک قرمز, زرد, سبز, آبی تایپ (طراحی و توسعه توسط M. Marston) مورد استفاده در شرکت ها, سازمان ها با یک مدیریت فرهنگ است.

به عنوان یک روانی یا آزمون استخدامی یک فرد می تواند با توجه به مجموعه ای از تصاویر و مجاز به انتخاب و دسته بندی این با پینترست مانند ابزار. این نه تنها می دهد یک ایده خوب از موضوع ترجیحات اما همچنین نشان می دهد توانایی خود را به هستی شناختی طبقه بندی و ایجاد دسته بندی و همچنین به عنوان سرعت که با چنین طبقه بندی در وارد. برعکس این ابزار می تواند افراد جوان با دقیق گزاره به صورت حرفه آنها ممکن است مانند در آنلاین حرفه ای تست.

آن را حتی می توان در جرم شناسی به عنوان یک جایگزین برای معروف رورشاخ آزمون لکه جوهر یا مرکب که در آن موضوعات باید مربوط به خود را برداشت مربوط به جوهر یا مرکب آنها را مشاهده کنید.

در memetic تراز ابزار بر اساس مجموعه یاد شباهت در یک ابزار به عنوان پینترست دارای پتانسیل بسیار زیادی در انواع زمینه ها از سایت های دوستیابی به جرم شناسی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *