Site Overlay

Instagram Tips: 5 Unmissable تکنیک های عظیم Likes On Instagram

[ad_1]

با استفاده از هشتگهای محبوب

هشتگهای ارائه یک راه خوب برای get likes on Instagram برای عکس های شما. هشتگهای را می توان بر اساس موضوع سبک از عکاسی و یا پردازش Instagram فیلتر محل سکونت و یا برنامه های خود را. شما همچنین می توانید انتخاب کنید به یکی از محبوب ترین برچسب ها اغلب استفاده می شود مانند #photooftheday #instagood یا #ببر. کشف هشتگهای استفاده شده توسط کاربران دیگر. اگر شما احساس می کنید که اضافه کردن این دسته از گوشی شما دشوار است شما می توانید با ارسال عکس خود را از تلفن. سپس با استفاده از Instagram وب و رابط کاربری مبتنی بر کپی و چسباندن هشتگهای از یک پیش نویس را در ایمیل خود ذخیره سند یا استفاده از Tagstagram.

شرکت در فعالیت های جامعه

بی حد و حصر Instagram فعالیت ها بر روی تلفن همراه شبکه های اجتماعی ارائه گزینه های برای شما به شرکت. یکی از بزرگترین فعالیت های جامعه است که شاید JJ روزانه فروم بود که آغاز شده توسط جاش جانسون یک Instagram کاربر با حدود 280,000 پیروان. با هزاران نفر از اعضای فروم خود به گسترش است در حال حاضر شامل یک شبکه از سردبیران کار برای برجسته کردن عکس در هر روز است. برای شرکت به دنبال جاش Johnson, پیدا کردن تم روزانه و ارسال عکس های خود را. این تم به طور کلی بر اساس سبک یا محتوا مانند سیاه و سفید و یا بازتاب. دیگر Instagram جوامع شامل Steetphoto bw Photooftheday, Ampt, EyeEm و بسیاری دیگر.

دادن و گرفتن

مهم ترین عنصر برای موفقیت در Instagram است که تعامل درست مانند هر جامعه دیگر و یا شبکه های اجتماعی است. بیشتر شما را در وقت خود به اعضای دیگر و با آنها تعامل بیشتر آنها خواهد همان را برای شما انجام. مانند دیگران عکس ها و ترک ملاحظه نظرات به گرفتن توجه خود را. توجه بیشتر به عکس ها توسط افراد خارج از خود را فوری از دوستان شما را بیشتر دوست دارد و پیروان. به نوبه خود دوستان خود را متوجه شما و شبکه خود را گسترش سریع تر است. انتخابی در مورد عکس های شما پس از آن می پردازد به تعامل با Instagrammers علاقه مند به انواع مشابه به عکاسی.

خلاق با ویرایش عکس

شما ممکن است بخواهید سعی کنید Instagram را فیلتر اما متوقف نمی وجود دارد. اگر چه آنها شگفت انگیز وجود دارد گزینه های نامحدود با اندروید و iOS apps for مشتاق عکاسان موبایل. استفاده از نرم افزار Adobe Photoshop Express یا Snapseed برای ویرایش عکس و یا PicCollage یا Fuzel, خلاق, برنامه های کاربردی که به شما اجازه تولید قابل توجه کلاژ. ایجاد امضای خود را سبک و اضافه کردن علامت خود را به عکس های خود را. هنگامی که شما ایجاد خود را متمایز تو رفتگی در دیوار و یا شما را بیشتر متوجه شوید به راحتی و به زودی ساخت زیر قابل توجهی.

برجسته توسط Instagram

در حالی که برجسته توسط Instagram است و نه دشوار است, این می تواند به شما هزاران نفر از پیروان در یک روز. Instagram اتحاد اعلام نشده آن سیاست و یا معیارهای انتخاب کاربران برای پیشنهاد کاربران لیست. اگر شما انتخاب شما خواهد ماند و در یک هفته به شما بزرگترین ممکن است قرار گرفتن در معرض در شبکه های اجتماعی است. اگر شما نمی دانید که در مورد پیشنهاد کاربران, لیست, شما می توانید آن را چک کنید در تنظیمات-پیدا کردن و دعوت از دوستان-پیشنهاد کاربران است. لیست فوق العاده متفاوت است و شما می توانید از ویژگی های بر روی آن برای یک چشم انداز جالب یک سبک منحصر به فرد و یا تو رفتگی در دیوار شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.