Site Overlay

Instagram – یک پررونق پلت فرم برای بازاریابی رسانه های اجتماعی پلت فرم

[ad_1]

چگونه به کشف Instagram به عنوان یک بازاریابی رسانه های اجتماعی پلت فرم
خود را برای افزایش Instagram, بازاریابی, اول از همه, شما نیاز به افزایش پیروان خود را بر روی یک ثابت و پایدار بر اساس. بیشتر مردم آگاه هستند از نام تجاری خود را بیشتر شانس خود را به طور بالقوه رسیدن به مخاطبان هدف خود را. اجازه دهید's اجرا از طریق راهنمایی ها و تاکتیک های چگونه به کشف Instagram به عنوان یک بازاریابی رسانه های اجتماعی پلت فرم خود را با نام تجاری محبوب تر است.

1. استفاده از منحصر به فرد ترد و جذاب برچسب
هشتگهای نه تنها مهم برای توییتر; آنها همچنین یک نقش برجسته در Instagram. آن's راه بزرگ از کاربران چگونه شما می توانید از طریق تلفن همراه خود را Instagram جستجو. نسبت به توییتر در اینجا شما're محدود نمی شود تعداد کاراکتر. شما می تواند شامل چند دسته در پست های خود را متصل کنید. در حالی که تصمیم گیری در برچسب برای نام تجاری بهتر است آن را به ایجاد نام تجاری خاص هشتگهای. سعی کنید به نگه داشتن آن را به عنوان منحصر به فرد و ترد به عنوان امکان پذیر است. سعی کنید چند نوع از هشتگهای مانند نام تجاری خاص hashtags, general هشتگهای و روند هشتگهای برای گرفتن متوجه شده در جستجو.

نمونه هایی از نام تجاری خاص هشتگهای عبارتند از:

# PutACanOnIt-Red Bull

# TweetFromTheSeat-Charmin

# OreoHorrorStories-Oreo

# WantAnR8-آئودی

ایده آل کلی هشتگ باید آماده با دو واژه بیش از یک کلمه به این معنی که به عنوان مثال به جای #QL, #AskQL بهتر است یک برچسب.

2. همواره در تعامل با پیروان خود را
هنگامی که شما پیرو / s نمی خجالتی و دور ماندن مشغول اند. به طور مداوم پست چشمگیر محتوا است که پیروان خود را پیدا کنید مربوط به علاقه خود و کسب و کار. جلوگیری از پرتاب پست های تصادفی به عنوان مثال هنگامی که در یک هفته یا ده رفتن تا آنجا که ممکن است. حداقل دو بار در روز ارسال لازم است. هنگامی که پیروان خود را شروع به افزایش شما می توانید شروع به ارسال سه تا چهار بار در روز. قوام مهم! به گفته آنتونی Carbone “اگر شما چوب به یک تو رفتگی در دیوار و نشان دادن اصالت و شور و شوق در پست های خود را, شما را پیدا خواهد کرد زیر قوی”

مردم بیشتر به شما به صورت پویا می تواند شامل و متقاعد کردن به اظهار نظر در مورد مطالب خود را (عکس / فیلم) بهتر است برای شما. پس آن را تلقین علاقه برای دیگران که می خواهند برای کمک و یا اظهار نظر در مورد مطالب خود را به عنوان به خوبی.

3. نه با مته سوراخ کردن مخاطبان خود را با اطلاعات بیش از حد
بدون شک ثبات اجتناب ناپذیر است اما اگر آن را فاقد هماهنگی و ربط مطالب آن نتایج در هر هرزه یا اطلاعات بیش از حد. نگه داشتن خود را در فرکانس صحیح و سازگار است. به جای موعظه آنها و تعامل با آنها است. آن's بهتر به درخواست آنها باید احساس کنند که با ارزش. حفاری معنی تعامل از آنها.

ایده آل تعداد پست ها بر اساس پیروان پیشنهاد شده توسط کارشناسان صنعت عبارتند از:

4. بیشترین استفاده از ابزار رایگان
Instagram نیز فراهم می کند تجزیه و تحلیل ترافیک رایگان ابزار برای کسب و کار پروفیل; عاقلانه بیشترین استفاده از آنها را به بازار محصولات و خدمات خود را. برای مثال “بینش” یک ابزار تحلیلی شما فراهم می کند دسترسی به تعامل داده است. اگر حساب خود را در ابتدا امضا به عنوان یک حساب شخصی برای کسب و کار خود را دریافت روشن به مشخصات کسب و کار. که's چگونه شما می توانید پول نقد استفاده از ابزار رایگان است که استفاده از کسب و کار برای پیگیری این شکل از نام تجاری خود را در Instagram. 'بینش' کمک به شما را در درک مخاطبان خود را به شما فراهم می کند داده ها بر روی پست های با بیشترین برداشت درگیری و سهام. در نهایت شما نتیجه خواهد گرفت که پست ها موثر هستند و آنهایی که کار نمی کند به خوبی با مخاطبان خود را.

5. Repurpose مطالب از سایر منابع
همانطور که در اوایل پاراگراف موثر و موفق Instagram بازاریابی نیاز مداوم پست های مربوط به محصولات و خدمات خود را. آن را به خوبی آشکار است که هر زمان در آینده با خلاق و جذاب, پست, است که به عنوان آسان به عنوان آن به نظر می رسد. که's که در آن re-purposing محتوا و یا گردآوری مطالب ارائه می دهد یک دست کمک کند. ارائه شما یا برچسب و یا ذکر پوستر اصلی این است که کاملا اخلاقی بازاریابی عمل می کند و سقوط در زیر ابر سیاه از سرقت ادبی. شما نیاز به اطمینان حاصل شود که پست های که شما پژمرده repurpose یا معاون کشیش بخش مربوط به پیروان خود را.

نتيجه گيری

بازاریابی رسانه های اجتماعی از طریق Instagram می توانید تسهیل شما در رسیدن به هدف خود را به اهداف کسب و کار با سهولت. استفاده از Instagram گسترده و مناسب و رشد بزرگتر!

مختلف وجود دارد دیگر نکات و تاکتیک های خود را در بازار محصولات و خدمات بهتر در Instagram, بیش از و بالاتر از این بالا 5 که شما باید با نگه داشتن دستی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.