Site Overlay

Instagram نکات و ترفندها

[ad_1]

با توجه به مفهوم منحصر به فرد از Instagram آن ساخته شده است که فضای آن در میان محبوب ترین سایت های شبکه های اجتماعی مانند Facebook و Twitter. قلاب به شما خواهد شد هنگامی که شما شروع به استفاده از Instagram. با نگه داشتن یکدیگر زندگی ساده تر تبدیل شده است و مردم با آن دیوانه در مورد گرفتن بیشتر و بیشتر دوست دارد و پیروان. اگر شما عشق Instagram تا آنجا که ما شما را واقعا دوست دارم این نکات و ترفندها.

دریافت هشدار از طریق زمانی که مردم مورد علاقه خود را ارسال

همه ما به خصوص تمایل به سمت برخی از مردم ما Instagram خوراک و نفرت از دست رفته خود را پست. این شاید به این دلیل که ما عشق مهارت های عکاسی خود و یا به سادگی به این دلیل که ما آنها را دوست دارم; با آخرین به روز رسانی هرگز از دست یک پست از این افراد است. به سادگی به نوبه خود در این اطلاعیه از مردم شما می خواهید به دریافت اطلاعیه هر زمان که آنها پست چیزی.

حرکت مردم از طریق تغذیه با خیال راحت

عمیق تر شما حفاری در کسی Instagram خوراک بیشتر ترس است مورد بهره برداری دو تصویر از 80 سال پیش و نشاندار به عنوان یک استاکر. اما نگران نباشید یک هک برای این عنوان است. فقط سوئیچ به حالت هواپیما و حرکت با خیال راحت از طریق خوراک خود را بدون هیچ گونه نگرانی در مورد علاقه های قدیمی خود را در تصاویر به طور تصادفی. اما قبل از انجام آن اسکرول کردن تصاویر خود را به سرعت به بارگذاری تمام تصاویر قبل از رفتن را از طریق آنها را به آرامی به بعد.

دوباره مرتب خود را فیلتر

بنابراین شما همیشه انتخاب والنسیا بیش از بید? همه ما مانند برخی از فیلترهای بیشتر از بقیه از آنها. و نمی شود آن را فوق العاده اگر مورد علاقه خود را فیلتر می تواند به نظر می رسد در ابتدای لیست ؟ شما در واقع می توانید خود را تنظیم مجدد فیلتر با یک ترفند ساده است. شروع شده توسط ویرایش یک تصویر و رفتن به سمت راست در لیست فیلتر و شیر بر روی “مدیریت”. در حال حاضر مطبوعات طولانی در سه خطوط خاکستری در سمت راست از هر فیلتر و کشیدن آن به ترتیب در مورد نظر خود را سفارش دهید.

مخفی کردن تصاویر شما برچسب گذاشته شده توسط در

این یک واقعیت جهانی تصاویر شما برچسب گذاشته شده توسط در همیشه کمتر چاپلوس تر از آنهایی که ما بر خودمان. اما با تشکر از دوستان که عاشق آپلود تصاویر شرم آور از شما در حال حاضر می داند که چگونه به شما نگاه هنگامی که شما فقط از خواب بیدار شده. شما هم اکنون می توانید مخفی کردن آن شرم آور تصاویر از دیگران با یک ترفند ساده است. رفتن به “عکسهای شما” و به آن ضربه بزنید بر روی سه نقطه در بالا گوشه سمت راست را انتخاب کنید و “ویرایش”. در حال حاضر انتخاب عکس ها شما می خواهم برای مخفی کردن از مشخصات خود را و هنگامی که شما راضی به عکس شما ضربه بزنید در “پنهان کردن از مشخصات” در پایین صفحه نمایش خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *