Site Overlay

How To Get Instagram Followers Fast

[ad_1]

Instagram یکی دیگر از بسیاری از سایت های شبکه های اجتماعی عامل در وب امروز است. این یک پلت فرم که در آن شما می توانید به اشتراک گذاری عکس های خود را خصوصی یا عمومی. در حال حاضر اگر شما می خواهید برای رسیدن به مخاطبان گسترده تر, شما باید شروع به جمع آوری خود را Instagram followers.

در اینجا چند حلال و سعی و آزمایش روش های دریافت Instagram followers fast.

حساب –

اگر شما یک حساب خصوصی آن را تنها دوستان خود را که می توانید ببینید چه شما به اشتراک گذاری. از این رو اولین گام برای گرفتن Instagram followers fast برای رفتن است. برای کسانی از شما واقعا نگران در مورد حفظ حریم خصوصی شما همیشه می توانید نگه داشتن یک چک در آنچه شما انتخاب می کنید برای به اشتراک گذاشتن.

هشتگهای –

Instagram با استفاده از هشتگهای به فیلتر عکس. هنگامی که شما جستجو برای عکس, شبکه های رسانه های اجتماعی را نمایش عکس با برچسب. محبوبیت نه تنها معیارهای هنگام انتخاب هشتگهای با عکس های خود را. شما همچنین باید با استفاده از مربوطه هستند. 3 ایده آل شماره از هشتگهای به استفاده از خود را با عکس.

به طور منظم ارسال –

یک خفته حساب نمی کند و معمولا بیش از حد بسیاری از پیروان. Instagrammers منظم تمایل به دنبال کردن و غیر فعال حساب. از این رو استراتژی است که برای تازه کردن حساب خود را با جدید اصلی و فریبنده محتوا.

به عنوان یک قاعده کلی نیست پست کمه و نمی سیل صفحه خود را. عکس روزانه یک استاندارد خوب است.

استفاده از فیلترها –

چرا شما باید استفاده از فیلترهای ؟ آنها واقعا بهبود ظاهر عکس های خود را با اضافه کردن یک بیشتر لمس شخصی. این حس زیبایی اضافه شده است به اندازه کافی به منظور جلب بیشتر پیروان که عشق زیر کار با کیفیت. بررسی کنید که چگونه خاص فیلتر به نظر می رسد قبل از اینکه شما در واقع آن اعمال می شود.

تصویر کلاژ –

به جای آپلود تنها تصویر شما می توانید با ترکیب چندین عکس را به یک واحد. چنین تصاویر جذاب تر به عنوان آنها را به یک داستان. چند وجود دارد پرداخت و رایگان شخص ثالث و کولاژ سازان و برنامه های ویرایش عکس شما می توانید با استفاده از برای این منظور است.

آن زمان حق –

خیره کننده ترین عکس های خواهد شد که هیچ بیننده اگر شما آن را هنگامی که کل Instagram جامعه خواب است. اوج بار در Instagram در صبح قبل از کار و در شب بعد از کار. این زمانی است که اکثر Instagrammers بررسی حساب های خود را. پس زمان خود را آپلود راست.

به دنبال مانند و اظهار نظر

در عین حال یکی دیگر از نوک برای افزایش دید خود را در Instagram به دنبال دیگران است. آنها ممکن است شما به دنبال را در بازگشت. آن را یک گام بیشتر با میل و اظهار نظر در دیگر عکس ها و ویدئوها. شما به احتمال زیاد برای گرفتن توجه از عکس مالک به عنوان او/او پیروان. آن را ممکن است آنها را بی درنگ به خود را بررسی کنید Instagram account, افزایش احتمال پیروان.

همگام با Facebook –

با Facebook مصرف بیش از Instagram هم اکنون می توانید به اشتراک گذاری عکس های خود را در سراسر هر دو سیستم عامل یکپارچه سازی خود را در Facebook و Instagram account. این راه خود را Instagram فعالیت می شود جریان به Facebook. Facebook دوستان که همچنین یک Instagram account شروع خواهد شد پس شما اگر آنها مانند آنچه شما ها.

تماس به عمل

نوشتن شرح تصاویر و خود را باید تماس بگیرید قوی به عمل است. شما باید برای هدف بهتر است نامزدی خود را با نوشتن شرح تصاویر و. که در آنها باید آنها را وادار به اظهار نظر و یا شروع یک بحث جالب.

این راه های مختلف که در آن شما می توانید Instagram followers fast. شما همچنین می توانید پیوستن به میکرو وبلاگ نویسی گروه و شرکت در بحث ها وجود دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.