Site Overlay

Facebook Marketing – چگونه برای ایجاد آگهی رایگان بدون اذیت و آزار همه

[ad_1]

آیا شما متوجه چه نشسته درست در مقابل صورت خود را با رسانه های اجتماعی است ؟ Facebook نیست و صرفا یک وب سایت رسانه های اجتماعی. Facebook نشان دهنده یک پدیده– تغییر در راه ما ارتباط برقرار کنید. شما بهتر است بر این باورند که آن را یک مد زودگذر است و تعداد 2 سایت پر بازدید در جهان است. این مهم است زیرا پول تولید شده است در هر کجا که ارتباطات در حال توسعه بین مردم است. و عمده ارتباطی است که اتفاق می افتد در Facebook.

در حال حاضر برای درک بهتر این مفهوم: پول است که عمده ارتباطات در حال توسعه است, فکر می کنم در این مورد. فکر می کنم چاپ کنم تلگراف فکر می کنم, تلفن, فکر می کنم, رادیو, فکر می کنم تلویزیون, فکر می کنم در اینترنت. هر پیشرفت در رسانه های جدید را به ارمغان آورد پول به کسب و کار. کسب و کار با استفاده از رسانه های جدید ساخته شده راه پول بیشتر و سریعتر و سریعتر با هر توسعه رسانه ها. شما ممکن است یک بزرگ نمایی جبران خسارت طرح این سوال این است – شما با استفاده از یک Facebook استراتژی بازاریابی برای ایجاد آگهی رایگان و رسیدن به رشد نمایی خود را برای موفقیت در MLM?

چرا Facebook ایده های بازاریابی برای کسب و کار MLM?

 1. شما لازم نیست به یک متخصص یا گورو بازاریابی خود را در بازار شبکه بازاریابی کسب و کار آنلاین.
 2. شما می توانید نتایج در 30 دقیقه یا کمتر
 3. حتی اگر کامپیوتر شما در حال به چالش کشیده شما می توانید در بازار Facebook.
 4. رایگان است

باید ها و نبایدها از Facebook بازاریابی

 1. نمی دادن مردم است. مردم خاموش خواهد شد اگر شما آزار و اذیت آنها. Facebook یک سایت شبکه های اجتماعی. معاشرت اتصال و دریافت به دانستن مردم است.
 2. نه بیش از حد انفجار و پست خود را به “فرصت کسب و کار” بر روی دیوار خود را و یا هر جای دیگری. این باعث می شود شما نگاه ناامید و شما تنها به مردم این فرصت را به می دانم که شرکت خود را– و نه شما.
 3. نه زمین کسب و کار خود و در اولین تماس. به عنوان به زودی به عنوان شما می بینید یک فرد جذاب شما علاقه مند هستید از شما نمی پرسند آیا شما با من ازدواج کن ؟ شما بحث کوچک, اتصال, واقعیت پیدا کردن و….
 4. نه بیش از حد پست در مردم دیوار یا دیوار. Facebook این را به عنوان اسپم و سوء استفاده خواهد شد و جلوگیری از ارسال برای چند ساعت. اگر شما همچنان به انجام این کار اغلب حساب کاربری شما ممکن است خاتمه یافته است.

آیا Facebook

 1. موثر مشخصات راه اندازی. راه اندازی مشخصات خود را با اطلاعات صحیح در مورد خود و پیشنهاد فروش منحصر به فرد.
 2. استفاده از یک حرفه ای تصویر پروفایل را. از آنجا که شما یک بازاریاب حرفه ای, مطمئن شوید که شما تصویر نشان دهنده موفقیت MLM.
 3. جذب افراد همفکر. یکی از بهترین راه برای جذب کردن دوستان جدید است برای پیدا کردن یک گروه از افراد همفکر.
 4. برقراری ارتباط موثر در هنگام درخواست دوستان و پذیرش دوستان است. به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید یک دوست جدید اتصال پیدا کردن اگر آنها هر چیزی که شما می تواند کمک به آنها را با. همیشه اضافه کردن ارزش برای اولین بار.
 5. ایجاد گروه خود را. ایجاد گروه خود را به شما می دهد یک پلت فرم به نامحدود, دوستان, ارسال ایمیل انبوه, انجام تبلیغات بیشتر و ارائه ارزش بیشتر.

این Facebook بازاریابی استراتژی موقعیت شما به یک MLM بازار هوشمند نرم افزار با اتصال ایجاد روابط و تولید آگهی رایگان. شما شایستگی این را یاد بگیرند که چگونه برای تولید 30 آگهی رایگان در روز در Facebook و آنها را تبدیل به توزیع کنندگان پرداخت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.