Site Overlay

Facebook – که در آن مردم وجود دارد وجود دارد, فروش

[ad_1]

همیشه سعی در فروش محصولات خود را در Facebook? نه ؟ خوب شاید شما باید. که در آن مردم وجود دارد وجود دارد فروش!

مرحله 1

اولین چیزی که به انجام این است که خودتان یک کسب و کار فن صفحه. آن را بسیار آسان به راه اندازی و آن را به عنوان پنجره مغازه خود را به جهان است. در حال حاضر بر خلاف eBay شما لازم نیست که خاص listings (اگر چه ممکن است) بنابراین شما واقعا باید فشار محصولات و خدمات خود را و در واقع فروش خود را. من برای پیدا کردن این بازی هیجان انگیز و به چالش کشیدن به عنوان شما نیاز به در واقع به دنبال مشتریان بالقوه است که باید در فروش.

هنگامی که شما صفحه خود را سپس شما می توانید مجموعه ای در مورد ساخت آن را نگاه جذاب و فریبنده به خریداران بالقوه است. وجود دارد بسیاری از برنامه های شخص ثالث است که انجام این کار برای شما (معمولا رایگان) و من چند تلاش کرده اند اما احتمالا مورد علاقه من است که یکی به نام Pagemondo که شما را قادر می سازد بسیار جالب, صفحه فرود, جدید likers به ببینید که در آن شما می توانید ویژگی های بالا مشخصات محصولات و نمایش آرم خود را و غیره. این مثل eBay قالب خود را می تواند Facebook حضور یک درجه از حرفه ای.

مرحله 2

گام بعدی این است که به طرفداران/likers و این کمی سخت! بدیهی است که در وهله اول برای شروع این است که دوستان و خانواده که در حال حاضر اطلاعات تماس شما در Facebook و شگفت انگیز است که چگونه بسیاری از طرفداران شما می توانید اگر شما ارسال التماس پیام به تمام دوستان خود و درخواست از آنها برای دعوت از دوستان خود را که به نوبه خود دوستان خود را دعوت و غیره و غیره کمی مانند یک طرح هرمی!! این کار حتی بهتر اگر شما ارائه یک جایزه برای دوستان که می فرستد ترین likers به صفحه خود را. یکی دیگر از راه های خوب شدن طرفداران است که به مشتریان موجود از وب سایت خود یا eBay فروش به ثبت نام با ارسال جزوات با هر فروش درخواست از آنها برای پیوستن به گروه به ماندن در تماس با محصولات جدید و ویژه ارائه می دهد. من اغلب خوب تکرار دستورات فقط از ارسال به روز رسانی در صفحه من.

هنگامی که شما خسته فوری خود را به دایره آشنایان و مشتریان گذشته زمان خود را برای شروع فریبنده اعضای عمومی را به صفحه خود را. چند راه وجود دارد از انجام این کار است. سریعترین و ساده ترین است برای استفاده از سایت های مانند Twiends که در واقع یک فن بزرگ زنجیره ای ارز, برنامه. شما مانند مردم دیگر صفحات و آنها به نوبه خود مانند شما. من نمی, اما نگه داشتن ایمان بسیار در این سیستم ها به عنوان شما در حال گرفتن هدفمند پیروان به خصوص اگر شما در حال فروش نسبتا محصولات تو رفتگی در دیوار. اگر شما چیزی برای فروش جهانی هر چند مانند الکترونیک و یا کتاب شما ممکن است برخی از موفقیت با استفاده از این روش. هم وجود دارد تعدادی از Facebook صفحات تنظیم به طور خاص راه اندازی به شما likers. در اینجا تعداد کمی از آنها…

NetworkYourBusiness

AddictedToNetworking

FanpagePromote

یک روش من استفاده می شود به likers است به استفاده از صفحات هستند که هدفمند به من جمعیتی است. به عنوان مثال صفحات Facebook like ‘دانشگاه علوم پزشکی مشهد که’ یک صفحه اختصاص داده شده به اقامت در خانه مادران که و هنر و صنعت و سپس فروش در Facebook. هدف این صفحه با این نسخهها کار خوبی برای من به عنوان بسیاری از این مادران باید کودکان و نوجوانان و پس از آن نیاز به اسباب بازی برای احزاب ، همچنین بسیاری از آنها را به محصولات موجود مانند بابا نوئل کیسه شخصی آنها و فروش آنها را در. فروش به این افراد شده است بسیار پرسود در چند هفته گذشته. در حال حاضر البته این بستگی به آنچه شما فروش است اما من مطمئن هستم که اگر شما صرف زمان کمی گشت و گذار در صفحات شما می توانید پیدا کردن صفحات مشابه مناسب به تو رفتگی در دیوار شما. به دنبال گروه و صفحاتی که مربوط به کسب و کار خود و پیوستن به آنها را. برخی از شما اجازه ترویج کسب و کار خود و برخی را نمی خواهد اما بیشتر به گروه شما ملحق بهتر است. اگر یک کسب و کار می یابد صفحه خود را و آن را دوست دارد و سپس آن را مشترک Facebook قوانین و مقررات به مانند آنها را حتی اگر آنها هیچ ربطی به کسب و کار خود و بخش. ساخت مجازی دوستان و یا آشنایان است که بخشی از پیشرفت خود را در Facebook profile. من مطمئن شوید که من مثل همه اسباب بازی, پارتی, کالج, کریسمس, هالووین صفحات پیدا می کنم که شما هرگز که ممکن است نیاز به خدمات من!

مرحله 3

هنگامی که شما یک پایه خوب از طرفداران شما نیاز به ترویج, ترویج, ترویج! بیشتر به شما به روز رسانی خود را در صفحه فروش بیشتر شما خواهد شد و همانطور که قبلا ذکر شد برخی ممکن است این را به عنوان یک استفاده خوب از وقت خود را اگر شما فقط انتخاب کنید تا یک زن و شوهر از فروش یک هفته است اما شما باید در آن برای مدت طولانی بازی – اگر شما آن را ساخت آنها خواهد آمد (امتیاز اگر شما دریافت کنید که به صورت تصادفی هشتاد فیلم نقل قول!!). هر بار که شما یک محصول جدید و یا تکه ای از اخبار و ارسال آن را در صفحه خود را به عنوان کسی که در جایی آن را ببینید و متوسط از قانون می گوید که کسی آن را خرید! همچنین خلاق. برگزاری مسابقات تبلیغات و پیشنهاد های ویژه و تعامل با مشتریان خود را کنید و سعی کنید به جرقه علاقه خود را. من تصور خودم به عنوان یک غرفه بازار دارنده و تلاش برای گرفتن رهگذران که واقعا نمی خواهید به برداشت!

یکی دیگر از راه فروش آن را به لینک خود را در Facebook صفحه خود را با حساب eBay. وجود دارد برخی از راهنماهای خوب در گوگل توضیح میدهد که چگونه شما می توانید انجام این کار.

نیز وجود دارد راه های گرفتن eBay سبک ‘فروشگاه’ on Facebook. شرکت هایی مانند Buegle شارژ خواهد شد اما به صداقت من شک و تردید در مورد پرداخت برای خدمات مثل این که من اصلا فکر می کنم می گرداند در حال حاضر وجود دارد و به این لحاظ مالی قابل دوام. به ویژه هنگامی که من موفق به انجام آن را به صورت رایگان!!

وب سایت من با استفاده از برای Risus فروشی دارای یک تابع ساخته شده را در آن به من اجازه می دهد به صادرات تمام اسباب بازی فروشی لیست shopmania که به نوبه خود خواهد شد و سپس لیست تمام اقلام خود را به طور مستقیم بر روی Facebook و پس از آن و در حال اجرا برای یک سال یا بیشتر من در حال حاضر ساخت برخی از فروش خوب و پاسخ به سوالات.

من امیدوارم که این راهنمای کمک خواهد کرد که تعداد کمی از مردم. فروش در Facebook است نه برای همه اما من صادقانه فکر می کنم ارزش آن را امتحان کنید اگر شما زمان و انرژی برای قرار دادن به آن

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.