Site Overlay

Don't اشتباه گرفته! بازاریابی اجتماعی متفاوت از بازاریابی رسانه های اجتماعی

[ad_1]

من با خواندن این مطالب اما پس از آن متوجه شدم نویسنده های مختلف در مورد آن فکر. من می دانم برای مطمئن شوید که چه بازاریابی اجتماعی است که آن را's فقط غم انگیز است که بسیاری از افراد و برخی از آنها از نویسندگان مثل من گیج کننده آن با بازاریابی اجتماعی است. از آنجا که رسانه های اجتماعی تبدیل شده است به طور فزاینده ای محبوب با همه مردم ناخودآگاه سوء استفاده از یک عبارت است که موجود برای مدت زمان طولانی. به من اجازه انجام این افتخار برای روشن شدن همه چیز نه فقط برای شما بلکه برای سایر خوانندگان نیز هست.

آنچه که در رسانه های اجتماعی است ؟

همانطور که در فرهنگ لغت, رسانه های اجتماعی تعریف شده است به عنوان وب سایت و برنامه های کاربردی است که اجازه می دهد تا کاربران برای ایجاد و به اشتراک گذاری محتوا و یا شرکت در شبکه های اجتماعی.

من را در رسانه های اجتماعی هستند کامپیوتر به واسطه ابزار که کاربران را قادر می سازد افراد, گروه ها و یا شرکت ها برای برقراری ارتباط تدوین و فرموله کردن سهم و یا تبادل اطلاعات و بحث در مورد مشترک منافع حرفه ای ایده ها و برداشت های, بحث در مورد اعتقادات فردی و اصول, به اشتراک گذاری تصاویر و ویدئوها در مجازی گروه ها و جوامع و شبکه های. رسانه های اجتماعی و وب سایت های مبتنی بر فن آوری است که تبدیل سنتی پخش رسانه تک گویی های اجتماعی به گفت وگو. آن را قادر می سازد مردم را نه فقط صحبت کردن با مشتریان خود را; این اجازه می دهد تا آنها را با صحبت و ارتباط برقرار کردن با مشتریان خود را در راه است که هرگز ساخته شده است قبل از.

آنچه که در رسانه های اجتماعی بازاریابی است ؟

بازاریابی اجتماعی رسانه ها است که یک مکالمه بین یک خریدار بالقوه و فروشنده نام تجاری و ترویج محصولات و خدمات خود را از طریق شبکه های اجتماعی, شبکه های کسب و کار, وبلاگ ها, انجمن ها, فیس بوک, ویدئو, های, و بسیاری دیگر. درست مثل Facebook, Twitter, Instagram Pinterest, Tumblr اینها فقط تعداد کمی از بسیاری از وب سایت های اجتماعی که در آن مردم می توانند در بازار چیزهایی که آنها در حال فروش است. بازاریابی رسانه های اجتماعی با استفاده از این سیستم عامل اجتماعی به ساخت و ترویج کسب و کار خود و به درایو ترافیک به کسب و کار خود وب سایت.

بازاریابی اجتماعی است که اجرای واقعی از تلاش های خود را به نحو احسن و به طور موثر خود را در بازار کسب و کار در اینترنت از طریق سیستم عامل های اجتماعی و شبکه های اجتماعی است. همچنین با کمک استراتژی های مربوط است که استفاده از بهینه سازی موتور جستجو و جستجو موتور بازاریابی / کسب درآمد کسب و کار شما قطعا تبدیل به یک ضربه.
چه اجتماعی بازاریابی است ؟

بازاریابی اجتماعی است که همه در مورد تغییر رفتار. مردم به تغییر رفتار فردی به طوری که آن را به نفع جامعه به عنوان یک کل. مانند قرصهای پوشیدن کاندوم یا استفاده از قرص های ضد بارداری برای جلوگیری از ناخواسته, برای جلوگیری از بارداری است. تبلیغات و یا آگهی های بازرگانی تلویزیونی گفت: don't, دود, سیگار کشیدن برای سلامتی شما خطرناک سوء مصرف مواد مخدر می تواند کشتن یک دهانه رحم تست غربالگری برای جلوگیری از سرطان دهانه رحم, بازیافت زباله خود را نجات درختان و گونه های در معرض خطر. وجود دارد مقدار زیادی از مثال من می توانم به شما بگویم اما این لیست را فقط رفتن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *