Site Overlay

BigLaw: یک سرمایه گذار در این نام تجاری در بازار

[ad_1]

این BigLaw نام تجاری

در عصر ما از رقابت و ارتباط شرکت های حقوقی صورت یک چالش بی سابقه از نام تجاری و BigLaw – بزرگترین و موفق ترین شرکت های حقوقی – تمایل به بازی بازی طولانی. برای BigLaw به “پیروزی” را باید ادامه داد به منظور افزایش کسب و کار خود را با نام تجاری به منظور جذب و حفظ مشتریان خود و وکلای آن. سوال این است: آیا وکلای آن بازی همان بازی است ؟

شخصی با نام تجاری

امروز در موبایل بازار کار, بسیاری از وکلا ممکن است اتصال کوتاه بازار است. و آنها از این ابزار برای انجام این کار; همان استاندارد تجهیزات که BigLaw مسائل مربوط به هر یک از وکیل زمانی که او به تیم می پیوندد. هر وکیل قصد “برنده شدن” به سرعت یاد می گیرد برای استفاده از این ابزار برای ایجاد تخصص در یک منطقه(ص) از فرصت های بازار به علاوه یک نام تجاری شخصی, به آن بازار است.

شخصی مارک های تشخیص وکلای

در پن قانون مدرسه افتتاحیه زنان اجلاس حدود 200 نفر از اعضای پن قانون جامعه جمع آوری به جشن و رهبری پیشگام کار پن ملی و بین المللی وکلا. به عنوان این اجلاس روشن ساخته پن قانون زنان را از بسیاری از برنده نام تجاری و در غیر این صورت به جشن می گیرند.

دستور کار شامل یک جلسه مزبور “ساخت حرفه ای خود را با نام تجاری آنلاین و آفلاین” که در طی آن اعضا و شرکت کنندگان به اشتراک گذاشته از اهمیت فردی نام تجاری به عنوان یک ابزار توسعه کسب و کار. آنها در مورد اهمیت ایجاد یک تخصص عمل و بسیاری از راه های که در آن به اعلام خود متخصص – وبلاگ نویسی ارسال مقالات در LinkedIn و Facebook ارسال تصاویر در Instagram, میزبانی شخصی و حرفه ای وب سایت, به tweeting در سخنرانی خود در کنفرانس و شرکت در تجارت حوادث.

در علاوه بر این به توسعه کسب و کار نام تجاری کمک می کند تا وکلای مدافع را کنترل و به طور موثر خود را قانون و شیوه های. در نتیجه نام تجاری شخصی نقش مهمی در تسریع یک وکیل سفر به حرفه ای دستاورد افزایش ارزش او را در چارچوب قانون و کمک به این شرکت موفقیت مالی. تعجبی ندارد که BigLaw پشتیبانی از وکلای آن در توسعه فردی خود برندها – کسانی که مارک های مهم برای فردی به عنوان وکلای آنها برای شرکت حقوقی.

شخصی مارک های پشتیبانی BigLaw برندها

متنوع و قوی نام تجاری شخصی ایجاد هیجان انگیز و پویا شرکت های حقوقی. هر BigLaw نام تجاری نشان دهنده مجموعه ای از استعداد است که الهام بخش و جذب وکلا و مشتریان به طور یکسان. BigLaw می پردازد بی شمار از هزینه های مربوط به آن وکلای مربیان اجرایی سمینارها و گسترده برنامه های توسعه حرفه ای. BigLaw به طور کامل پشتیبانی از وکلای آن در تلاش برای ایجاد و حفظ شخصی مارک.

از آن منظر کمک به وکلای توسعه متمایز تخصص و مهارت های تخصصی هر دو طرف وکلای آن به ارمغان می آورد و مشتریان جدید به شرکت حقوقی که در آن – علاوه بر دریافت با کیفیت بالا خدمات حقوقی – این مشتریان جدید را به ارزش قانون شرکت های تجاری. در واقع بیشتر متعدد و قوی تر از مارک های فردی وکلا سالم و سازنده تر شرکت حقوقی و به طور موثر آن را می تواند جذب مشتریان و رشد و صلیب فروش خدمات خود را. به عنوان یک نتیجه هر مارک شرکت حقوقی پر است از مارک وکلا در صفوف هر دو طرف و همکاران.

کسب و کار در مقابل نام تجاری شخصی: که بهترین سرمایه گذاری ؟

به حدی که شخصی مارک های تشخیص یک وکیل از دیگری و ساخت برای به رسمیت شناختن برتری حرفه ای آنها افزایش یک وکیل ارزش در شرکت حقوقی – و بدون.

در حال حاضر وجود دارد یک طوفان کامل از وکیل ساییدگی و افزایش نام تجاری شخصی (در واقع رسانه های اجتماعی باعث می شود نام تجاری شخصی راحت تر از همیشه قبل). نام تجاری شخصی اجازه می دهد تا وکلا برای حفظ یک حضور وب در هر دو شرکت حقوقی وب سایت ها و وب سایت های شخصی و به دقت معاون مارک های مربوطه خود را در هر یک.

آن را عاقلانه برای BigLaw به ادامه فرض کنید که کسب و کار خود را با نام تجاری را مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی قابل حمل علامت های تجاری از آن وکلا ؟

برای برنده شدن در این بازی طولانی BigLaw نمی توانید از دست دادن آن همه ستاره ها را به تیم های دیگر. به خلاف آن همه ستاره باید اذعان شخصی دستاوردهای اما جای یک ارزش بالاتر در موفقیت این تیم. این BigLaw نام تجاری قوی باقی می ماند تنها اگر وکلای آن قادر به ادغام و در عین حال نیز حفظ مالکیت و استقلال بیش از خود متمایز مارک.

همیشه وجود خواهد داشت رقابت در میان BigLaw مارک های وجود دارد اما نباید رقابت میان هر یک BigLaw کسب و کار تجاری و شخصی با مارک های وکلای آن. توسط باندهای – و نام تجاری – با هم درست مثل پن قانون زنان هر کس یک پیروزی به جشن می گیرند!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *