Site Overlay

Backlink ساختمان: چه ورودی و خروجی لینک?

[ad_1]

بسیاری از مدیران سایت که تازه به اینترنت بازاریابی don't می دانم که تفاوت بین ورودی و خروجی لینک کلیک کنید. این مهم است که به می دانم که دقیقا چگونه این دو نوع از لینک ها کار به منظور توسعه یک کمپین بازاریابی موفق و ترویج وب سایت خود را بیشتر موثر است. اگر شما می خواهید برای دریافت بالاتر رتبه بندی موتور جستجو شما نیاز به کیفیت لینک های ورودی و یا بک لینک.

Backlink است هر لینک دریافت از طریق وب سایت خود را از سایت های دیگر. آنها در ابتدا مهم به عنوان یک ابزار ناوبری وب. امروز مدیران سایت با استفاده از ساختمان لینک برای افزایش ترافیک و بدست آوردن موقعیت بهتر در نتایج جستجو. تعداد لینک های ورودی است که نشانه ای از محبوبیت و یا اهمیت وب سایت خود را. بالاترین کیفیت بک لینک که مربوط به محتوای خود آمده و از سایت های معتبر. وجود ابزار های مختلف است که شما می توانید پیگیری نتایج خود را در مبارزات ساختمان پیوند. بسیاری از این برنامه ها رایگان هستند.

لینک های خروجی مهم است به عنوان به خوبی. این لینک از خود سایت و یا وبلاگ و منجر به یک وب سایت خارجی. آنها ارسال بازدید کنندگان خود را و چشم انداز کردن یا خاموش کردن سایت خود را به یک مقصد. این باید با کیفیت بالا و معتبر. آنها همچنین باید't لینک به رقبای خود. برای مثال اگر شما یک مرتبط با سلامت, وبلاگ, شما می توانید با استفاده از لینک های خروجی به پزشک, سایت, سایت های خبری و یا مجله پزشکی سایت.

هنگامی که موتورهای جستجو تعیین ارزش یک وب سایت در نظر آنها کیفیت و با کیفیت از لینک های خروجی. اگر وب سایت شما اجازه می دهد تا کاربران برای ارسال مطالب, سپس آن را در معرض لینک های خروجی به سایت های با کیفیت ضعیف. بهترین راه برای جلوگیری از یک انجمن به یک محله بد است برای همه کاربر-تولید لینک باید بدون دنبال کردن برچسب شده است. لینک های خروجی سایت شما باید نقطه به نقطه مربوطه اصلی و مطالب آموزنده.

اگر شما تصمیم به شروع مبارزات ساختمان پیوند تمرکز آلی بک لینک. اگر شما ایجاد اصلی صفحات وب است که ارائه محتوای با ارزش مردم را با لینک به وب سایت خود را و به اشتراک گذاری پست های خود را. آلی بک لینک رایگان هستند. شما همچنین می توانید لینک های ورودی با اضافه کردن سایت خود را در دایرکتوری وب ارسال در انجمن ها و توزیع مطبوعات. شروع به ایجاد روابط با دیگر وبلاگ نویسان و مدیران سایت که سایت های با کیفیت. پیشنهاد برای نوشتن پست مهمان برای آنها. چند مربوطه بک لینک مهم تر و با ارزش تر از صدها یا هزاران لینک با کیفیت پایین. واقعی تر بک لینک شما به دست آوردن بالاتر را موتور جستجو رتبه بندی خواهد شد.

[ad_2]

Source by Teresa A Douglas

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.