Site Overlay

7 Instagram داستان ایده های خود را برای ساخت زیر

[ad_1]

نگه داشتن خود را Instagram مشغول است یک راه خوب برای ساخت زیر خود را. یک حساب فعال است و جالب تر از غیر فعال یک. به علاوه با استفاده از Instagram به اشتراک گذاری همه نوع از محتوا با مخاطبان خود در بسیاری از اشکال در حال رفتن به بسیار جالب تر به آنها را از اگر شما به اشتراک گذاشته شده تنها یک نوع است.

بیایید نگاهی به برخی از ایده های که شما می توانید ترکیب به داستان های خود را برای ساخت زیر خود را.

1. نشان می دهد یک روز در زندگی

استفاده از Instagram داستان است که به یک روز و چند زمان های مختلف روز برای به اشتراک گذاشتن آنچه شما انجام می دهند آن را به عنوان مربوط به مخاطبان خود و کسب و کار. برای مثال اگر شما یک مربی کسب و کار شما ممکن است بخواهید برای به اشتراک گذاشتن چگونه شما برای اجرای کسب و کار خود و تیم با دیگران است.

2. زندگی

نگاهی به برخی از زمان برای رفتن زندگی می کنند هر روز حتی برای به اشتراک گذاشتن فقط یک چیز عالی هیجان انگیز از اخبار. هنگامی که شما زندگی می کنند به صورت تصادفی مخاطبان خود مطلع خواهد شد اگر آنها امضا مطلع شوید. آنها به شما پرداخت توجه بیشتر به شما خواهد شد و حتی غمگین می شود و اگر آنها از دست آن زندگی می کنند اما آنها را نیز ضبط اگر شما را ترک یک.

3. ارائه یک زیرچشمی نگاه کردن دزدکی حرکت کردن

ایجاد یک محصول جدید و یا خدمات ؟ ارائه دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در مورد آن. تلاش جدید نرم افزار شما می خواهید به توصیه می کنید ؟ آیا یک داستان در مورد آن. این دلایل بیشتر شما می توانید به نشان می دهد تا در داستان های بهتر برای تلاش خود را برای پیدا کردن بیشتر پیروان.

4. انجام یک نظرسنجی

Instagram اجازه می دهد تا شما را به انجام نظرسنجی است که یک راه خوب برای پیدا کردن آنچه که مخاطبان خود را به فکر کردن است. حفظ سنجی های کوتاه و شیرین برای جلوگیری از هر گونه سردرگمی پس از این انتخابات نیست بسیار علمی است. اگر شما می خواهید نتایج دقیق در نظر داشتن گزینه های محدود است.

5. تجارت Instagram داستان برای یک روز

اگر شما یک همکار است که در خدمت مشابه و یا همان مخاطبان به عنوان شما می توانید تجارت Instagrams برای یک روز. شما برای اجرای داستان های خود را و آنها را اجرا شماست. این یک راه فوق العاده برای دریافت صلیب-ارتقاء و پیروان بیشتر.

6. شمارش معکوس برای راه اندازی

اگر شما راه اندازی و یا یک رویداد در آینده با استفاده از Instagram داستان برای انجام یک شمارش معکوس برای راه اندازی. این یک راه سرگرم کننده برای همه هیجان زده در مورد جدید خود را ارائه دهد.

7. استفاده از برچسب ها و جلوه های ویژه

Instagram کرده است راه را برای شما به گرفتن توجه مخاطبان خود را; آنها استفاده کنید. اضافه کردن جلوه های ویژه استفاده, برچسب, بزرگ اضافه کردن هشتگهای. تماس از حق مردم است. خود را شناخته شده به طوری که شما می توانید کسانی که پیروان که مانند شما.

هنگامی که شما به اشتراک گذاشتن یک داستان همیشه به یاد داشته باشید که شامل یک تماس به عمل است. مخاطبان خود را عمل نمی کند (و یا تنها بسیار به ندرت) اگر شما به آنها بگویید چه کاری انجام دهید. هر زمان شما را در هر یک از مطالب شما باید بدانید آنچه شما می خواهید نتایج به مخاطبان خود را پس از نمایش آن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *