Site Overlay

6 عالی در زمینه ایده های شما باید با استفاده از وبلاگ خود

[ad_1]

شما قطعا باید دیده می شود کسانی که چشم bobbing عکس ها در وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی; توان آن را Pinterest, Instagram, Twitter و غیره. این می رود بدون گفت که گفت: عکس ها باید عالی پیش زمینه موضوع اما بیشتر به آن, آنها قابل توجه افت. وارد سفارشی پس زمینه و شما باید چشم نواز راه برای برجسته کردن این موضوع در حالی که با اضافه کردن شخصیت و گرما به عکس. پس زمینه سفارشی نیز ایجاد هویت نام تجاری و ثبات است.

اگر شما به دنبال افت و ایده های خود را در وبلاگ و اجتماعی تصاویر ایستادگی کردن پس ما باید شما را تحت پوشش. در اینجا برخی از ایده های عالی;

فوم تخته

فوم تخته ساده ترین راه برای ایجاد, پاک, پس زمینه برای عکس های خود را. شما می توانید انتخاب کنید فوم تخته برای کمتر از 10 دلار است. فوم تخته نیز نور و به اندازه کافی آسان به حرکت در اطراف. تخته نیز می توان در رنگ های مختلف برای اضافه کردن پرنیان به تصویر.

بافت پس زمینه وینیل

بافت وینیل می سازد عالی برای رفع سریع پس زمینه. شما می توانید بافت و رنگ های مختلف برای انواع پس زمینه که نگاه بسیار جذاب برای وبلاگ عکاسی.

و بافت پارچه

وجود روح احساس و گرما که بافت پارچه های اضافه کردن به عکس ها. شما می توانید خود را در پس زمینه با استفاده از پرده, روسری, حوله دست و پارچه لباس مرتب هست. شما می توانید برنامه عکس های پارچه و سپس استفاده از آن به عنوان پس زمینه سفارشی برای عکس های شما را در طول زمان. این می افزاید: بسیاری از طرح و رنگ و بافت به عکس هایی که فقط باعث می شود تصاویر پاپ برای جلب توجه. و بافت پارچه ها به خصوص جذاب برای صنایع مواد غذایی و لوازم جانبی مد وبلاگ.

کاغذ کالا

وجود دارد میلیون ها نفر از تصاویر وبلاگ وجود دارد که با استفاده از کاغذ به عنوان پس زمینه. شما می توانید با استفاده از کاغذ بسته بندی کاغذ, کاغذ دیواری یا مانیل برای سفارشی کردن چشم نواز پس زمینه. شما می توانید کاغذ را از یک فروشگاه صنایع دستی در نزدیکی شما. اگر شما آن را دوست ندارم ساده شما می توانید نسخه قابل چاپ کردن الگوهای بر روی کاغذ.

زرق و برق

برای استفاده از زرق و برق برای بار اول شما نیاز به یک طرح سطح. سپس شما می توانید پیش بروید و ظروف سرباز یا مسافر تا دشت سطح با sequins برای ایجاد یک محصول شگفت انگیز پس زمینه. اجتناب از استفاده از زرق و برق به عنوان پس زمینه برای پارچه زیرا بسیاری از آن ممکن است گیر کرده روی پارچه.

صفحه اصلی مبلمان

اگر شما مبلمان چوبی یا floorboards در خانه, شما می توانید آنها را برای درخشان پس زمینه. به اطراف نگاه کنید و شما خواهد شد شگفت زده چگونه با تغییرات در ترتیب شما می توانید بسیار جذاب و چشم نواز پس زمینه برای عکاسی است.

نتيجه گيری

هر آنچه که شما نگه داشتن آن ساده و مقرون به صرفه است. نکته خوب این است که این یک اثر هنری است و شما می توانید به عنوان خلاق به عنوان امکان پذیر است. مهم این است که مطمئن شوید که شما ترکیب رنگ خوبی و اطمینان وجود دارد متقارن تعادل بین پس زمینه و سوژه عکس.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.