Site Overlay

6 دلیل این که چرا برخی از مردمی که بیشتر Followers On Instagram از شما

[ad_1]

شما نمی تواند چشم پوشی از قدرت Instagram. این رسانه های اجتماعی غول پیکر و یک مکان فوق العاده برای کسب و کار و نام تجاری برای ارتباط با پیروان خود را و به حداکثر رساندن فروش.

اما برای هر فرد و یا کسب و کار است که یک پذیرای زیر وجود دارد هزاران نفر بیشتر که نیست. Instagram می تواند قدرتمند باشد اما شما باید هوشمند در مورد چگونه شما از آن استفاده کنید.

1. به اشتراک گذاری تصاویر چشم نواز

Instagram عکس های سایت. پس بالاتر از همه چیز شما می خواهید بیشتر followers on Instagram سرمایه گذاری برخی از زمان حصول اطمینان از این که تصاویر خود را واقعا خوب هستند. همچنین محتوای پست که جالب است و همچنین عکس هایی که به خوبی تشکیل شده و چشم نواز است.

2. مانند عکس

فراموش نکنید Instagram یک شبکه اجتماعی است بنابراین مهم است که برای ارتباط برقرار کردن با دیگران است. به get more Instagram followers شروع شده توسط میل مقدار زیادی از تصاویر خود را در بازار به مردم علاقه مند در زیر شما. ترک نظرات نیز کمک می کند. اما اطمینان حاصل شود که آنها واقعی و نه spammy! و فراموش نکنید که به دنبال حساب شما می خواهم بیش از حد!

3. زمان تصاویر خود را راست

تحقیقات نشان می دهد که بهترین زمان برای ارسال پست در Instagram است که در 5 بعد از ظهر در روزهای چهارشنبه. این ممکن است یا ممکن است صحیح برای صفحه خود را. بر در تو رفتگی در دیوار به جمعیت پیروان خود را و چیزهای دیگر خاص به خود را در تو رفتگی در دیوار و مطالب روز شنبه ممکن است یا نه ممکن است یک روز خوب برای شما.پیدا کردن بهترین زمان برای ارسال برای مخاطبان خود را طول می کشد زمان برای یادگیری به طوری که مسیر امثال و نظرات هر یک از عکس و شروع به دنبال هر روند رخ داده در زمان های مختلف روز.

4. استفاده از هشتگهای

با استفاده از حق هشتگهای واقعا می تواند به شما کمک کند برای به دست آوردن followers on Instagram. بسیاری از مردم جستجو کردن هشتگهای خاص و تصاویر خود را که در توییتر با آن خواهد بود وجود دارد در حال انتظار برای آنها. هشتگهای کمک می کند مطالب خود را در رسیدن به طیف گسترده ای از مردم که ممکن است چیزی برای انجام با حساب کاربری خود عبارت دیگر آنها شما را دنبال نمی کند به طور خاص. به سادگی با استفاده از برخی از هشتگهای شما را افزایش می دهد مطالب خود را در دسترس به طور قابل توجهی.

5. میزبان یک مسابقه

ارسال یک سرگرم کننده و یا جذاب عکس به حساب خود و ارائه یک جایزه به یک پیرو چه کسی می آید تا با بهترین عنوان است. استفاده از برنامه های مانند Heyo, critical mass ppc و AgoraPulse به اجرای مسابقه خود را.

6. لینک به دیگر شبکه های اجتماعی

اگر شما پیروان سایر کانال های رسانه های اجتماعی مانند Facebook, Twitter و یا پینترست دعوت از کسانی به دنبال شما در Instagram. آن را آسان برای مردم را به ارتباط با شما در مکان های مختلف.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.