Site Overlay

5 میکرو وبلاگ نویسی راهنمایی برای کمک به شما در دستیابی به موفقیت با رسانه های اجتماعی

[ad_1]

تا آنجا که به میکروبلاگینگ نگران است, Instagram, Facebook و توییتر هستند که منجر به سیستم عامل. علاوه بر این لینک نیز می توانید استفاده برای این هدف به خصوص برای حرفه ای ها در صنعت.

پس از وبلاگ نویسان لازم نیست در تمام طول روز برای انجام تحقیقات و تولید محتوای آنها برای میکرو وبلاگ نویسی سیستم عامل برای گسترش مخاطبان خود است. در این مقاله ما می رویم برای به اشتراک گذاشتن با شما 5 راهنمایی که می تواند کمک به شما در بهبود آگاهی خود را در مورد نام تجاری شما و مشتریان بیشتر و بیشتر. در ادامه به دانستن بیشتر در.

1. ترکیب کلمات کلیدی مرتبط در محتوای

در ساده کلمات, کلمات کلیدی و عبارات مراجعه به نمایش داده شد که به شما کمک کند رتبه در موتورهای جستجو پیشرو, مانند گوگل, یاهو و بینگ. آنچه شما نیاز به انجام است را برای جستجو و ایجاد یک لیست از کلمات کلیدی مرتبط را شامل می شود در این پست.

شما همچنین ممکن است بخواهید به زمان خود و انجام تحقیقات کلمه کلیدی خود را. در اینجا مهم است به خاطر داشته باشید که چاشنی کلمات کلیدی در محتوای قطعه یک ایده خوب نیست. این عمل می تواند تاثیر منفی در رتبه بندی موتور جستجو.

2. نشان می دهد شخصیت خود را در پست

مطمئن شوید که پست های وبلاگ خود را منحصر به فرد هستند. این کمک خواهد کرد که مردم تشخیص آنها آسان تر است. شما می توانید انتخاب کنید از بسیاری از ابزار است که می تواند کمک به شما در ایجاد یک برنامه برای میکرو نوشته های مبتنی بر سیستم عامل آنها با هدف.

اگر ممکن است شما ممکن است بخواهید به هر یک از قطعات محتوا لمس شخصی. این ایجاد خواهد شد تاثیر زیادی بر خوانندگان خود را.

3. دنبال چند طاقچه بالا میکرو-وبلاگ ها

الهام بخش و به روز رسانی شما ممکن است بخواهید برای اقامت به دیگر وبلاگ ها به خصوص وبلاگ های میکرو در همان تو رفتگی در دیوار. ایده این است برای دریافت الهام بخش برای ایده های محتوا برای پست های خود را. شما ممکن است می خواهم به نوشتن در مورد موضوعاتی که شما می دانید که مخاطبان خود را بیشتر دوست دارید.

پس این وبلاگ به شما یک بینش عمیق تر به مخاطبان و محتوای الگوی. در واقع تمام سیستم عامل های بزرگ ارائه می دهد بینش به رفتار مخاطبان به طوری که کاربران می تواند تولید محتوا بهتر است.

4. خود را به روز رسانی میکرو وبلاگ بیوگرافی

در حالت ایده آل, شما ممکن است بخواهید برای نوشتن مطالب برای میکرو وبلاگ بیوگرافی. این باید شامل جزئیات تماس خود را, منافع, خدمات و صنعت دیگر جزئیات. اگر شما بیوگرافی کامل است آن را به مشخصات خود را نگاه بهتر است. به عنوان یک نتیجه شما قادر خواهید بود برای به دست آوردن بسیاری از مشتریان و یا پیروان.

5. دریافت بک لینک از اقتدار وب سایت

برای بهینه سازی موتور جستجو, بک لینک انجام بسیاری از اهمیت برای وبلاگ شما. گذشته از این بک لینک ها نقش زیادی تا آنجا که رتبه بندی خود میکرو وبلاگ نگران است. بنابراین شما ممکن است بخواهید برای دریافت بک لینک از اقتدار وب سایت به عنوان کم کیفیت سایت کمک خواهد کرد که شما را در همه.

غذای آماده

داستان کوتاه, میکرو وبلاگ نویسی است که تا حد زیادی مفید در توسعه آگاهی نام تجاری. اگر شما به دنبال راهنمایی های داده شده در بالا شما می توانید به راحتی به رشد خود میکرو وبلاگ و دریافت بیشتر از شما وقت و پول و تلاش. فقط نگه داشتن در ذهن است که شما را ندارد باید اشتباهات رایج و یا تلاش خود را اثبات ضد تولیدی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *