Site Overlay

5 مشهور است که Bossing آن را در رسانه های اجتماعی

[ad_1]

در افتخار خود را زرنگ و دانا مهارت های گرفته ایم نگاهی به کسانی که مهارت های رسانه های اجتماعی واقعا درخشان را از طریق. آنها ممکن است دارای بیشترین پیروان (اگر چه برخی احتمالا) اما آنها مطمئن می دانم که چگونه به استفاده از آن شخصیت.

1. Chrissy Teigen

برای یک دوز از واقعی بودن همراه با شوق و شعف شما نمی توانید به اشتباه با Chrissy Teigen. او از ترس به صحبت می کنند و ذهن او و ما نشان می دهد آنچه زندگی است مانند زمانی که دوربین نیست اشاره. او را از تماس رسانه های اجتماعی عضو شورای نظارت مدت و ایستاده. او همچنین سهام شایان ستایش عکس دختر لونا و شوهر, John Legend و شناخته شده است برای او شوخ نوشتن شرح تصاویر و.

سیستم عامل…

توییتر: @chrissyteigen

Instagram: @chrissyteigen

2. J. K. Rowling

او کتاب نوشته شده با هزاران نفر از کلمات در آنها اما هنوز هم می تواند با مهارت کامل جیر فقط در 140 کاراکتر – در حال حاضر او حتی بیشتر اتاق را به بازی با. J. K. روزانه تویتر; تعامل با طرفداران در نظر گرفتن یک اجتماعی پایه در مسائل بزرگ و ارسال کمی (خیلی) از بی احترامی صحبت کردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راه است.

پلت فرم…

توییتر: @jk_rowling

3. بلیک سرزنده & (4) رایان رینولدز

مگر اینکه شما زندگی می کنند در زیر یک سنگ یا نیست به عنوان وسواس با اینترنت به عنوان بقیه از ما, شما می دانید که Blake Lively and Ryan Reynolds درست #relationshipgoals. آنها می ترسند به ترول یکدیگر (از جمله خود را در حال حاضر بدنام ‘تولدت مبارک’ توییتهایی که درگیر کشت و یکی دیگر را) و رینولدز بازی ‘بیایید آن را در’ توسط Marvin Gaye که پر جنب و جوش بود اواسط انقباض.

در حساب های خود را شما همچنین می خواهید پیدا کردن snaps باور نکردنی, افراد مشهور, لباس و بیش از اندازه کافی غذا دهان آبیاری.

سیستم عامل…

توییتر: @blakelively / @VancityReynolds

Instagram: @blakelively / @vancityreynolds

5. Maisie Williams

اکثریت جهان ممکن است می دانم که او به عنوان Arya Stark از خانه Winterfell اما در زیر آن تمام رسانه های اجتماعی نشان دهنده زندگی عادی ، یکی از پست های اخیر شامل تایید عبور رانندگی خود را تست – چیزی است که هر نوجوان می تواند مربوط به. شما نیز او را دوست دارم خارج از صفحه نمایش gromance (که دختر داستان عاشقانه) با همکار, بازی تاج و تخت, بازیگر سوفی ترنر. آن دو می دانیم که چگونه به پرتاب در اطراف گفتگوی بورسی.

سیستم عامل…

توییتر: @Maisie_Williams

Instagram: @maisie_williams

6. George Takei

عمو جورج (به عنوان او را از روی علاقه با اشاره به توسط طرفداران او) تقریبا 11 میلیون Facebook likes. او شناخته شده خود را برای استفاده بیش از حد از عبارت “آه myy” خود حمایت قاطع از حقوق همجنسگرایان – او به طور مداوم کمپین برای برابری در همه کشورها – و صرف زمان خود ساختمان قوی ارتباط نزدیک با پایه فن. او می توانست بازنشسته از ستاره بازحمت حرکت کردن و در زندگی دنج و راحتی زندگی دور از چشم او تصمیم مخالف است.

سیستم عامل…

توییتر: @GeorgeTakei

Facebook: @georgehtakei

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.