Site Overlay

5 عکس نکاتی برای افزایش خود را Instagram بازاریابی

[ad_1]

Instagram شده 52 بار بیشتر سطح تعامل از Facebook و 127 بار بیشتر از توییتر. چه این به این معنی است که وجود دارد یک فرصت قابل توجهی برای کسب و کار به بازار طیف گسترده ای از محصولات و خدمات در Instagram به حداکثر فروش و سود.

خود را Instagram صفحه یک راه برای ایجاد تصور اول بزرگ بر روی هر چشم انداز بالقوه. و بهترین راه برای ایجاد عالی اولین برداشت این است که گرفتن عکس و فیلم.

1. روشنایی

خرس در ذهن که هیچ مقدار از فیلتر و یا ویرایش خواهد شد صرفه جویی در یک عکس که بد روشن. استفاده از نور طبیعی در هر زمان که شما می توانید به جز در موارد که در آن شما باید دسترسی به نوع مناسب از روشنایی تنظیم. اگر شما در حال گرفتن عکس خارج از اوایل صبح و اواخر بعد از ظهر بهترین زمان.

2. استفاده از چشم خود را

قبل از اینکه شما را از تلفن خود را و شروع به گرفتن عکس لحظه ای را واقعا در چه خبر است در اطراف شما. استفاده از چشم خود را به ساختار عکس را در ذهن خود. آیا فقط نگاهی از تلفن های هوشمند خود را و شروع به خوراکی.

چه چیزی در پس زمینه از عکس ؟ آیا کسی در مورد به پیاده روی در مقابل خود ، وجود دارد چیزی نزدیک که ممکن است به معنای در نظر گرفتن این عکس در مکان های مختلف می تواند یک ایده بهتر است ؟ صرف برخی از زمان به دنبال موضوع خود را در محیط اطراف خود روشنایی و هر چیز دیگری که در جریان است قبل از اینکه شما شروع به کلیک دور.

3. استفاده از تکنولوژی

Instagram فراهم می کند انواع فیلتر و ابزار ویرایش. نیز وجود دارد برنامه های شخص ثالث است که بهبود قابلیت های تلفن های هوشمند خود دوربین. وجود دارد هیچ چیز نامناسب با استفاده از نرمافزار و ابزار برای گرفتن عکس خوب. اکثر تلفن های هوشمند به نوعی از عکس تنظیم و ویژگی های ساخته شده را به دوربین های خود را.

آنها معمولا شامل ابزار که به شما اجازه برش, تغییر, تغییر روشنایی و کنتراست سطوح افزایش یا کاهش اشباع, اضافه کردن سایه ها, سایه ها و برجسته و ایجاد قرار گرفتن در معرض طولانی اثر است.

4. حرکت در اطراف موضوع خود را

لنز هوشمند, دوربین گوشی کمپرس آب, نور, در راه های مختلف در مقایسه با یک دوربین سنتی. زمانی که به دنبال از طریق تلفن خود را در موضوع خود را در حالی که در حال حرکت از طریق یک دایره کامل شما خواهید دید که چگونه این تغییر جهت منابع نور خود را کشف می تواند برخی از اثرات فوق العاده و نتایج شگفت انگیز است. شما شروع به رعایت فرصت هایی که قبلا نمی رخ می دهد زمانی که شما فقط برگزار تلفن خود را و کلیک یک تصویر.

5. دیدگاه خود را تغییر دهید

تیراندازی از بالا و یا سمت راست پایین بر روی زمین می تواند در نتیجه بیشتر تصاویر جالب و باعث می شود آنها خود را نگاه متفاوت است. عکس هایی که ایستادگی کردن به اشتراک گذاشته شده. این است که چگونه یک عکس در Instagram ویروسی می تواند, کسب درآمد, شما صدها یا حتی هزاران نفر از پیروان و کمک به شما در جلب توجه به کسب و کار شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.