Site Overlay

5 راه برای استفاده از Instagram برای رانندگی ترافیک

[ad_1]

Instagram یکی دیگر از کسانی که سیستم عامل رسانه های اجتماعی خود به ویژه تاب است که شما نیاز به استاد اگر شما قصد استفاده از آن را به تولید منجر برای کسب و کار خود و به درایو ترافیک به وبلاگ خود. آن را در حال حاضر بیشتر کاربران از توییتر می کند و آن را به رشد 50% در 6 ماه گذشته از سال 2014. آیا شما فکر می کنم شما و مشتریان شما و یا مشتریان می تواند در اینجا ؟ آن است که قطعا ارزش انجام تحقیقات بیشتر است.

در اینجا چند راه برای رانندگی ترافیک به وب ارائه می دهد از Instagram:

1. توان استراتژیک در مورد لینک

شما دریافت می کنید یک و تنها یک لینک در Instagram استفاده از آن عاقلانه. چه شما واقعا می خواهید مردم خود را به انجام ؟ فکر می کنم که از طریق یک لینک درآمده است. شما می توانید آن را تغییر دهید هر روز اگر شما نیاز به اما بسیار استراتژیک در مورد آن.

2. هشتگهای

بدون هشتگهای هیچ چیز را متوجه می شود. پاپ به حساب رهبران در تو رفتگی در دیوار خود را و ببینید که چه هشتگهای استفاده می کنند. سعی کنید از آنهایی که جدید و دیدن پاسخ شما را دریافت کنید. قرار نیست هر چیزی در Instagram جهان بدون برچسب مگر اینکه شما در انتظار در آن دیده نمی شود.

3. ویدئوها

Instagram اجازه می دهد تا شما را به استفاده از پانزده دوم فیلم به داستان. آن باور نکردنی است آنچه که شما می توانید مناسب در 15 ثانیه پس از استفاده از آن را به عنوان اغلب به عنوان شما می خواهید را به منظور الهام بخش سرگرمی یا آموزش آنها را در محصول یا خدمات شما. به یاد داشته باشید برای استفاده از هشتگهای دوباره برای دریافت آن دیده می شود.

4. تصاویر

Instagram البته به طور کامل بر روی تصاویر پس از استفاده از تحریک بصری تصاویر به دریافت توجه از چشم انداز. رفتن به مکان هایی مانند pixabay برای به دست آوردن تصاویر و یا شما می توانید با استفاده از شاتر یا دلار عکس باشگاه برای طیف وسیع تری در قیمت بالاتر نقطه. قرار دادن نقل قول در تصاویر و البته شما می توانید با استفاده از تصاویر خود را گرفته به عنوان بخشی از خود را در زندگی به طور منظم. اجازه دهید تصاویر خود را بگویید و بیشتر از داستان از آنچه که شما و کسب و کار خود را برای ایستادن.

5. اتصال با سیاست گذاران و shakers

بروید ببینید که چه تجارت در صنعت خود را تا هستند و ارتباط با آنها. همچنین ارتباط با برخی از پیروان خود اما لطفا فراموش نمی شود انقباض غیر ارادی ماهیچه شایسته هنگامی که شما انجام این کار. مردم دنبال شما احساس خواهد بود علاقه مند در آنچه شما باید ارائه دهد. رفتن بر روی مشخصات خود را و همه چیز را بررسی کنید به جای انجام یک پتو را دنبال کنید.

به معنی پاسخ – وجود دارد بیش از اندازه کافی اسپم بر روی پلت فرم (و شما کشف این زمانی که شما برای شروع) بود عمدی در مورد چگونه شما در برقراری ارتباط با مردم است. همیشه نگه داشتن در ذهن که این افراد نه به سادگی پول در حساب بانکی خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *