Site Overlay

5 بازاریابی آنلاین سوالات به جواب در سال جدید

[ad_1]

با سال جدید در اینجا, آن را بی خطر است برای گفتن که شما باید مقدار زیادی از امید برای آینده کسب و کار شما. در حالی که وجود دارد مطمئن می شود چالش ها در سال 2015 اگر شما کارت های بازی خود را حق شما می دانم که شما در موقعیت برای انجام کارهای بزرگ.

شما نمی خواهید به صبر کنید دیگر به حل و فصل در استراتژی بازاریابی خود را برای سال جدید است. اگر شما هنوز هم عقب مانده در این منطقه کسب و کار شما در اینجا پنج سوال پاسخ بدون تاخیر:

  1. آنچه برای شما در نظر بازاریابی در سال 2014 ؟ هنگامی که شما می دانید پاسخ به این سوال شما باید پیاده سازی یک برنامه است که اجازه می دهد تا شما را به استفاده بیشتر از همان در 2015.

  2. چه کار نمی کند برای کسب و کار خود را در سال گذشته ؟ آن را بی خطر است برای گفتن که برخی از تاکتیک های بازاریابی خود شکست مواجه. وجود دارد هیچ چیز اشتباه است با این عنوان طولانی به عنوان شما لازم نیست تکرار اشتباهات مشابه در آینده است. شما نمی خواهید به طور مستمر اتلاف وقت و پول در استراتژی است که آیا تولید نتایج.

  3. آیا شما هر گونه ایده های جدید برای آزمایش ، آن است که همیشه یک ایده خوب برای نگه داشتن ذهن باز آید به استراتژی بازاریابی شرکت خود را. اگر شما نادیده گرفته شده برای آزمایش ایده های جدید در سال گذشته در حال حاضر زمان برای تغییر راه خود را از تفکر است.

  4. شما با استفاده از رسانه های اجتماعی است ؟ این یکی از قدرتمند ترین راه برای بازار شرکت خود را و رسیدن به مخاطبان بزرگ. Twitter, Facebook, Instagram, و, لینک هستند فقط تعداد کمی از بسیاری از خدمات رسانه های اجتماعی به تمرکز بر روی. شما نمی خواهید به غفلت این منطقه از بازاریابی آنلاین دیگر هیچ.

  5. آیا شما نیاز به کمک دارید ؟ برخی از شرکت ها به اندازه کافی مردم در هیات برای رسیدگی به تمام بازاریابی وظایف مربوط. دیگران, اما, نیاز به رسیدن برای کمک. وجود افراد و شرکت های که می تواند کمک کند با همه چیز از ایجاد محتوا برای مدیریت رسانه های اجتماعی و خیلی بیشتر.

ممکن است برخی از زمان برای پاسخ به این پرسش در میان دیگران است بنابراین هیچ دلیلی برای عجله. تا زمانی که شما در جستجوی پاسخ و حرکت رو به جلو شما خواهد شد در نهایت تا پایان در یک جای خوب.

شما باید کل سال جلوتر از شما, بنابراین در حال حاضر زمان برای حل و فصل در یک طرح بازاریابی است که شما می توانید اعتماد. پاسخ دادن به سوالات بالا کمک خواهد کرد که شما حرکت رو به جلو در یک اعتماد به نفس قوی و شیوه ای.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.