Site Overlay

5 آیا's از بازاریابی رسانه های اجتماعی

[ad_1]

بسیاری از کسب و کار don't انجام بازاریابی راه حق به خصوص وقتی که می آید به بازاریابی رسانه های اجتماعی. آنچه شما نیاز به نگه داشتن در ذهن است که شما کمپین های رسانه های اجتماعی باید به طور موثر و مقرون به صرفه است. اگر راه درست آنها می تواند به شما کمک کند رشد کسب و کار شما. هدف قرار دادن اشتباه مخاطبان یک ایده خوب نیست. اجازه دهید's talk about 5 فراموش's موثر بازاریابی اجتماعی است.

1. یادگیری به استفاده از قدرت رسانه های اجتماعی

در اینترنت شما می توانید پیدا کردن مقدار زیادی از اطلاعات در مورد بازاریابی است. شما می توانید دوره های آموزشی رایگان و همچنین آنهایی که پرداخت می شود. درک این چیزها سخت است نه به عنوان طولانی به عنوان شما می خواهید به خودتان آموزش.

آن's مهم است که شما وقت خود را برای پیدا کردن چگونه این کمپین های بازاریابی کار می کنند. اگر چه اصول همان کسب و کار باید به سفارشی کردن این استراتژی بنابراین به عنوان به گرفتن چشم خود را به مشتریان بالقوه یا مشتریان.

2. گوش دادن به مشتریان آینده نگر خود را

چگونه می تواند به شما در پیدا کردن آنچه شما می خواهید مشتریان از شما ؟ وجود دارد تنها راه است. شما نیاز به گوش دادن به آنها. گذشته از این, it's مهم است که شما را به استفاده از سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای گسترش خدمات به مشتریان خود به عنوان بیشتر و بیشتر مشتریان خود ارائه بازخورد و نظر در وب سایت های مانند Facebook و Twitter.

با گوش دادن به مشتریان خود و یا مشتریان شما می توانید فایده بسیاری از فرصت های بیش از حد. برای مثال شما می توانید به عنوان خوانده شده تا در کلید نفوذ به پیدا کردن چگونه شما می توانید بهبود محصولات خود و یا خدمات است.

3. استفاده از ابزار اتوماسیون

آن's یک ایده خوب برای انتخاب کردن برای spammy اتوماسیون. در عوض, شما باید با استفاده از هوشمند اتوماسیون. انفجار بسیاری از تبلیغاتی ارائه می دهد تمام زمان یک ایده خوب نیست. این ممکن است به اثبات معکوس و پیروان خود را ممکن است از دست دادن علاقه خود را ارائه می دهد. آنچه شما باید انجام دهید این است استفاده از رسانه های اجتماعی برای ارتباط با مشتریان خود و ارائه اطلاعات مفید است. با انجام بنابراین شما می توانید ساخت مخاطبان وفادار است که می تواند تبدیل به مشتریان خود را.

4. تعامل با مخاطبان خود را

شما don't فقط نیاز به نگه داشتن به روز رسانی رسانه های اجتماعی خود را صفحات آن برنده't کار می کنند. آنچه شما باید انجام دهید این است نگه داشتن در تماس با مخاطبان خود و نگه داشتن آنها را درگیر. آنچه مهم است رضایت خود را.

اگر شما در تعامل با مخاطبان خود را شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد مشکلاتی که با آنها روبرو هستند. سپس شما می توانید کار سخت تر برای حل و فصل این مسائل و کسانی که مشتریان راضی است.

5. کار بر روی دو سیستم عامل, اولین بار

آن ممکن است ممکن است برای شما برای فعال ماندن در تمام سایت های رسانه های اجتماعی. اگر شما فقط از شروع, مطمئن شوید که شما انتخاب می کنید یک یا دو سیستم عامل و تمرکز تمام تلاش خود را بر روی آنها. بسیاری از مشتریان خود را فعال خواهد بود در دو سیستم عامل مانند رسانه های اجتماعی و توییتر.

پس این 5 فراموش's از بازاریابی اجتماعی است. اگر به خوبی انجام آنها می تواند کمک به شما برای اجرای موثر کمپین های رسانه های اجتماعی به رشد مشتریان و مشتریان خود را برای گسترش کسب و کار شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.