Site Overlay

3 موانع برای شکستن و خدمات خود را بر اساس کسب و کار تجارت الکترونیکی آماده

[ad_1]

شما ممکن است فکر می کنم شما می تواند خدمات آنلاین به فروش می رسد اما در اینجا 3 دلیل که چرا شما ممکن است اشتباه باشد!

همه دیده ایم که چگونه به سرعت e-commerce گرفته است بیش از, اما بسیاری از خدمات مبتنی بر صاحبان کسب و کار کوچک و کارآفرینان هنوز هم تفنگ خجالتی در مورد در نظر گرفتن کسب و کار خود را به سطح بعدی آنلاین.

آیا شما فروش یک محصول یا ارائه خدمات شما می تواند به نفع از خرید و فروش آنلاین.

در این پست ما می خواهیم نگاهی به موانع ارائه شده توسط e-commerce برای ارائه دهندگان خدمات و چگونه بسیاری از درک موانع می توان به راحتی و مقرون به صرفه خطاب با برنامه ریزی رویکرد خود را مانند یک حرفه ای (یا یکی) و با استفاده از ابزار شخص ثالث است که کل فرآیند بسیار آسان تر است.

می خواهید به استفاده از حمایت مالی پست در Instagram به رشد کسب و کار شما? سعی ما پست: 3 مبتدی مراحل ساخت کسب و کار شما در Instagram با استفاده از حمایت مالی پست.

در اینجا 3 موانع مشترک صاحبان کسب و کار زمانی که به فکر اضافه کردن تجارت الکترونیک برای کسب و کار خود ابزار:

1. شما اصلا به فروش یک محصول

بسیاری از کسب و کار فروش یک سرویس است که نمی توانند در قرعه کشی یک خط روشن بین کاربر و سرویس.

آیا این مشاوره, صحبت, مربیگری, و یا هر صنعت دیگر که در آن شما در حال محصول ادراک است که تجارت الکترونیکی چیزی است که شما باید به دنبال.

در حقیقت شما چیزی را بفروشید اما شما باید به خارج از جعبه متفکر اگر شما می خواهید به استفاده از تجارت الکترونیکی به ساخت کسب و کار خود و نام تجاری شخصی خود را.

آیا شما یک مشاور? مشاوران تمایل به انطباق با این پروژه و با استفاده از تجربه خود را برای هدایت صاحبان کسب و کار و یا دیگر ارائه دهندگان خدمات از طریق یک فرایند طولانی است که تکامل می یابد به عنوان مشکلات کشف می شوند.

گاهی اوقات وجود دارد سازگار مشکلاتی که مواجه هستند و که در آن شما خواهد شد فرصت های خود را.

اگر شما می بینید که شرکت پس از شرکت در هدف قرار دادن دیوار و شما باید کمک به مشتریان قبلی گذشته پس از آن که راه حل را می توان یک محصول شما می توانید فروش.

دریافت خلاق! بسیاری از موفق برنامه های آغاز شده به خاطر کسی که مثل شما یک فرصت دیدم هیچ کس دیگری پرداختن و pounced.

این را می توان گفت برای خدمات دیگر صنایع نیز هست. آن را نه تنها رویکرد هر چند اگر شما یک مربی و یا یک سخنران می کردم بالقوه برای تجارت الکترونیک به عنوان به خوبی.

سخنرانان و مربیان نادیده انگارند خود را عادت. ارزش خود را پاک کردن است برای بسیاری از کسب و کارهای دیگر که استخدام شما را درک کنند که شخصی خود را با نام تجاری باعث می شود یک اثر بزرگ.

را که دانش و کسب درآمد!

نوشتن یک کتاب باید شرت و لیوان چاپ شده و یا در هر راه دیگری به نوبه خود دانش خود را به موارد ملموس. این می تواند در موارد تبلیغاتی و یا هر چیز دیگری شما فکر می کنم.

بعد از آن شما را نه تنها به ساختن پول از طریق فروش اما ساختمان با نام تجاری خود را در همان زمان.

این نکته در اینجا این است که به خودتان را محدود به خدمات و به رسمیت شناختن پتانسیل دانش خود را. اگر شما با داشتن مسائل را با این, ما باید یک برنامه مشاوره است که می تواند به شما کمک کند کشف پنهان بالقوه برای تجارت الکترونیک خود را با نام تجاری ارائه می دهد.

2. شما لازم نیست که زمان

این بزرگترین دلیل است که اکثر مردم نمی تواند به فروش آنلاین.

راه اندازی تعمیر و نگهداری و احتمالی حمل و نقل محصول همه شبیه عمده تعهدات زمان.

این واقعیت جدید از تجارت الکترونیک برای کسب و کارهای کوچک است که این چیزها را زمان بسیار کمی است.

این راه اندازی را می توان سریع و یا زمان طولانی و مانع خواهد شد در واقع شما می شود. بودن بیش از حد ضربه زننده در مورد طراحی عناصر و یا دمدمی قابلیت همیشه نگه داشتن کسب و کار بازگشت.

همیشه تاکید بر کسب و کار خود و سرویس دهی به کاربر.

واقعا همه شما باید انجام دهید این است مطمئن شوید که وب سایت شما می توانید و فرایند سفارش و اطلاعات و محصولات ارائه شده به وضوح با مراحل به عنوان چند که ممکن است برای کاربر برای تکمیل خرید خود را.

تعمیر و نگهداری می تواند متفاوت باشد و اغلب آن را یک ایده خوب برای شروع همه چیز را به خودتان و سپس به استخدام یک شخص ثالث و یا مترجم آزاد برای رسیدگی به تعمیر و نگهداری.

گاهی اوقات وجود ندارد مقدار مورد نیاز دیگر از ورود چند بار در هفته هر چند هنگامی که شما آن را ببینید تمام کار شما به احتمال زیاد تمایل به بررسی تمام وقت (در یک راه خوب).

حمل و نقل است به عنوان آسان به استفاده از یک برنامه برای چاپ برچسب های حمل و نقل و سپس مورد برداشت برای تحویل و یا در نظر گرفتن این موارد به اداره پست.

نگاه خود را بالقوه حاشیه سود و ببینید چه فروش می تواند برای کسب و کار شما. شما ممکن است شگفت زده چقدر درآمد شما از دست رفته!

3. آن را بیش از حد گران

این یک مانع عمده برای بسیاری از خدمات مبتنی بر کسب و کار به دلیل آنها را دیده ام چگونه گران از آن استفاده می شود برای رسیدن به e-commerce, اما آن را نمی کنه.

ما نگاه موانع مانند ساخت خود را از خدمات ماندگار و چگونه زمان می تواند عامل. هر دو نشان می دهد از دست دادن درآمد برای کسب و کار موجود اگر شما تقسیم وقت خود را و شروع به تا برخی از تجارت الکترونیکی است.

در حقیقت این باور نکردنی ارزان به شروع به فروش آنلاین.

این که آیا شما انتخاب می کنید Woocommerce https://woocommerce.com/ برای وب سایت وردپرس خود را باز Shopify https://www.shopify.ca/ فروشگاه و یا انتخاب کردن برای BigCommerce https://www.bigcommerce.ca/ شما نمی خواهد که به شکستن بانک به بالا و در حال اجرا است.

با Woocommerce هزینه است و هر چه خود را حرفه ای وب سایت توسعه دهنده هزینه های. این سیستم با این نسخهها کار با وردپرس بنابراین اگر شما در حال حاضر و در حال اجرا با وردپرس و سپس شما هزینه خواهد شد یا وقت خود را در تلاش برای تنظیم آن را به خودتان و یا هزینه های آن را حرفه ای انجام می شود.

Shopify و Bigcommerce هر دو آن را بسیار آسان تر اما آنها همچنین می خواهید یا نیاز به نصب به عنوان یک زیر دامنه از وب سایت های موجود شما و یا شما می تواند راه اندازی یک کل یکی از جدید.

این دو باید در نزدیکی یکسان قیمت گذاری شروع 30 دلار در هر ماه و این شامل میزبانی وب خود را. آنها مراقبت از همه چیز مانند پردازش کارت اعتباری است و هیچ کمبود نرم افزار برای رسیدگی به عملکرد نه بومی به سیستم عامل خود را.

در نظر گرفتن این رویکرد خواهد بود وقت گیر هر چند.

اگر شما استخدام یک توسعه دهنده حرفه ای برای هر یک از این سیستم ها مطمئن شوید که آنها واقعا می دانید سیستم عامل های قبل چون آنها متفاوت است تا حد زیادی حق را به زبان های برنامه نویسی آنها ساخته شده است.

البته وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های دیگر را در نظر بگیرید مانند 1ShoppingCart یا حتی Infusionsoft و داریم که بالاتر در نظر گرفته پایان گزینه برای بزرگ مقیاس مغازه ها.

در نهایت پاسخ کوتاه به این سوال این است: نه بیش از حد گران است. دلیل این است که محدوده قیمت شروع می شود با.

هزینه های واقعی خود و تنها خطر هدر رفتن آن است.

اگر شما انتخاب برای کاوش تجارت الکترونیکی به عنوان یک گزینه قرار دادن مقدار زیادی از زمان به برنامه ریزی است. نه فقط یک بعد از آسیاب کردن ایده اما هفته تف balling و طوفان فکری.

به اطراف نگاه در آنچه که دیگران در صنعت خود را انجام داده اند و حتی مهمتر از آنچه آنها انجام می شود و برنامه ریزی همه چیز به درستی.

استخدام یک حرفه ای کسب و کار مربی راهنمای شما می تواند بهترین تصمیم گیری شما تا کنون ساخته شده است. شما خواهید بود راه می رفت گذشته معمول سکسکه و موانع و راه خود را به راه اندازی تجارت الکترونیکی پروژه بسیار سریع تر و با تلاش بسیار کمتر.

بیشتر و بیشتر خدمات مبتنی بر کسب و کار در حال دیدن پتانسیل تجارت الکترونیک بنابراین سریعتر شما پرش به حلقه بهتر است. برای بسیاری از تجارت الکترونیکی حتی طول می کشد به عنوان اصلی درآمد راننده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *