Site Overlay

3 عالی تناسب اندام ایده های کسب و کار برای کمک به شما در رسیدن به تناسب اندام صنعت

[ad_1]

صنعت سلامت و تناسب اندام است که قوی است و احتمالا یکی از معدود صنایعی که هرگز نمی خواهد کم کردن سرعت. تقریبا هر کس است که به دنبال بهبود سلامت خود را چه از طریق از دست دادن وزن و یا به شکل. شما احتمالا علاقه مند به در ضربه زدن به این صنعت با شروع یک کسب و کار خود را. من باید برخی از تجربه با این صنعت شخصا و از طریق آشنایان که به موفقیت بزرگ است. در زیر من به اشتراک گذاری برخی از ایده های است که شما ممکن است در نظر.

فروش محصولات گیاهی آنلاین

این منطقه که بسیاری از مردم شروع به در نظر گرفتن. این درست است به خصوص برای کسانی که به دنبال جایگزین طب غربی. نه هر کس می خواهد به دارو و به نوبه خود به محصولات گیاهی برای کمک به جلوگیری از بیماری و همچنین کمک به غلبه بر هر زمان بیماری. آن یک ایده خوب به یاد بگیرند که شما می توانید در مورد طب گیاهی و دنبال کردن گواهینامه اگر آنها وجود داشته باشد. وجود رقابت در این بازار اما با تبلیغات خوب و محصولات وجود دارد بدون هیچ دلیل شما نمی توانید رقابت نیز هست.

نوشتن در مورد بهداشت و درمان و تناسب اندام

بسته به اینکه چگونه به خوبی شما می توانید نوشتن و علاقه خود را, شما می توانید ایجاد یک کسب و کار را با نوشتن در وبلاگ و یا حتی ایجاد یک محصول اطلاعات است که می تواند به فروش می رسد آنلاین. این روش ممکن است کمی آهسته تر برای شروع اما سربار بسیار کم در مقایسه با دیگر مدل های کسب و کار. شما احتمالا می تواند شروع برای زیر $150. کلید این است که به ایستادگی کردن از جمعیت به عنوان وجود دارد تن از تناسب اندام وب سایت آنلاین. شما می توانید هر دو هدف بسیار خاص تو رفتگی در دیوار و یا واقعا خلاق خود را با نوشتن.

بازاریابی شبکه ای

من صادقانه خواهد بود این راه مورد علاقه من برای شروع یک کسب و کار در صنعت تناسب اندام. چرا ؟ تنها به دلیل آن چه من خودم. بازاریابی شبکه ای اجازه می دهد تا فرد به طور متوسط به کسب و کار خود را با بسیار کمی سرمایه گذاری. شما لازم نیست که برای مقابله با سراغ کردن یک محل و یا مقابله با ایجاد محصول. آن است که همه انجام می شود. شغل شما این است برای یادگیری در مورد بازاریابی و فروش (که مشکل نیست.) پیدا کردن حق شرکت بازاریابی شبکه ای در این صنعت بسیار مهم است. یک اشتباه رایج تازه واردان را در پیوستن به این شرکت برای اولین بار آنها را در سراسر آمده به دلیل دیدن یک وب سایت و یا آگهی که دارای “پول آسان” و یا نشان می دهد کسی که با علاقه داشتن ماشین و خانه است.

انجام تحقیقات خود را قبل از دست و سوال بپرسید!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.