Site Overlay

3 راه برای به دست اوردن جم رایگان کلش رویال

اگر یک بازیکن با تجربه کلش رویال هستید، از قبل ارزش بالای Jam در بازی را می دانید. خرید جم کلش رویال از دیاموند لند به شما کمک می کند تا انواع مختلف جعبه را خریداری کنید و در عین حال سریعتر به سطوح بالاتر برسید. راه های زیادی برای دریافت جم در سایت های مختلف وجود دارد. اکثر روش ها غیرقانونی و تقلبی هستند که منجر به هک یا مسدود شدن حساب کاربری می شود. در این مقاله 2 راه قانونی برای گرفتن جم واقعی از کلش رویال را در اختیار شما قرار می دهیم. با ایران موجو همراه باشید.

روش اول: ارگانیک و معمولی

همانطور که از عنوان پیداست، رایج ترین راه برای دریافت جم رایگان است، تنها کاری که باید انجام دهید این است که برای مدت طولانی بازی کنید و در ازای آن جم دریافت کنید. این باعث بهبود بازی شما می شود. اما این روش زمان بر است و نیاز به صبر و حوصله زیادی دارد.

روش دوم: از نرم افزار استفاده کنید

به این ترتیب با نصب چند نرم افزار رایگان می توانید جم واقعی کلش رویال را دریافت کنید. این یک روش قانونی است و مانند خرید رایگان مربا بدون پرداخت هزینه است. با این روش با نصب نرم افزارهای مختلف امتیاز کسب می کنید و با رسیدن به حداقل امتیاز می توانید در گوگل پلی یا آیتونز امتیاز خود را به گیفت کارت تبدیل کنید. سپس با استفاده از این کارت هدیه مربا را بردارید.

ابتدا حداقل یکی از 4 نرم افزار زیر را نصب کنید:

دریافت نرم افزار برای پاداش دادن به برنامه

برنامه های رایگان من را دریافت کنید

نرم افزار Cash For Apps را دریافت کنید

نرم افزار Appkarma

توصیه می شود از هر چهار برنامه به طور همزمان استفاده کنید، زیرا گاهی اوقات یک برنامه امتیاز بیشتری نسبت به برنامه دیگر می دهد. پس از نصب برنامه ها، هر روز مدتی را برای نصب نرم افزار پیشنهادی و کسب امتیاز اختصاص دهید. در نهایت، زمانی که به حد نصاب رسیدید، آن را به یک کارت هدیه تبدیل کنید و از آن برای خرید جم رایگان در کلش رویال استفاده کنید.

خرید رویال پس کلش رویال

نرم افزار Appkarma با 3 برنامه دیگر کمی متفاوت است. در این برنامه علاوه بر نصب نرم افزار، می توانید با انجام بازی، تماشای فیلم، دعوت از دوستان، شرکت در آزمون ها و نظرسنجی های مختلف امتیاز کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.