Site Overlay

25 راه برای افزایش ترافیک وب سایت شما

[ad_1]

برای هر کسب و کار و یا یک سازمان مهم ترین نشانه ای از موفقیت در افزایش سود و درآمد است. این ممکن است تنها زمانی که آن را بیشتر و بیشتر مشتریان در استفاده از محصولات و خدمات. آوردن ترافیک به وب سایت ممکن است به نظر می رسد مانند یک چالش گاهی اوقات اما نه زمانی که شما با استفاده از تکنیک های بازاریابی آنلاین و استراتژی های موثر است.

در زیر فهرستی از بهترین 25 راه برای افزایش ترافیک وب سایت شما:

1. استفاده از تبلیغات: مختلف وجود دارد تبلیغات راه هایی که تولید شده را به بیشتر و بیشتر ترافیک به وب سایت مانند تبلیغات پرداخت نمایش آگهی و تبلیغات رسانه های اجتماعی. قبل از قرار دادن پول خود را به هر یک از این کانال های تبلیغاتی اولین مجموعه هدف خود را به عنوان به چه الزامات مورد نیاز برای ساخت نام تجاری خود را آنلاین. اطمینان از یک دید استراتژیک از وب سایت شما در اینترنت است. شما همچنین می توانید سرمایه گذاری در تجاری قصد کلمات کلیدی برای بیشتر کشش و تبدیل به سایت شما.

2. معاشرت آنلاین: زیبایی از کانال های رسانه های اجتماعی است که اجازه می دهد تا شما را به تعامل با مشتریان به طور منظم و علاقه مند به مشتریان بر اساس مشاهدات شخصی. اطمینان بدانید که مهم سیستم عامل را برای مشتریان خود. توییتر مفید است در های حداقل و محتوای هوشمند, پینترست و Instagram را کشش با نمایش تصاویر از محصولات خود را.

3. ترکیب و مطابقت: برای پیدا کردن حق در نتیجه هیچ تنظیم فرمول برای رسیدن به یک نتیجه موفقیت آمیز. آن را خوب است برای بازی خود را با محتوا و توسعه محتوای خوب استراتژی و تصمیم می گیرید که چه مطالب به اشتراک گذاشته شده بر روی پلت فرم رسانه های اجتماعی. اطمینان به پیگیری آن و تجزیه و تحلیل آن به طور منظم آن را به شما ارائه خواهد شد اطلاعات مربوطه در مورد به عنوان به که در آن جهت کسب و کار شما رشد خواهد کرد.

4. سرفصل های قانع کننده: محتوای رسانه های اجتماعی است در مورد ساده نوشته شده و در عین حال جذاب اخبار. تیتر خوب است موثر برای برقراری ارتباط با مشتری مورد نظر خود را در غیر این صورت بسیاری از وبلاگ ها در حال از دست رفته به علت عدم وجود سرفصل های قانع کننده. قبل از نهایی روی تیتر نوشتن حداقل 20 تا 30 خطوط و انتخاب کنید که شما در پیدا کردن بهترین.

5. در جستجوگرها-صفحه مهم است: بهینه سازی محتوا است که بسیار مهم است این است چگونه خزنده وب شما را پیدا خواهد کرد و چگونه آن را به جهان است. یادگیری و دانستن اصول اولیه بهینه سازی بر روی صفحه اطمینان حاصل شود به استفاده از تصویر و متن alt استفاده از حق و محبوب ترین کلمات کلیدی که مشتریان خود را به دنبال دارد. SEO همچنین کمک می کند تا در رشد آلی از وب سایت.

6. دم بلند کلمات کلیدی: آن است که یکی از جنبه های مهم از جستجو در اینترنت. اطلاعات بیشتر در مورد آن پیدا کردن آنچه مشتریان خود را در حال جستجو برای. کلمات کلیدی دم بلند پوشش بخش عمده ای از موتورهای جستجو به این از دست رفته را در آنها از دست رفته بر روی مشتریان.

7. وبلاگ مهمان: آن را خوب است برای انجام وبلاگ نویسی مهمان در یک وب سایت خوب به عنوان آن است که مفید در تولید ترافیک به وب سایت خود را نیز ایجاد نام تجاری خود را بیش از حد. اگر محتوای یک مشکل است و سپس در نظر گرفتن کمک از نوشتن محتوا و خدمات است که در واقع یک گزینه خوب است.

8. دعوت از مهمان وبلاگ: دعوت از وبلاگ نویسان خوش آمدید به وب سایت خود را به نوشتن این بسیار مفید است زیرا آنها را به اشتراک گذاری مطالب خود را در وب سایت خود. اطمینان به محتوای با کیفیت بالا در وبلاگ خود در غیر این صورت آن ممکن است جذب مسدود شده از گوگل است.

9. برای چک کردن ترافیک ارجاع: سعی کنید برای ایجاد یک محتوا که ممکن است پیدا کردن آن را به محل های backlink. اطلاعات بیشتر در مورد این نوع از محتوا است که با این نسخهها کار برای ارجاع ترافیک.

10. به اشتراک گذاری مطالب در ارتباط با: ارتباط سیستم عامل به صورت حرفه ای به اشتراک گذاری و یا ارسال مطالب خود را وجود دارد, آن را به ارمغان می آورد ترافیک بیشتر. به یاد داشته باشید که برای ارسال محتوا به طور منظم.

11. استفاده از طرحواره Microdata: با استفاده از آنها لزوما آوردن ترافیک بیشتر به وب سایت اما اطمینان حاصل شود که جستجو رباتها قادر به پیدا کردن وب سایت خود را.

12. لینک های داخلی: لینک مطالب خود را و صفحات داخلی. اتصال صفحات وب سایت خود را با یک دیگر. این خوب است برای جستجوگرها هدف و همچنین برای یک تجربه کاربری بهتر.

13. مصاحبه با رهبران فکری: اتصال به فکر رهبر در صنعت خود و مصاحبه با آنها را. خود نام و اعتبار افزایش ترافیک به وب سایت خود را.

14. تمرکز بر بازاریابی ایمیل: آن است که یکی از ابزار قدرتمند بازاریابی اگر به درستی استفاده می شود. آن را خوب است برای برنامه ریزی و نگه داشتن به روز رسانی خود به مشتریان در مورد محصولات تازه معرفی شده در وب سایت شما.

15. مطمئن شوید که سایت شما پاسخگو: وب سایت خود را کاربر پسند برای دستگاه های متعدد که در آن کاربران می توانید ببینید و اتصال آنها را در یک بروید.

16. صفحه در حال بارگذاری سریع: اطمینان حاصل شود که جنبه های فنی از وب سایت خود را مانند تصویر اندازه صفحه سازه ها و پلاگین های بهینه سازی شده به طوری که صفحه در حال بارگذاری سریع است.

17. ایجاد یک جامعه: اتصال به مشتریان خود را بر اساس یک شخصی, پاسخ به سوالات خود را به سرعت شروع یک مکالمه در سیستم عامل های اجتماعی. ایجاد یک جامعه و نگه دارید تا با آنها.

18. با استفاده از بخش نظر عاقلانه: عضویت در این گفتگو اتفاق می افتد در وب سایت های دیگر در بخش نظرات آن را نمی ممکن است منجر به ارجاع فوری اما کمک می کند تا در ساختمان با نام تجاری.

19. خود را تجزیه و تحلیل داده ها: درک تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل و اطمینان حاصل شود که شما تجزیه و تحلیل داده ها نشان داده شده توسط آن را به صورت منظم نگه داشتن یک مسیر از آن و ایجاد تغییرات درآمده است.

20. فعال در رسانه های اجتماعی: استفاده از رسانه های اجتماعی به طور موثر به اشتراک گذاری مطالب خود را وجود دارد در سیستم عامل های مختلف ارتباط با مردم و ایجاد پست های جالب برای سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

21. استفاده از خبرخوان سایت: ارسال مطالب خود را در سایت های مانند Reddit است که می تواند مفید باشد برای Redditors, جلوگیری از خود را از هرزه نگاره صفحه از آنجا که این جوامع قوی است که به راحتی می توانید پیدا کردن اسپم.

22. ترکیب ویدئوها در محتوا: ویدئوها آسان و سریع پیام به نگاهی که نسبت به متن و محتوای به اشتراک گذاری ویدیو های جالب محتوا است که می تواند مربوط به وب سایت خود را.

23. تجزیه و تحلیل مسابقه: این مهم است که به یاد بگیرند که چه رقبای خود را در حال انجام تجزیه و تحلیل چه می کنند و انجام کارهایی برای ایجاد ترافیک با استفاده از BuzzSumo. از این رو ایجاد یک استراتژی موثر است که می تواند گام تا در برابر رقیب خود است.

24. آموزشی: اگر مربوط به کسب و کار خود و سپس اطمینان به میزبان آموزشی از آنجا که مردم از منافع مشابه و دانش گرد هم می آیند و به اشتراک گذاری اطلاعات است که هر یک از دیگر, آن را نیز دعوت به افرادی که می خواهم به دانستن و کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول خود را.

25. رفتن به کنفرانس: شرکت در همایش های مربوط به صنعت و مردم و شبکه با آنها. بهترین کار این است که اگر شما می توانید یک سخنران در یکی از آنها است.

این روش قطعا به شما کمک کند ایجاد ترافیک به وب سایت خود را. اطمینان حاصل شود که شما با استفاده از جایگشت و ترکیب برای پیدا کردن بهترین راه حل است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.