Site Overlay

10 گام های کلید به نوبه خود تلفن همراه خود را برنامه ایده به واقعیت

[ad_1]

بسیاری از مردم و شرکت ها می آیند تا با برنامه جدید تلفن همراه ایده های آن را بزرگ در این زمینه است. آنها یا می خواهید برای رسیدن به مخاطبان جدید و یا بهتر در خدمت مشتریان موجود خود را.مردم نسبتا بی اطلاع از مراحل یا فرایند مورد نیاز برای روشن کردن یک برنامه تلفن همراه ایده به واقعیت است. به علت عدم توانایی و اطلاعات در میان راه اندازی و تاسیس شرکت های, بسیاری از آنها نمی دانند که چگونه برای رفتن در مورد شکل گیری ایده برنامه.

من کمک کرده اند چندین شرکت ساخت نرم افزار تلفن همراه خود. در اینجا 10 کلید مراحل من به دنبال من 6 سال تجربه. من باور دارم که من لیست می تواند کمک به هر کسی از هر صنعت دریافت نرم افزار تلفن همراه خود ایده به واقعیت تبدیل شده.

مرحله 1: نوشتن لیست ویژگی خود

مفهوم ایده های خود را شروع می شود با در نظر گرفتن برخی از یادداشت ها. قبل از انجام هر کاری شما باید نوشتن هر آنچه که به ذهن شما می آید. نوشتن از ویژگی های لیست در یک تکه کاغذ به شما کمک می کند تمرکز بر ایده های خود را و گسترش آن است. توصیه من به نوشتن ایده های خود را چندین بار و در بسیاری جهات. این لیست نیز مفید خواهد بود زمانی که شما در حال بحث خود را با موسسان و طراحان و سرمایه گذاران و توسعه دهندگان; همه آنها در حال رفتن به برای آن را بپرسید. توجه داشته باشید که شما باید آنها را امضا NDA قبل از اینکه شما سهم خود را از ویژگی های لیست. لیست ویژگی خود باید تمیز و آسان به درک. همچنین مطمئن شوید که آن را محبوب و ویژگی های منحصر به فرد که نقش عمده ای در موفقیت محصول خود را.

مرحله 2: انجام تحقیقات بازار

پس از نوشتن خود را لیست قوی از ویژگی های شما می خواهید برای انجام تحقیقات بازار برای پیدا کردن رقابت, روند, و نیاز بازار است. مطمئن شوید که هیچ برنامه های مشابه در بازار است. اگر وجود دارد در حال پیدا کردن خود را بررسی و رتبه بندی و بازخورد و آنچه که از دست رفته در آنها است. اضافه کردن ویژگی های برنامه است که آن را منحصر به فرد و جذاب تر به مخاطبان. پس از انجام تحقیقات بازار, شما باید خود را به روز رسانی لیست از ویژگی های.

مرحله 3: شناسایی کاربران/مخاطبان

این بسیار مهم است برای پیدا کردن که استفاده از برنامه شما و کسانی که مخاطبان خواهد بود برای محصول خود را. کاربران خود را از یک صنعت خاص و جنسیت و منطقه گروه سنی مشتریان موجود درآمد گروه های خاص و حرفه ای و یا هر گروه دیگر. هنگامی که شما شناسایی برخی از جمعیت های مورد مخاطب شما می توانید پیدا کردن آنچه که مردم از این جمعیت را ترجیح می دهند و یا مانند. دانستن مخاطبان خود کمک می کند تا شما دوباره مهندس نرم افزار خود را و ویژگی های آن را به تهیه کردن به آنها. شما کل پروژه حرکت در اطراف تعامل کاربر. شما همچنین می توانید انجام تمرکز گروه مطالعات برای پیدا کردن آنچه مخاطبان خود را ممکن است مانند و یا دوست ندارم. مخاطبان خود تصمیم خواهد گرفت که محصول خود را با موفقیت و این بینش از تمرکز مطالعه می تواند یک راه طولانی در تعریف محصول موفقیت است.

گام 4: شناسایی استراتژی کسب درآمد

پول بزرگترین پاداش و انرژی برای ایده های خود را. شما می توانید پول خود را از ایده برنامه در راه های مختلفی: هزینه اشتراک در برنامه خرید در نرم افزار ads, کاربر, اطلاعات, حمایت. شما می خواهید بدانید که کدام یک برای خود برنامه مخاطبان و بازار است. راه اندازی یک برنامه پرداخت می شود کار نمی کند این روزها اما شما می توانید این برنامه رایگان با خرید در نرم افزار گزینه ای برای توابع بیشتری را. در برنامه تبلیغات نیز از دست دادن درخشش خود این روزها با توجه به تجربه کاربر. داشتن اطلاعات کاربر در حال تبدیل شدن به یک روش کسب درآمد به عنوان شما می توانید استفاده از آن را غیر مستقیم پول است. شما می توانید پیدا کردن اسپانسر برای برنامه این نسخهها کار برای یک برنامه با یک ماموریت اجتماعی. این مهم است را برای شما به را انتخاب کنید 1 یا 2 تکنیک های که به شما بازگشت خوب سرمایه گذاری.

گام 5: ایجاد یک طرح/قاب سیم

شما ممکن است آن را قبل از انجام و یا ممکن است نمی دانم که چگونه به آن را انجام دهد. این طرح یا سیم قاب شما کمک می کند تا تعریف مفهوم و اصلاح الزامات محصول خود را. شما می توانید در قرعه کشی یک طرح با استفاده از کاغذ و مداد در حالی که یک قاب سیم می توان با استفاده از ابزارهای آنلاین. هنگامی که شما شروع به انجام طرح/قاب سیم شما قادر خواهد بود به شما ایده برنامه و لیست ویژگی های بیشتر. همچنین این کمک می کند تا شما تصمیم می گیرید ناوبری مناسب از نرم افزار. شما نمی نیاز به مهارت های فنی برای این مرحله شما نیاز به یک حس مشترک درک درستی از چگونه جهت یابی کار می کند. خود قاب سیم همراه خود را با ویژگی های لیست را ایجاد کنید بسیار خوب مشخصات برای شما برای ساخت نرم افزار تلفن همراه.

مرحله 6: رویکرد محلی برای موبایل توسعه دهندگان نرم افزار و برآورد

هنگامی که شما برای اولین بار نسخه ای از این لیست از ویژگی های و سیم, قاب, شما می خواهید برای شروع شناسایی فروشندگان که می توانید به ساخت برنامه تلفن همراه خود را در با کیفیت بالا و مقرون به صرفه در راه است. شما باید جستجو برای فروشندگان محلی و برخی از فروشندگان جهانی و رسیدن به آنها را. هنگامی که شما کوتاه 5 تا 6 خوب فروشندگان آنها را نشانه NDA و ارسال آنها به جزئیات پروژه. یک فروشنده خوب باید بررسی جزئیات خود را و از شما درخواست بسیاری از سوالات. شما باید مطمئن شوید که برای پاسخ به آنها را در جزئیات به طوری که ایده خود را به طور کامل ابلاغ شود. یک فروشنده خوب باید همچنین قادر خواهد بود به شما برخی از پیشنهادات برای بهبود ایده های خود را. شما باید دریافت پیشنهادات از فروشندگان متعدد با زمان و هزینه برای توسعه و مقایسه آنها. شما باید بررسی کنید فروشندگان در عملکرد گذشته, روند, قیمت, زمان, گواهی نامه و اشتیاق خود را به کار برای شما. در نهایت, شما باید قادر به انتخاب یک فروشنده و شروع به کار با آنها.

گام 7: تکمیل UI/UX

هنگامی که شما انتخاب کرده اند, شرکت, شما باید کار با آنها را برای ایجاد UI/UX از نرم افزار است. شما باید آنها را برای اولین بار ایجاد مفصل قاب سیم از نرم افزار به طوری که شما می توانید تجسم هر یک از صفحه نمایش عملکرد و جریان از این نرم افزار است. پس از نقد و بررسی شما می توانید تصمیم به اضافه کردن و یا حذف ویژگی های. هنگامی که قاب سیم کامل است, شما می خواهید آنها را برای ایجاد طراحی بصری از نرم افزار. آن را باید به رنگ تم, فونت و درخواست تجدید نظر بصری برای ایده های خود را. این مرحله به شما نزدیک-تصویر نهایی از آنچه در برنامه تلفن همراه خود را و چگونه آن را جریان. پس از اتمام آن باید با فروشنده خود را ارزیابی مجدد طرح توسعه زمان و هزینه. اگر اولین برآورد از زمان/هزینه افزایش یافته دریافت کمک های مالی بیشتر و یا قطع برخی از ویژگی های. شما می خواهید به پرداخت حق ارزش را به همراه خود نرم افزار توسعه دهنده.

گام 8: دریافت نرم افزار توسعه یافته و آزمایش شده

خود را به توسعه دهنده نرم افزار شروع به ساخت برنامه برای شما می باشد. آنها باید قادر به شما ارسال برنامه (در حال انجام) هر هفته و شما باید قادر به تست و به آنها بازخورد. بسیار ضروری است برای شما به QA برنامه آنها به عنوان توسعه آن را به عنوان این کمک می کند تا شما کنترل کیفیت هزینه و جدول زمانی و یاد بگیرند که آیا این نرم افزار تلفن همراه نیاز به برخی از ترفند. شما می تواند شامل دوستان خود را در این تست به عنوان به خوبی. اگر شما آمده تا با مجموعه ای از ویژگی های در طول توسعه و بحث در مورد آن را با توسعه نرم افزار و دریافت زمان و هزینه تخمین می زنند. اگر آن را متناسب با بودجه شما می توانید آن را انجام حق دور. اگر نه صبر کنید برای مرحله بعدی.

گام 9: راه اندازی نرم افزار و بازار آن

هنگامی که شما راضی هستند با این برنامه راه اندازی آن را در فروشگاه App iTunes و Google Play Store. شما همچنین باید شروع به بازاریابی برنامه. دریافت برخی از مشاوره از کارشناسان در برنامه بازاریابی است. شما همچنین می توانید بازاریابی خود. شروع در Facebook, Twitter و Instagram به عنوان این است که یک راه آسان برای گسترش این کلمه در مورد نرم افزار. شما همچنین باید رسیدن به خبرنگاران و وبلاگ نویسان که ممکن است علاقه مند در برنامه های خود و نوشتن در مورد آن. آزادی مطبوعات در سایت های رایگان یا سایت پرداخت می شود می تواند بسیار مفید است. اگر شما در بودجه خود را, شما می توانید استخدام یک روابط عمومی یا برنامه بازاریابی شرکت است.

گام 10: جمع آوری پاسخ بازار و آماده شدن برای مرحله بعدی

پس از اولین راه اندازی و بازاریابی شما می توانید جمع آوری داده های کاربر پاسخ بازار و تقاضا است. اگر شما دریافت یک پاسخ خوب شما می توانید برنامه مرحله بعدی برای نرم افزار. تکرار مرحله 1 تا 9 برای مرحله بعدی. در این زمان شما باید قادر خواهید بود آنها را انجام دهد خیلی سریع تر و موثر تر است. اگر برنامه را دریافت نمی کند و به خوبی در بازار پیدا کردن آنچه که مانع رشد و باید یک برنامه عمل است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.