Site Overlay

10 دلیل شما باید خود را طراحی مجدد کسب و کار کوچک وب سایت در وردپرس

[ad_1]

وب سایت کسب و کار است مسلما خود را حیاتی ترین منبع. آن است که خود را 24/7 دیجیتال فروشگاه پنجره و خواهد بود که اولین تعامل است که اکثر مشتریان بالقوه خواهد شد که با کسب و کار شما. بنابراین اگر آن را نمی کند نگاه بخشی بارهای سست و یا از همه مهمتر فقدان یک نسخه تلفن همراه و سپس شما خواهد شد اجازه سفارشی لغزش از طریق انگشتان دست خود را.

شما می توانید بازار خود را کسب و کار به طور موثر به عنوان شما می خواهم اما اگر وب سایت مشتریان زمین آن را قطع نمی کند و سپس شما فقط دور پرتاب پول خوب پس بد است. پس راه حل چیست ؟

سلام به وردپرس. وردپرس wildly محبوب سیستم مدیریت محتوا است که قدرت بیش از یک چهارم از کل وب از جمله برخی از بزرگترین نامها مانند نیویورک تایمز, فوربس, مجله مردم و National Geographic. بنابراین اگر آن را برای آنها کار می کند آن را برای شما کار می کنند درست است ؟ در اینجا به همین دلیل:

1. آن را انعطاف پذیر

این که آیا شما یک سگ نظافت سالن کافی شاپ, بوتیک مد خانه یا یک پرواز شرکت حقوقی وردپرس سیستم مدیریت محتوا (CMS) است که انعطاف پذیری را به کسب و کار شما دقیقا به چه چیزی نیاز دارد. امکانات واقعا تنها محدود تخیل از کسب و کار با قرار دادی به نظر می رسد عملکرد و سبک برای مطابقت با آنچه شما می خواهید از خود شرکت همه دست یافتنی است.

2. بزرگ پلت فرم وبلاگ نویسی

هر کسب و کار مدرن نیاز به یک وبلاگ به دلیل آن ساده ترین راه برای برقراری ارتباط از آخرین اخبار شرکت و ارائه محصول به پایه مشتری خود را پس از آن را حس می کند به آن را در همان محل که مشتریان را به خرید محصولات و تماس با شما. تا به حال سیستم عامل مانند بلاگر و وبلاگ Tumblr شده اند انتخاب محبوب برای کسب و کار کوچک اما در حال حاضر از آن زمان به آن را در خانه.

وردپرس بر اساس سایت اجازه می دهد تا شما را به یک صفحه اختصاصی برای وبلاگ شما که به صدای به کسب و کار شما و همچنین یک منبع به طور منظم مطالب جدید برای وب سایت شما – چیزی که گوگل دوست دارد هنگامی که آن را به جستجوگرها می آید. به علاوه تمام سهام های اجتماعی است که شما دریافت خواهید کرد در سراسر Facebook, Twitter, Instagram و غیره همه سرب حق بازگشت به وب سایت خود را آوردن مشتریان بالقوه با آنها.

3. وردپرس منبع باز است

چه منبع باز به این معنی است که کسانی که با استفاده از آن قادر به کمک به توسعه آن به طور کلی با ایجاد پلاگین های که انجام وظایف خاص و همچنین توسعه بهترین شیوه. اما آیا این به نفع شما است اگر شما در حال استخدام یک توسعه دهنده وب برای ساخت وب سایت خود را ؟

به سادگی شما را بهره مند از بهبود مستمر است. بسیاری از مردم استفاده از وردپرس در حال حاضر آن است که به طور مداوم در حال تحول با تشکر از هجوم ایده های جدید از کاربران به طوری که وب سایت شما خواهد شد ساخته شده بر روی یک پلت فرم است که به طور مداوم بهتر و شما لازم نیست که به پرداخت یک پنی!

4. وردپرس به طور مداوم در به روز رسانی خود را برای ایمنی و تعمیر و نگهداری

برخی از سیستم های مدیریت محتوا ترک کسب و کار از به روز رسانی در دست های خود را – اگر شما را بررسی نمی کند و سپس شما نمی توانید بهره مندی از آخرین نسخه. نه چندان با وردپرس. این به روز رسانی فورا به نگه داشتن سایت خود را امن تا به تاریخ و خطی با جدیدترین و بهترین شیوه های امنیتی در اطراف. آن را به عنوان امن به عنوان خانه.

5. وردپرس جستجوگرها دوستانه

همه ما می خواهید وب سایت ما به نشان می دهد تا به طور موثر در نتایج جستجو و وردپرس می تواند یک ابزار قدرتمند در کمک به آن را به اتفاق می افتد. پیش فرض آن چارچوب و سایت معماری است که آسان برای رباتها گوگل به خزیدن به این معنی که آنها آن را دوست دارم تا جایی که مدیر عامل شرکت Matt Cutts علنا تایید شده است و همانطور که می دانیم وقتی که می آید به جستجوی گوگل پادشاه است.

6. این زبان است که همه توسعه دهندگان درک

در جستجوی خود را برای وب سایت کامل بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک استخدام توسعه دهندگان وب که ایجاد وب سایت های پیچیده که ممکن است در نگاه بخشی در خارج اما که هیچ یک دیگر از آنها را می توانید مدیریت کنید. کمی مانند خرید ماشین رویایی خود را و پیدا کردن که تنها فروشنده در واقع می توانید آن را اجرا کنید.

وردپرس از جمله بخش بزرگی از وب مدرن چشم انداز است که همه توسعه دهندگان باید حداقل برخی از تجربه آن است و می تواند به نوبه خود دست خود را به برنامه نویسی و ساختمان آن است. این به این معنی است که شما می توانید وب سایت خود را روز به روز اضافه کردن وبلاگ ها و محصولات جدید اما هر بار یک مشکل بالا می آید و یا شما تصمیم می گیرید زمان مناسب برای قبل شما نمی خواهد از مردم که می تواند کمک به.

7. آن را به یک پلت فرم است که شما می توانید تکیه بر

داشتن شده است در حدود 10 سال به علاوه در حال حاضر وردپرس شده است به طور مداوم کار می کرد به پاک کردن تاب برداشتن و اشکالات است که شناخته شده است به طاعون دیگر سیستم های مدیریت محتوا. آن را کاملا بدون مشکل (چه در جهان است؟) اما آن را در مورد به عنوان نزدیک به عنوان شما را پیدا خواهد کرد در هر نقطه.

8. وردپرس تلفن همراه دوستانه

در حال حاضر شما مطمئن شوید که شنیده آمار که در تلفن همراه مرورگر وب در حال حاضر پیشی دسکتاپ و لپ تاپ توسط مرتب حاشیه و این تغییر در کاربری عادت تا به حال یک اثر در چشم انداز آنلاین. این روزها گوگل به طور فعال میله وب سایت های تلفن همراه خود را نتیجه جستجو اگر آن را همراه دوستانه. در صورتی که شما پس از آن که بیش از نیمی از پتانسیل خود را ترافیک رفته در یک سکته مغزی.

خوشبختانه اگر شما پایه وب سایت خود در وردپرس شما باید تمام ابزار شما نیاز به موفقیت در تمام دستگاه ها به دلیل وردپرس نیست فقط کار بر روی تلفن همراه آن رشد. وب سایت خود را هنوز هم نیاز بود به خوبی طراحی شده اما به درستی انجام وردپرس می تواند به ارائه یک تجربه عالی کاربر بر روی هر دستگاه و آسان به استفاده از سایت به ارمغان می آورد در خرید و فروش و آگهی.

9. ایده آل پلت فرم تجارت الکترونیک

این روزها میزان اقلام خریداری شده از طریق اینترنت سرسام آور است و تنها عنوان در یک جهت ایجاد و در پی آن بازار است که کسب و کارهای بزرگ و کوچک قابل درک می خواهید به بهره برداری. وردپرس خود را به پلت فرم ایده آل به عنوان آن را ادغام زیبایی با برخی از محبوب ترین و ظریف, راه حل های تجارت الکترونیکی مانند تجارت وو و داریم به محصولات خود را واقعی وای عامل.

چه چیزی بیشتر هسته ای از این راه حل های تجارت الکترونیکی رایگان هستند اما همچنین می تواند به شدت سفارشی برای دیدار با نیازهای خاص. آیا شما در یک باشگاه شراب است که فقط می خواهد به فروش در موارد شش ؟ و یا یک شرکت است که می فرستد ماهانه میان وعده جعبه بر اساس اشتراک? هیچ مشکل.

10. این یک بازاریابی قدرتمند متحد

می خواهید برای دریافت محصولات خود را به مردم به عنوان بسیاری که ممکن است و اندازه گیری رفتارها از پایه مشتری خود را? وردپرس پلت فرم خود را. با وردپرس شما می توانید خود را در تمام محدوده محصول در گوگل خرید و مشتریان را به دنبال دقیقا آنچه شما فروش مستقیم به شما.

شما همچنین می توانید سایت خود را به یک ایمیل پلت فرم مانند MailChimp و اندازه گیری رفتار مشتریان که بازدید سایت خود را از صندوق پستی خود را از جمله چیزهایی مانند که محصولات آنها به خرید و آخرین باری که از شما خریداری کرده. این اجازه می دهد تا شما را به سازماندهی مبارزات هدف قرار دادن کسانی که می گویند نیست از شما خریداری شده در 3 ماه را به آنها ارائه تخفیف به آنها را به عقب. و یا پاداش آن دسته از مشتریان وفادار که خرید از شما به طور منظم. همه داده ها با استفاده از وردپرس. قدرتمند نه ؟

زمان را بیشتر از آن!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *