Site Overlayسومین ویژگی عربی نظام جدید حرف آخر زمان کوتاه آموزش است و کم حجم ترین منبع جامع عربی در کل کشور عربی نظام جدید حرف آخر میباشد صفر تا صد این مجموعه همراه با حل کلیۀ تست های سراسری و تالیفی فقط در 25 ساعت انجام شده است یعنی در 25 ساعت پروندۀ آموزش و تست زنی عربی را برای همیشه خواهید بست. در پکیج عربی استاد واعظی کلیۀ مطالب با دسته بندی منحصر به فردی در در قالب 4 دی وی دی آماده شده است و در اختیار شما قرار خواهد گرفت و ترتیب تدریس مطالب همراه با حل تست به منبع صورت زیر میباشد. عربی حرف آخر با تدریس استاد واعظی برای هر دو نظام قدیم و جدید موجود است. از رتبه های برتر حرف آخر رتبه های برتر حرف آخر میتوان به سروین سلیمان پور رتبه 41 کنکور تجربی و میثم فرهمندی رتبه 39 کنکور تجربی ، بهزاد خادمی رتبه 427 کنکور تجربی و درصد 96 در عربی و محمدرضا خوشرو رتبه 59 کنکور تجربی با درصد 100 در عربی را معرفی نمود.

اما در مورد نتیجه میتوان به سال 98 اشاره کرد که در آن سال ده ها نفر از داوطلبان عربی حرف آخر با استفاده از این منبع موفق به کسب درصد بالای 90 و حتی افرادی مانند آرمان رنجبر موفق به کسب درصد 100 در این درس شدند. شاید باور کردن این موضوع دشوار باشد اما فقط یک داوطلب حرف آخری میداند در موسسه حرف آخر هیچ چیزی غیر ممکن نیست مثلا در دینی جامع نظام جدید حرف آخر دینی جامع نظام جدید حرف آخر بدون حفظ یک کلمه فقط با 14 الگو و در کمتر از یک هفته میتوانید به درصد بالای 90 برسید. پکیج عربی نظام جدید حرف آخر دارای ویژگی های منحصر به فرد خود میباشد که مشابه آن را در هیچ یک از سایر موسسات و منابع آموزشی پیدا نخواهید کرد. اگر به مشاوره تحصیلی نیاز دارید، اگر می خواهید برنامه ریزی منسجم و مفیدی داشته باشید که بتوانید به کمک آن همیشه و با یک برنامه دقیق تمام دروس خود را بخوانید و جزء شاگردان ممتاز کلاس باشید، توصیه می کنم حتما از مشاوره رایگان حرف آخر برای برنامه ریزی تحصیلی خود استفاده کنید. یعنی ما هرچقدر هم ادعا کنیم که محصول ما بهترین محصول آموزشی است تا وقتی که نتیجه های خود را رو نکنیم حرف ما فقط در حد شعار است.

برای ترجمه باید لغت حفظ کنیم؟ چگونه عربی حرف آخر را با اطمینان خاطر تهیه کنیم؟ از طرفی حق با وی میباشد و ادبیات به خاطر دارا بودن ضریب 4 مهمترین درس عمومی است اما از دید دیگر عربی مهم ترین درس عمومی می باشد با اینکه ضریب آن از ادبیات هم کمتر است. عربی نظام جدید حرف آخر شاهکاری از استاد محمد واعظی آشنا میکنیم که با استفاده از آن تست های ترجمه را ثانیه ای حل کرده و کل قواعد را نیز با الگوسازی های بینظیر استاد واعظی آموزش خواهید دید و پرونده تست و آموزش عربی را فقط در 25 ساعت خواهید بست. اولین ویژگی پکیج عربی نظام جدید حرف آخر ، شهودی سازی و استفاده از تصویر سازی در آموزش است که با استفاده از این روش درک مطالب برای داوطلب و مخاطب بسیار راحت تر میباشد. خیر با تکنیک های استاد واعظی نیازی به حفظ لغت نیست.

منظور از الگو روشی است که میتواند کل سؤالات یک مبحث را حل کند ؛ یعنی به جای حفظ ده ها نکته که هرکدام برای یک تیپ تست قابل استفاده میباشد از یک روش برای کل تست های یک مبحث استفاده میشود. کلیه این مطالب فقط در 20 ساعت به شما آموزش داده میشود و همزمان تمامی تست های 10 سال اخیر برای شما حل میشود. هر تست ادبیات که ضریب 4 دارد رتبه ی داوطلب را از 1 تا 186 رقم جابجا میکند در حالی که هر تست عربی رتبه ی فرد را از 1 تا 800 عربی نظام جدید رقم جابجا میکند. گذری بر کنکور 97 و نحوه ی عملکرد داوطلبان در درس عربی داشته باشیم. دلیل این امر هم به خاطر وجود انحراف معیار در درس عربی میباشد. انحراف معیار به نحوه ی پاسخگویی داوطلبان به سؤالات کنکور هر درس بستگی دارد. از هرفردی پرسیده شود مهم ترین درس عمومی کدام است ، پاسخ می دهد درس ادبیات. برای من که از درس و کنکور و مدرسه چندین سال دور بوده ام مناسب است؟

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از اجی مجی اول دبستان ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس زبان حرف آخر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *