Site Overlay

یک وب سایت موفق نیاز محبوبیت لینک (Persian)

[ad_1]

لینک سایت خود را از وب سایت های دیگر است که یکی از رایج ترین راه برای دریافت به سایت خود را در اینترنت متوجه.

شده است وجود دارد برخی از سوء استفاده از این تکنیک در راه ایجاد 'link farms'. این باعث شده است که موتورهای جستجو به اطلاع و مجموعه ای از محدودیت های اعمال شده از سایت ها با استفاده از این پیوند کشاورزی روش. اگر شما صاحب یک وب سایت است که با استفاده از تبادل لینک به درستی شما می توانید برخی از نتایج بزرگ با این روش و ببینید به طور قابل توجهی بیشتر ترافیک به سایت خود را که به نوبه خود کمک به افزایش رتبه بندی موتور جستجو.

روش اساسی برای تبادل لینک یک لینک ساده مبادله که در آن شما در تماس با یکی دیگر از صاحب وب سایت و ارائه به قرار دادن لینک خود را در وب سایت خود را در مقابل آنها قرار دادن لینک خود را در وب سایت خود. صحیح اصطلاحات لینک متقابل. شما معمولا انجام این کار با یک وب سایت است که تا به حال مطالب مرتبط به وب سایت شما.

یکی دیگر از راه های معمول برای ساخت لینک به سایت شما است که برای پرداخت هزینه های دریافتی لینک از وب سایت رتبه بندی بالا. این یک روش موثر است اما این پرداخت ممکن است تکراری به صورت ماهانه.

شما همچنین می توانید اضافه کردن مقاله بازاریابی برای ساخت لینک کلیک کنید. بازاریابی مقاله است که به سادگی نوشتن مقالات که مربوط به تو رفتگی در دیوار خود را و سپس ارسال آنها را به وب سایت های دیگر عمدتا به دایرکتوری ها مقاله. با هر مقاله ای که شما ارسال می کنید شما شامل یک لینک به وب سایت خود را. شما می توانید پس از ارسال مقاله خود را به دایرکتوری مقاله عالی بود EzineArticles.com. خوانندگان عشق به دانستن بیشتر در مورد این موضوع آنها به دنبال و اگر شما خوب ارائه اطلاعات در مقاله خود را پس از آن خوانندگان خود را بیش از احتمال زیاد با کلیک بر روی لینک شما و وب سایت خود را.

پیوستن به یک انجمن آنلاین است که مربوط به تو رفتگی در دیوار شما نیز ایده خوبی است. شما می توانید تبدیل به یک عامل با ارسال پست به طور منظم و نظرات. راه اندازی امضای شما شامل یک لینک به وب سایت شما و در هر زمان شما پست در فروم شما در حال ایجاد یک لینک با اشاره به وب سایت خود را. اگر شما از نظرات شما جالب و آموزنده, دیگر اعضای فروم به احتمال زیاد با کلیک بر روی امضای خود لینک و وب سایت خود را. قبل از انجام این کار لطفا قوانین انجمن. برخی از انجمن ها به شدت اخم بر “اتصال سایت خود محصول و یا کسب و کار”, در حالی که دیگران از آن استقبال. برخی از انجمن ها حتی یک موضوع تنظیم به طور خاص برای خود بازاریابی بنابراین مطمئن به عنوان خوانده شده خود را فراموش's and don'ts قبل از دست.

شروع یک وبلاگ است که با استفاده از آر اس اس خوردها و ارسال وبلاگ به موتورهای جستجو و دایرکتوری RSS. این به شما اضافی اینترنت قرار گرفتن در معرض و به یاد داشته باشید به لینک وبلاگ خود را به وب سایت خود را اگر آن را's نه در حال حاضر بخشی از سایت خود را. شما می توانید با ارسال مطالب جدید به وبلاگ خود را به طور منظم برای افزایش رتبه بندی و قرار گرفتن در معرض.

برای افزایش ترافیک به وب سایت خود شما نیاز به آماده برای قرار دادن در زمان و تلاش لازم است. نیز وجود دارد که روش های که شما می توانید پرداخت برای افزایش رتبه بندی به عنوان نقطه مورد پرداخت پول برای لینک های ورودی. شما همچنین می توانید پرداخت برای AdWords تبلیغات برای ترویج وب سایت خود را. اگر شما می توانید استطاعت به پرداخت برای این خدمات آنها بهره مند خواهد شد وب سایت خود را اگر شما می توانید't توانیم آنها را در حال حاضر و سپس فقط سعی کنید برخی از روش های رایگان.

با هر یک از این لینک روش ساخت شما نیاز به هدف قرار دادن مخاطبان خاص خود را به تو رفتگی در دیوار. این امر به ویژه پس با این روش پرداخت به عنوان شما don't می خواهید به پرداخت برای دریافت بازدید کننده ای که هیچ علاقه ای به تو رفتگی در دیوار محصول و یا خدمات است.

شما همچنین می خواهید به فعلی خود را نگه دارید بازدید کنندگان بازمیگردم و شما می توانید این کار را با داشتن یک بازی جالب و با کیفیت وب سایت است که آنها می خواهند به بازگشت به. نظارت بر هر روش که استفاده می کنید برای ایجاد لینک کلیک کنید و پیدا کردن که یکی از's بهترین کار برای شما و سپس در ادامه به ساخت با استفاده از روش هایی که در حال کار هست.

[ad_2]

Source by Gaynor Wilson

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *