Site Overlay

کیش معرفی و راهنمای سفر به کیش

شرایط اجاره خودرو در کیش بسیار راحت است و تمام قوانین و شرایط در قرار داد رسمی تنظیم می شود، البته سودجویان زیادی هستند که از این فرصت سوء استفاده کنند ولی اگر کمی هوشیارانه به ماجرا نگاه کنید لازم به نگرانی و استرس نیست. نبود جمعیت کارآمد بومی و عدم انطباق آنها با اهداف گسترش منطقه ، نیروهای انسانی ماهر را می طلبد از این رو برای سامان بخشیدن به نیازهای اجتماعی ، اقتصادی ، صنعتی و اداری و انتظامی جزیره کیش میزبان مهاجرانی در این عرصه گردیده که این امر خود موجب ناهمگونی بیشتر در زمینه های فرهنگی و اجتماعی این منطقه گردیده است که در چنین شرایطی برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی از جایگاه خاصی برخوردار است و باید نسبت به آن توجه ویژه ای مبذول شود. ولی خاورهای شهرستان موکت کاری نیست و تنها پتو به همراه دارند. ایسوزو و هیوندا بهترین نوع ماشین برای ارسال بار به شهرستان میباشند چون هم اتاقشان بزرگتر است و هم سریعتر هستند و در کمترین زمان ممکن بار را به مشتری تحویل میدهند. بابت معطل شدن راننده ماشین، باید مبلغ ۱۲۰ هزار تومان به راننده خاور بدهند.

تعداد کارگرها بستگی به حجم وسایل و تعداد طبقات دارد.
در محاسبه تعرفه اسباب کشی ۱۴۰۰ نرخ ۱۲۰ هزارتومان برای هر کارگر برای طبقات پایین (طبقه ۳ تا ۳) هست. در انتخاب نوع ماشین اسباب کشی مناسب خود دقت کنید. تحمل گرمای خشک معمولا برای اکثر افراد راحتتر است؛ اما این درجه از رطوبت باعث میشود به شدت عرق کنید و لباس به تنتان بچسبد. اگر قصد دارید اسباب کشی به شهرستان را دارید و به قیمت حمل بار و اثاث کشی بین شهری و اسباب کشی به شهرستان نیاز دارید، مبلغ آن را در هزینه حمل اثاثیه به شهرستان مشاهده کنید. خاور بنز برای داخل شهری مناسبتر است چون از لحاظ سرعت قابل مقایسه با ایسوزو نیست و بدرد شهرستان نمیخورد. اگر به جای خاور از ماشین کوچکتر یعنی نیسان استفاده کنید ممکن است به چند سرویس نیسان نیاز داشته باشید و این باعث شود هزینههای شما به جای کاهش پیدا کردن افزایش پیدا کند. تعداد کارگرها بستگی به حجم وسایل و تعداد طبقات دارد. بنابراین بهتر است از همان ابتدا تعداد کارگرها را متناسب با حجم وسایل خود انتخاب کنید.

6/12 درصد از پاسخگویان بدین سئوال پاسخی نداده اند . چون بیشتر تماسها در یک بازهی زمانی محدود انجام میشود، و از طرفی تعدادهای نیروی اسباب کشی محدود هست و طولانی شدن یک اسباب کشی یعنی از دست رفتن حمل اثاثیه بعدی. چون راننده و کارگران از سرویس جدید میمانند و به سرویس بعدی حمل و نقل اثاث منزل نمیرسند عملاً مشتریان جدید از دست میرود. خاور و کامیون و کامیونت به ترتیب بیشترین اصلاحاتی است که مردم برای سفارش ماشین حمل اثاثیه منزل استفاده میکنند. شهر باستانی حریره از دیگر آثار تاریخی جزیره­ کیش است که در شمال جزیره قرار دارد. در مقابل از دیدگاه 6/9 درصد از پاسخگویان مقررات راهنمائی و رانندگی از سوی ساکنان چندان رعایت نمی شود (کم و خیلی کم). 6/12 درصد از پاسخگویان بدین سئوال پاسخی نداده اند . از لحظهی تماس مشتری تا رسیدن ماشین حمل اسباب منزل به در خانه در تهران حدود ۶ ساعت طول میکشد. امروزه بسیاری از ایرانیان برای قرارهای ملاقات، رفتن به جلسات کاری، طی مسافتهای بین شهری و مسافرتهای خانوادگی از این روش استفاده میکنند. اگرچه این تصور تا حدود بسیاری نیز درست است؛ و طی دههای اخیر، کیش تغیرات وسیعی را برای تبدیل شدن به یک قطب گردشگری تجربه کرده اینجا است. این مسیر به گونهایست که از زیباترین و منحصر به فرد ترین مناطق جزیره عبور میکند .

پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.
بیشترین خودروهایی که مشتریان پشت تلفن از ما درخواست میکنند عبارتاند از: نیسان، خاور، ایسوزو و هیوندای. بعد شام را در یکی از رستورانهای ساحل بخورید و بعد یکی از تفریحات شبانه جزیره را برای خوشگذرانی انتخاب کنید. علاوه بر این شما میتوانید پیش از سفر، ماشین موردنظرتان را رزرو کنید. علاوه بر شهادت مورخین و سیاحان ایرانی و عرب، وجود بقایای شهر تاریخی حریره گواه بر این است كه كیش در دورههای ایلخانیان، تیموریان و اتابكان پارس، جزیرهای آباد، شهری زیبا و یكی از مراكز عمده تجاری منطقه بوده است. در سال 1349 هیات کارشناسی ایران و آمریکا وارد جزیره کیش شد و پس بازدید از این جزیره با توجه به موقعیت جغرافیایی و استراتژیک آن قرار شد به عنوان یک مرکز بین المللی توریستی مورد توجه قرار گیرد. پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. برای هزینههای اسباب کشی در سایر شهرهای استان تهران به انتهای مطلب مراجعه کنید. هنگامی که از امکان الگوسازی از ویژگیهای برجسته جزیره کیش برای سایر شهرهای ایران سئوال شد 7/85 درصد از پاسخگویان این امر را ممکن و شدنی تلقی کرده اند و در مقابل 2/12 درصد پاسخگویان آن را عملی ندانستند ضمن این که 1/2 درصد نیز در این مورد اظهار نظری نکردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *