Site Overlay

کرم پودر مای ؛ مشخصات خرید کرم پودر مای بلک دایموند و آکنه لاین

یکی از برتریهای کرم پودر موس نسبت به نوع کرمی این است که بدون اینکه درون شیارها و چروکهای پوستی قرار بگیرند و آنها را برجسته تر کنند، آنها را میپوشانند. شما میتوانید موس را با استفاده از یک پد و یا برس روی صورت اعمال کنید. شما میتوانید از موس تا 3 ساعت بدون اینکه تغییری در کیفیت آن ایجاد شود، استفاده کنید. وجود مواد ضدچروک پپتیدی شبیه بوتاکس در این محصول موجب ریلکسیشن عضلات صورت شده و مانع از ایجاد و افزایش خطوط اخم و خنده میشود.

با افزایش سن کرم پودری را انتخاب کنید که علاوه بر پوشاندن چروک صورت، پوست شما را ترمیم و احیا کند. کرم پودرهای مای بافتی یکنواخت و مات، نیمه مات و یا مخملی را با پوشش دهی بسیار خوب تا بالا به صورت شما هدیه میکنند. تمام عیوب پوستی مانند لکهها، قرمزی و جای زخم به بهترین نحو توسط کرم پودر مخملی و مات پوشانده میشوند. محصولات با این نوع جلوه نهایی دارای فرمولی بسیار سبک هستند و به زیبایی روی پوست پخش میشوند. مواد اولیه استفاده شده در کرم پودرهای مای، دارای بهترین کیفیت ممکن بوده و باعث حفظ سلامتی و طراوت پوست شما میشوند.

مای در دسته کرم پودر دارای سه محصول آکنه لاین، تیوبی لانگ لستینگ و بلک دایموند است که در ادامه معرفی خواهند شد. این نوع محصول دارای بسته بندیهای متنوعی است که می توانید آن را به صورت ظرفی، فشرده و یا تیوپی در فروشگاه ها پیدا کنید. این نوع محصولات کمترین و طبیعی ترین پوشش ممکن را ایجاد میکنند و برای کسانی که دارای پوستهای صاف و بدون عیب هستند و یا کسانی که فقط میخواهند پوششی کم روی صورتشان ایجاد کنند، مناسب میباشند. موسها دارای حبابهای بسیار ریزی درون ترکیب خود هستند که سبب ایجاد این بافت سبک میگردند.

این نوع مشابه مدل کرمی هستند با این تفاوت که پوششی بیشتر ایجاد میکنند. اگر میخواهید که چهره ای کاملاً بی عیب و با پایه ای مات داشته باشید، این نوع بهترین انتخاب است. ساتنی در واقع جلوه ای بین مات و براق است. این نوع پوشش که بسیار مناسب بهار و تابستان است با هرگونه خشکی و رنگ پریدگی پوست مقابل کرده و جلوه ای درخشان و زیبا برای شما فراهم میکند. این کرم پودر (Foundation) محصولی متفاوت از کمپانی الارو است که با نام آنتی ایج (Anti Age) روانه بازار جهانی شده است.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد کرم پودر 5 star لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.