Site Overlay

کرم لایه بردار قوی [100+ محصول] خرید کرم لایه بردار AHA و BHA – روژه

در ادامه 6 محصول لایه بردار به شما معرفی خواهیم کرد. در ادامه به تعدادی از بهترین کرمهای لایه بردار پوست در بازار ایران از دید کاربران اشاره خواهیم کرد. در واقع با لایه برداری این چرخه کامل تر میشود و منافذ به درستی تمیز میشوند. زمانی که فرایند ریزش پوست های مرده به درستی صورت نپذیرد منافذ پوستی مسدود میشود و رنگ پوست تغییر میکند.

کاربرانی که این محصول را از فروشگاههای مانند دیجیکالا تهیه کردهاند از کیفیت و اثرگذاریاش رضایت زیادی داشتهاند. و جوش های سرسیاه و سر سفید را از بین میبرد. این محصول حاوی AHA با لایه برداری، افزایش سنتز کلاژن و الاستین و رطوبت رسانی عمقی باعث جوانی، شادابی و شفافیت پوست می شوند و علائم پیری زودرس را از بین میبرند. در این صورت، خوب است که قبل از مصرف، حتما با پزشک مشورت کنید یا کمی از کرم را روی بخش کوچکی از پوست امتحان کنید و ببینید که چه واکنشی در آن ایجاد میشود. میتوانید یک قطره یا کمی از کرم AHA را روی بازو یا گردنتان بریزید و ببینید آیا واکنش منفی از خود نشان میدهد یا خیر.

این اسیدها محلول در چربی هستند میتوانند تا عمق فولیکولهای مو نفوذ کنند و چربی اضافی و سلولهای مرده را از درون منافذ پوستی خارج سازند. این کرم دارای ترکیبات نرم کننده است و موجب تسکین و التیام پوست میشود. اسکراب صورت شون حاوی ذرات پوست گردو، دارای بافت نرم و کرمی بوده و باعث لایه برداری ملایم پوست میشود و همچنین درخشان و شفاف شدن پوست شما را سوختگی با کرم لایه بردار نی نی سایت موجب می­ گردد. ما امکان خرید آنلاین و سریع این محصولات را برایتان فراهم کرده ایم تا بتوانید با صرفه جویی در زمان و اطمینان فرآیند خرید خود را کامل نمایید.

در چنین شرایطی استفاده از محصولات لایه بردار کمک میکند تا بافت مرده پوست از بین رفته و سلولهای تازه جایگزین شوند. این اسیدها کمک میکنند که لایهای از روی پوست صورت برداشته شود تا سلولهای جدید و یکدستتر از نظر رنگ جای سلولهای قدیمی را بگیرند. به طور کلی پوست هر30 روز یکبار سلول های مرده خود را جدا میکند و امکان رشد پوست جدید را فراهم میکند. لایه برداری در واقع یک فرایند پوستی است که سلول های مرده از سطح پوست برداشته میشوند و به دو صورت فیزیکی و شیمیایی انجام میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.