Site Overlay

کاهش هزینه چاپ و افزایش بهره وری و حفاظت از نام تجاری خود را

[ad_1]

با بالا امروز هزینه انجام کسب و کار در رفتن اما هنوز هم قابل توجه هزینه چاپ است که اغلب نادیده گرفته شده است. آن را آسان به د-اولویت بندی این جزء هزینه برای یک روز دیگر. و اجازه دهید آن صورت, گفتن خود را VP خرید شما به دنبال در به روز رسانی به آخرین و بزرگترین CRM ابزار و یا دیگر تکنولوژی بالا راه حل برای کمک به کسب و کار خود را بسیار جذاب.

اما حقیقت این است که این طرز فکر است که هزینه شما بیش از شما فکر می کنم. از آنجا که بسیاری از عناصر است که شامل یک شرکت چاپ به طور کلی صرف هزینه های واقعی است که معمولا شناخته شده نیست یا در تهیه و یا بخش بازاریابی. در واقع, آن است که اغلب مورد که چاپ صرف توزیع شده است در میان بخش های مختلفی هیچ آگاه بودن از آنچه دیگر در حال انجام است و با هیچ روش مدیریت کل صرف.

به این دلیل تکه تکه خرید محیط نادر است که به طور کلی سخت دلار رقم شناخته شده است به یک شرکت است. پس از آن این مهم در حال هزینه است و هرگز پرچم به آنها رسیدگی شود. هزینه های چاپ در واقع حساب برای هر نقطه بین 1 تا 3 درصد از یک شرکت درآمد کل یک مقدار بزرگتر صرف از بسیاری از صاحبان کسب و کار و مدیر عامل می خواهم به فکر می کنم (کپی و چاپ مدیریت – تحکیم استراتژی برای رسیدن به بهترین عمل IDC نظر (IDC #AP22313M)).

اما وجود دارد و حتی بیشتر هزینه های مربوط به یک شرکت چاپ به طور کلی صرف که حساب نشده. غیر از هزینه چاپ به طور معمول بالاتر از هزینه چاپ به اندازه شش برابر بالاتر (Infotrends کلاه سرمایه گذاری). این هزینه ها شامل تمام عناصر است که فراگیر معمولی یک و یا حتی تکرار چاپ ، از اجازه سفارش خرید به ایمیل اثبات به همه مربوط به احزاب برای صدور صورت حساب تنها کار چاپ به خصوص یک مقدار کم می تواند در زندگی خود و متحمل به طور قابل توجهی بیشتر نرم از سخت دلار هزینه.

پس چگونه شما در کاهش این هزینه ها اجازه دهید به تنهایی افزایش بهره وری ؟ پاسخ ساده است برای پیدا کردن یک راه موثر چاپ مدیریت شرکت به ارائه سه چیز است:

1. استراتژیک شبکه پرینتر را به جای تمام نیاز شما چاپ.

2. چاپ و تولید تهیه سیستم است که به شما بخش های مختلف یک روش برای شروع یک کار و پیگیری تصحیح یک پورتال آنلاین.

3. سفارش آنلاین روش برای warehoused وثیقه چاپ بر روی تقاضا و بازاریابی الکترونیکی, رسانه ها اجازه می دهد تمام کاربران خود را دسترسی آسان به مواد بازاریابی و اسناد عملیاتی.

این چاپ برون سپاری مدل به خوبی می تواند کار برای شرکت های کوچک و همچنین فورچون 100 با تکنولوژی های ارائه شده برای مدیریت چاپ خود را متناسب با نیازهای شرکت خود را. شرکت های کوچک با کمتر فعالیت نمی خواهد نیاز به A-Z تدارکات از طریق حسابداری و مدیریت وب را فعال کنید راه حل های زیادی شرکت می کند اما می تواند تا حد زیادی از ساده تدارکات و سیستم سفارش آنلاین.

یکی دیگر از مزایای استفاده از چاپ شرکت مدیریت است تا مطمئن شویم که قوام با نام تجاری خود را در سراسر تمام چاپ خود را در ارتباطات است. فکر می کنم از زمان بازاریابی و دلار است که نسبت به ترویج و حفظ نام تجاری خود را. انتخاب موثر چاپ مدیریت شریک زندگی را کاهش می دهد هزینه های روش ساده و مطمئن شویم که شما لازم نیست خود را به خطر اندازد با ارزش ترین دارایی خود را با نام تجاری.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.