Site Overlay

کانکس دوبلکس

کانکس دوبلکس

اخطار! این مقاله کاملا رایگان می باشد، پس تا آخر آن را مطالعه نمایید.

کانکس دوبلکس

کانکس دوبلکس یکی از کاربردهای کانکس ها می باشد که در نوع ویلایی و همچنین اداری آن موجود می باشد. که امروزه یکی از مدرن ترین سازه به شمار می آید که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. این سازه با کیفیت ترین و عالی ترین تجهیزات و به روز ترین طرح ها به صورت سفارشی و یا پیش ساخته تولید وعرضه می شود. در این مقاله با مزایای کانکس دو طبقه ویلای و اداری بیشتر آشنا خواهیم شد که شما بتوانید راحت تر آنها را خریداری کنید.

کانکس ویلایی دوبلکس یا دو طبقه از کانکس های معمولی بسیار متفاوت است و از دو طبقه مجزا ساخته می شود. مصالح ، اسکلت های و ستون های زیرین باید به صورتی محکم باشد که بتواند یک کانکس دیگر رو خودش را تحمل کند. این دو طبقه به هم پیوسته هستند، که می توان از داخل کانکس راه پله به طبقه دوم زد و هم می توان از خارج از منزل راه پله را به طبقه دوم وصل کرد. به علت طبقه بودن این کانکس فضای خیلی بیشتر برای اتاق ها و پذیرایی بوده است. در این حالت پذیرایی و آشپزخانه در طبقه اول و اتاق ها و سرویس بهداشتی در طبقه دوم همراه با یک تراس البته اگر ابعاد کانکس بزرگتر باشد، بستگی به مساحت موجود دارد که با نظر خریداران این تراس یا تمام امکانات داخلی آن قابل تغییر هست.

مزایای کانکس های دو طبقه

مزایای کانکس های دوطبقه

·         بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد زیرا اگر بخواهید یک ویلای دو طبقه بسازید، هزینه آن چند برابر کانکس ویلای دو طبقه خواهد شد و می توان پس از استفاده از این سازه آن را فروخت.

·         تنوع بسیار زیاد در طرح و رنگ

·         عمر مفید و ماندگاری

·         قابلیت جابجایی

·         صرفه جویی در زمان و وقت

·         استقامت بالا در برابر حوادث طبیعی( از آنجایی که کشور ما یک کشور زلزله خیز است کانکس هایی که می سازیم مقاومت بسیار بالا و وزن های خیلی کم دارند، در نتیجه گزینه مناسبی برای مواقع زلزله است.)

·         قابلیت نصب سریع

·         در ساخت کانکس دوبلکس بنا به درخواست خریدار می توان از ساندویچ پانل سقفی و دیواری برای سبک تر شدن سازه استفاده کرد.

·         دارای عایق صدا

·         سیستم گرمایش و سرمایش

·          استقامت بالا در برابر هرگونه حادثه غیر طبیعی مانند تخریب

·         محافظت در محیط رطوبتی

·         عایق حرارتی

·         عایق پلی استایرن

·          شاسی محکم از ورق های گالوانیزه

·         سفارش در هر اندازه و ابعاد

·          سفارش با طرح دلخواه مشتری

·         تنوع در مصالح و مواد اولیه برای نمای داخلی و خارجی

·         برای امنیت بالا در کانکس دوبلکس در طبقه پایین و بالا از حفاظ های آهنی استفاده می شود.

·          استفاده از انواع عایق موجود برای ساندویچ پانل ها از جمله عایق پلی اتیلن، پشم شیشه، پشم سنگ، پلی اورتان نمونه‌هایی از فوم های استفاده شده در کانکس می باشد.

·          از مصالحی که برای ساخت کانکس استفاده می شود فوم است که بنا به درخواست مشتری می توان از انواع فوم مختلف استفاده نمود.

·          استفاده از ورق های مختلف از جمله ورق آلومینیومی، ورق آلوزینک و ورق گالوانیزه

 

انواع کانکس های دو طبقه و کاربرد آنها در ارگان های مختلف

انواع کانکس های دو طبقه

کانکس ویلایی دوبلکس مشخص می شود خانواده در آن زندگی می کنند و برای باغ ها و برای مکان هایی که امکان ساخت و ساز وجود ندارد از این کانکس ها استفاده می شود.

 

کانکس دوبلکس اداری این دسته می توان برای پروژه های مهندسی برای مدیران، مدیرعامل ها استفاده کرد مثلاً در طبقه پایین کارمندان و طبقه دوم مدیران یا برعکس، این کانکس برای مکان هایی که فضای کافی وجود ندارد بهترین گزینه می باشد.

کاربری خوابگاه مهندسین  برای مکان‌های دور از شهر و به دلیل نبودن مکان مناسب برای استراحت گاه مهندسین بهترین گزینه می باشد.

کاربری خوابگاه کارگری جهت استراحت و اقامت موقت کارگران ساختمانی یا کارگران سر پروژه ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربری کمپ استراحتگاهی در مراکز تفریحی، سیاحتی یا زیارتی جهت اقامت موقت مسافران یا به عنوان نمازخانه مورد استفاده قرار می گیرد یکی از زیباترین خانه هایی که میتوان برای یک منزل مسکونی در نظر بگیریم. در این نوع کانکس میتوان فضای طبقه همکف را به صورت سالنی جهت نشیمن و آشپزخانه اپن در نظر بگیرد و اتاق خواب رو در بالا اختصاص بدیم. این سازه را می توان به عنوان یک کانکس ویلایی دوبلکس شیک در باغ خود در نظر بگیرید.

در این مقاله درباره کانکس دوبلکس مطالبی را مطرح کردیم. با سپاس از این که با ما همراه بودید.

 

برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت‌ها، به سایت ما به این نشانی مراجعه کنید: conexe.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *