Site Overlay

چگونه Outfy خود را افزایش می دهد eBay فروش

[ad_1]

آیا شما یک فروشنده در ای بی ؟ اگر شما یکی از چیزهایی که شما می خواهید از آن است که به دست آوردن سود. شما به انجام همه چیز را به محصولات خود را نگاه خوب در عکس های خود را. شما نیز ساخته شده است تا قابل اعتماد و مشخصات. در عین حال فروش نیست که در آن شما آنها را می خواهید. که در آن منابع خارجی در آمده است به شما کمک کند.

شنیده و یا سعی Outfy? این یک وب سایت است که می تواند کمک به شما در افزایش فروش از eBay فروشنده مشخصات. انواع خدمات و ابزار برای کمک به شما در دستیابی به اهداف سود خود را. یکی از بهترین راه هایی برای افزایش خرید و فروش بی خود است به سرمایه گذاری در رسانه های اجتماعی, ارتقاء, است که دقیقا چه این ابزار مبتکرانه می تواند به شما کمک کند.

چرا انتخاب Outfy

Outfy کاربران آن ارائه یک راه حل سریع و آسان برای به اشتراک گذاشتن محصولات خود را در رسانه های اجتماعی مختلف سیستم عامل است.

این گروه تمام رسانه های اجتماعی خود را در یک مکان نگه می دارد ردیابی که آنها بهتر از دیگران است. این مانند در اختیار داشتن یک داشبورد که در آن شما می توانید سازماندهی و مدیریت تمام رسانه های اجتماعی خود را. شما می توانید “جمع آوری” محصولات خود را از eBay فروشنده مشخصات و به اشتراک گذاری آن را بر روی سیستم عامل های رسانه های اجتماعی خود را در عرض چند ثانیه.

Outfy زیر پشتیبانی می کند سیستم عامل رسانه های اجتماعی:

پینترست

Instagram

Facebook

توییتر

شما نمی خواهد که به پیگیری های مختلف رسانه های اجتماعی حساب دوباره با Outfy را راه حل ساده.

چگونه Outfy خود را افزایش می دهد eBay فروش

Outfy ارائه می دهد انواع ابزار و خدمات برای کمک به افزایش فروش و ترافیک به فروشگاه eBay. در این بخش من طرح های مختلف ابزار شما می توانید استفاده کنید.

مجموعه پست های “خلبان اتوماتیک”

هنگامی که شما مجموعه ای از فروشگاه خود را به “خلبان اتوماتیک” آن را موجب صرفه جویی در شما زمان زیادی از ارسال خودتان. شما می توانید تنظیم و تغییر خود را روزانه و یا هفتگی برنامه ارسال. به پست های خود را صدا معتبر استفاده نمی رباتیک تولید تم و هشتگهای.

موثر فروش تبلیغات

شما می توانید محصول خود را به عکس ها نگاه حرفه ای تر با این ابزار است. این اجازه می دهد تا به شما در ایجاد تصویر شما می خواهید بدون نیاز به طراحی گرافیک دانش است.

اتصال تمام فروشگاه ها

اگر شما فروش محصولات در سایت های دیگر از eBay شما می توانید همه آنها را از طریق Outfy. درست مثل حساب های جی میل شما می توانید سوئیچ بین آنها را به راحتی بدون ورود به سیستم در داخل و خارج.

همگام سازی خودکار

Outfy همگام سازی خود را با فروشگاه بی تا هر گونه تغییرات شما را در صفحه فروش خود را به طور خودکار انجام می شود با Outfy. آن را موجب صرفه جویی در شما مقدار زیادی از زمان مطمئن شوید هر محل همان متن و وجود ندارد هر گونه اختلاف.

بودجه دوستانه

شما پرداخت هزینه برای آنچه که شما به جای استفاده از یک صورتحساب ماهانه و یا خودکار شارژ اعتباری خود و یا کارت بدهی. اساسا شما پرداخت در هر پست که حدود 2.5 سنت در کمترین. و یا شما می توانید خرید یک بسته نرم افزاری از پست های که هرگز منقضی خواهد شد. این باعث می شود آن را آسان برای شما به خود را کنترل بودجه و رشد خود را بی حساب فروشنده.

Outfy بر روی بروید

برای کمک به شما مدیریت فروشگاه eBay حتی بعد از اینکه شما خانه را ترک Outfy یک برنامه تلفن همراه است که با این نسخهها کار برای هر دو اپل و آندروید محصولات. این تمام ویژگی های مشابه برای کمک به نگه داشتن کسب و کار خود را در بالا.

من امیدوارم که این پست را متقاعد کرده است شما را به Outfy امتحان کنید! من مطمئن هستم که مانند کاربران دیگر شما آن را دوست دارم و دیدن خود را در eBay فروش رشد!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *