Site Overlay

چگونه شما می توانید پول را از رسانه های اجتماعی است ؟

[ad_1]

هر معقول صاحب کسب و کار امروز باید رسانه های اجتماعی استراتژی بازاریابی است. راز واقعی موفقیت در قادر بودن برای به دست آوردن پول از رسانه های اجتماعی خود را زیر.

در پایان روز شما در کسب و کار به پول نه تنها به طور مداوم ارسال رایگان مطالب.

امکان استفاده از Facebook گزینه های

با بیش از دو میلیارد کاربران در Facebook هر ماه این است که بهترین مکان برای شروع به کسب درآمد از رسانه های اجتماعی خود را زیر. خود را در Facebook صفحه فن باید به اینه که شما چه کسی هستید و چرا شما ارزش انجام کسب و کار با. شما باید بسیاری از ویژگی های خاص Facebook ارائه می دهد از جمله:

  • مانند دکمه

  • تماس با ما دکمه

  • ایمیل ثبت نام tab

  • نظرسنجی

  • حوادث

را آشکار تماس به عمل مانند “با کلیک بر روی دکمه مانند بنابراین شما می توانید نگه دارید تا تاریخ با تمام داغترین اخبار” یا “با کلیک بر روی تماس با ما کلیک کرده و ما خوشحال خواهد شد برای پاسخ به سوالات خود را.”

تشویق نامزدی

ایجاد انگیزه در مردم به مانند نظر و به اشتراک گذاری پست های خود را. این حداکثر رساندن پیام های خود را در مورد کسب و کار شما ترافیک بیشتر به معنی به احتمال زیاد پول بیشتر. شما می توانید این کار را در اکثر شبکه های رسانه های اجتماعی نه تنها Facebook.

ارتقاء حساب خود را برای دریافت پیروان

Facebook باعث می شود آن را ممکن است برای شما برای تبلیغ مشخصات خود را به منظور دریافت بیشتر دوست دارد و پیروان. شما می توانید همین کار را در توییتر Pinterest LinkedIn و بیشتر.

خود را افزایش بهترین پست های

Check your Facebook بینش و پیدا کردن محتوا است که گرفتن بیشترین نامزدی. سپس آنها را تبدیل به یک تبلیغ با تقویت پست. آن را باید یک لینک می توانید آنها را کلیک کنید برای کسب اطلاعات بیشتر. تمرکز بر روی مخاطبان دقت خود را افزایش پست نشان داده خواهد شد که به افراد علاقه مند در بازار خود را.

تولید تبلیغات از ابتدا

ایجاد یک Facebook ad از ابتدا در Facebook را به زمان کمی بیشتر اما شما می دهد کنترل بیشتری. شما نیاز دارید:

  • یک تصویر خوب

  • توجه به تیتر

  • جذاب توضیحات

  • یک URL برای ارسال آنها را به منظور برای آنها را به اقدام مانند اشتراک و یا خرید در حال حاضر

بازار در یوتیوب

یوتیوب یکی از پنج سایت در جهان و بالا ویدیو های سایت. توسعه چگونه به فیلم ها و مطالب مفید. شامل یک تماس اقدام به اشتراک به لیست خود و یا به خرید یک محصول است.

پینترست

تحقیقات نشان داده است که کاربران پینترست هستند 80 درصد زنان و که حداقل نیمی از آنها را به خرید محصولات آنها در سایت مشاهده کنید. شروع یک کسب و کار حساب در Pinterest به جای یک حساب شخصی ارائه می دهد تعدادی از مزایای. پینترست را فراهم می کند تجزیه و تحلیل ترافیک برای مالک کسب و کار, خرید, دکمه پین و مفید دیگر ابزارهای کسب و کار.

Instagram

Instagram همه چیز در مورد تصاویر و ویدئو. استفاده از هشتگهای به ترویج محصولات خود را. Instagram داستان فرستاده شدن به تمام پیروان خود را اما تنها وجود دارد برای یک روز و سپس آنها را ناپدید می شوند. این یک راه عالی برای ارسال فلش فروش و ویژه ارائه می دهد که می تواند کمک به شما پول سریع.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.