Site Overlay

چگونه شما می توانید شروع به کسب درآمد از وب سایت رایگان در عرض یک هفته توسط گوگل حستبلیغ زیر 5 مراحل آسان?

[ad_1]

در اینترنت شما می توانید وب سایت رایگان در هزاران مکان. بسیاری از ما چند بار ایجاد وب سایت رایگان برای سرگرم کننده است. ما می توانید شروع به کسب درآمد از آن رایگان سایت در بیش از یک هفته توسط نشر تبلیغات حستبلیغ گوگل.

در اینجا مراحل شما باید به دنبال به شروع به کسب درآمد از حستبلیغ.

مرحله 1: ایجاد یک وب سایت رایگان:

برای شروع شما باید برای ایجاد یک وب سایت رایگان. شما می توانید رایگان وب سایت در بسیاری از جاها. فقط یک جستجو با گوگل توسط وب سایت رایگان. به شما خواهد شد هزاران نفر از وب سایت رایگان ارائه دهندگان خدمات. فقط به یکی و ایجاد یک وب سایت است.

مرحله 2: نوشتن محتوای آن وب سایت رایگان:

فکر می کنم آنچه شما می خواهید به نوشتن در وب سایت خود را. یک موضوع را انتخاب کنید شما می خواهم و یا می دانید که بسیاری در مورد آن. می توان آن را چیزی شبیه به زندگی شخصی خود و یا برخی از یکی به دیگری's زندگی شخصی و یا ورزش و یا تفریح و یا هر چیزی. شروع به نوشتن در مورد این موضوع و نوشتن حداقل چند صدها نفر از کلمات.

مرحله 3: ثبت نام در گوگل حستبلیغ:

در حال حاضر از آن زمان برای ثبت نام رایگان گوگل حستبلیغ حساب. شما می توانید با ثبت نام در AdSense.Com. لطفا از قرار دادن رایگان آدرس وب سایت شما ایجاد شده وجود دارد.به همین دلیل است که ما ایجاد وب سایت رایگان حتی قبل از ثبت نام گوگل حستبلیغ.

گام 4: قرار دادن تبلیغات به سایت:

هنگامی که شما حستبلیغ گوگل تایید شما می توانید با ورود به کنترل پنل خود و دریافت کد تبلیغ که پس از آن شما می توانید در وب سایت شما کدهای html. تصویب ممکن است نیاز به چند روز.

گام 5: ترویج وب سایت رایگان:

در حال حاضر گام نهایی این است که ترویج وب سایت رایگان به طوری که شما دریافت بازدید کننده و کلیک و می توانید کسب درآمد وجود دارد. برای پایه ارتقاء شما می توانید اضافه کردن سایت خود را با موتورهای جستجو طبقه بندی دایرکتوری شبکه های اجتماعی و غیره. بنابراین شما در حال حاضر در راه به درآمد. فقط به نوشتن و ترویج برای افزایش درآمد به عنوان بسیاری به عنوان مورد نظر شما.

[ad_2]

Source by M Yakub Chowdhury

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *