Site Overlay

چگونه شما دریافت رایگان ترافیک به وب سایت خود را از یوتیوب ؟

[ad_1]

شما می توانید با دریافت رایگان ترافیک به وب سایت خود را از فیلم های یوتیوب خود را با بهینه سازی محتوای ویدئویی خود را. این نوع از بهینه سازی (بهینه سازی موتور جستجو یا SEO) بخش مهمی از توسعه و بازاریابی کسب و کار آنلاین شما.

گوگل خریداری یوتیوب به دلیل آن را به رسمیت می شناسد قدرت فیلم به عنوان یک ابزار جستجو. ویدیو های جستجو باعث می شود تا بیش از 70 درصد از تمام ترافیک وب سایت و این افزایش تنها در آینده است.

پس چگونه شما می توانید حداکثر رساندن فیلم خود را’ جستجوگرها برای دریافت ترافیک بیشتر رایگان از فیلم های یوتیوب خود را?

چرا استفاده از ویدئو?

گوگل و دیگر موتورهای جستجو به طور منظم رتبه یک قطعه از محتوا که شامل ویدیو های پیش رو از یک قطعه مشابه از مطالب با هیچ تصویری.

آن را بسیار آسان تر برای ایجاد یک اتصال از طریق ویدئو. مردم می توانند صدای شما را بشنود و ببینید که شما صحبت کردن. ترویج محصولات و خدمات آنلاین می تواند گاهی اوقات سخت تر از فرد به فرد فروش. تصویری است یک راه عالی برای ایجاد این ارتباط شخصی از طریق اینترنت.

یوتیوب توضیحات

در یوتیوب ویدئویی خود را شرح می تواند تا 5000 کاراکتر باشد. این به این معنی شما می توانید حدود 800 کلمات از توضیحات برای هر ویدئو شما را در یوتیوب. هنگامی که شما اضافه کردن مقدار زیادی از کلمات کلیدی مرتبط و عبارات به ویدئو های خود را دسته عناوین و هر همراه محتوای آن را برداشت توسط گوگل و مطالب خود را در رتبه بالاتر خواهد شد.

فکر می کنم از این راه است. هنگامی که شما با استفاده از به عنوان بسیاری از شخصیت های که یوتیوب اجازه می دهد تا و رقبای خود را نمی, شما توسعه یک روش ساده استفاده می کند که زبان یوتیوب الگوریتم های موتور جستجو است که به دنبال.

رسانه های اجتماعی بک لینک

Backlink است که به سادگی یک مسیر است که نشان می دهد که در آن کسی که قبل از آنها رفت و به وب سایت خود را. موتورهای جستجو احترام غول رسانه های اجتماعی مانند Facebook, Instagram, Snapchat, و یوتیوب. هنگامی که شما با قرار دادن فیلم در این سایت ها و افراد کلیک از فیلم های خود را به وب سایت خود را به موتورهای جستجو از این و رتبه وب سایت خود را بالاتر در لیست جستجو.

دریافت بازدید کننده به ماندن در وب سایت شما دیگر

مردم به ماندن در یک صفحه وب برای یک بار دیگر زمانی که وجود دارد این است که تصویری که در صفحه. مقدار زمان کسی باقی می ماند در وب سایت شما مهم است اندازه گیری در الگوریتم گوگل. همان درست است برای موتورهای جستجو مانند بینگ و یاهو. دیگر شما می توانید به کسی برای ماندن در وب سایت شما بهتر رتبه بندی خود را برای عبارات جستجو در این صفحه.

دریافت ترافیک بیشتر از فیلم های یوتیوب

کلید ابزار محدود یوتیوب کلید واژه پیشنهاد ابزار. آن را فراهم می کند به عنوان بسیاری از 750 کلید واژه پیشنهاد کاملا رایگان است. این نرم افزار با استفاده از یوتیوب خودکار به شما نشان می دهد مناسب و اغلب جستجو کلمات کلیدی مورد تو رفتگی در دیوار و یا بازار.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.