Site Overlay

چگونه رسانه های اجتماعی است که باعث خرابی زندگی

[ad_1]

فناوری منجر نژاد بشر در یک راه منحصر به فرد. یک مسیر به عظمت و موفقیت است. یک راه برای انجام کارهایی است که غیر قابل تصور است. کامپیوتر یک قطعه از فن آوری است که فوق العاده دشوار زندگی می کنند بدون در این روز در سن. تقریبا کل این سیاره دارای دسترسی به اینترنت و یا دسترسی به برخی از فرم های کامپیوتری. با آن یکی می توانید دسترسی به تمام اطلاعات یک فرد همیشه می تواند می خواهید.

در 20 سال گذشته, رسانه های اجتماعی تبدیل به یکی از قدرتمند ترین ابزارهای شبکه های یک فرد می تواند داشته باشد. بسیاری از مردم تبدیل به معروف و مشاغل صرفا بر اساس رسانه های اجتماعی خود را ایستاده و یا کسب و کار آنها تصمیم به استفاده از آن. وجود دارد بسیاری از دلایل شگفت انگیز به رسانه های اجتماعی و استفاده از آن برای منافع شخصی اما این موضوع نهفته است که چگونه مردم شروع به دیدن خود و دیگران. برخی از محبوب ترین سیستم عامل رسانه های اجتماعی شامل Instagram, Facebook, Twitter, and Snapchat. شروع بسیاری از این سیستم عامل بود ساده یک اتصال مردم در راه های مختلف. اتصال اعضای خانواده و دوستان و به اشتراک گذاری تجربه با همه آنها را. البته آمد و مشهور است که در آن بسیاری از مردم می خواست به دنبال و یا حتی تبدیل به و که است که در آن مشکل دروغ. مردم چنان شیفته با توجه که این افراد دریافت می کردند و نسبت به آن خود را. این بود که به عنوان بزرگ به عنوان یک مشکل 10 سال پیش به عنوان آن امروز است. بسیاری از بزرگسالان جوان نگاه کردن به این افراد مشهور و کپی کردن هر جنبه ای از زندگی خود را به دیکته. این نه تنها اثرات آنها چگونه معاشرت اما مشخصات خود را از جهان است.

بسیاری از نوجوانان و بزرگسالان جوان صرف زمان بیشتری را بر روی تلفن خود و در رسانه های اجتماعی نگران در مورد آنچه که اتفاق می افتد و زندگی یک زندگی است که به آنها نیست. در پایان این منجر به بیشتر مردم در حال تبدیل شدن اجتماعی و داشتن مشکلات کاوش و تجربه جهان خارج است. البته وجود دارد بسیاری از کسانی که انتخاب می کنید به مشاغل مبتنی بر رسانه های اجتماعی اما نه ارتباط با مردم به صورت چهره به چهره منجر به بسیاری از مسائل اجتماعی و حتی افسردگی می شود. آن را نیز به شدت اثرات روابط و چگونه می توان آن را مصرف کنند. بسیاری از زوج های جوان هرگز در گذشته و یا عوارض شدید چرا که رسانه ها به تصویر می کشد یک رابطه است که به نظر می رسد بیش از حد کامل است. زمانی که در واقعیت هر روزه و مسائل خود را درست مثل هر فرد خود را مجموعه ای از مسائل که آیا یا نه آنها را انتخاب کنید برای قبول آن مسائل است ،

موضوع دیگری در دست است که چگونه بسیاری از مردم خود را تعیین می کند ارزش خود را بر اساس چگونه بسیاری از مردم آنها را دنبال کنید در این سیستم عامل و یا بر اساس چگونه بسیاری از امثال آنها و اگر آنها را فراموش نمی کنید یک مقدار مشخصی از آن می تواند آنها را احساس بی ارزش است. در حال حاضر این است که با هر کسی که رسانه های اجتماعی و یا که با استفاده از رسانه های اجتماعی اما بیشتر و بیشتر در آن دیده می شود که افراد جوان داشتن بیشتر مسائل بعد از آن در زندگی به این دلیل است.

استفاده از رسانه های اجتماعی باید به شدت کاهش می یابد به خصوص در نوجوانان و بزرگسالان جوان که هنوز تجربه زندگی و یادگیری از طریق آن تجارب است.بله, آن می تواند منجر به بسیاری از فرصت ها و آن بدون شک اما آن را تبدیل به بسیار فرار و مخرب به انسان pysche که ما به عنوان مردم باید از خود بپرسیم. آن است که واقعا ارزش آن را?

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *