Site Overlay

چگونه به یک متخصص در تو رفتگی در دیوار – 6 نکته برای شما به اقامت موفق در نوشتن آزاد

[ad_1]

نوشتن آزاد ارائه می دهد بسیاری از طاقچه مناطق را انتخاب کنید. رفتن با خود شور و علاقه و مهارت شروع کردن بسیار ساده تر است. داشتن وبلاگ خود را و در حال توسعه های مختلف وبلاگ پست ایده هایی برای چاپ و نشر مجموعه شما را برای رسیدن به تسلط. اما آن را می کند پایان ندارد وجود دارد. چرا که شما نیاز به به طور مداوم به انتشار مقالات به تبلیغات و بازار خود را از تجربه و تخصص.

چگونه به توصیف تخصص

آشنایی در نوشتن به حساب نمی برای مشتریان به عنوان کارشناس نوشتن سطوح در حال رشد در تقاضا. اگر شما کار را از طریق بسیاری از مقالات گسترده است که انتقال دانش و اقتدار بیش از یک موضوع شما مطمئن باشید برنده قرارداد.

یکی دیگر از جنبه است که نشانگر تخصص خود را که در بخش نظر دهید. از دیدگاه, دوست, سهام و بحث از خوانندگان تایید می کنند که شما تسلط تو رفتگی در دیوار.

نگه داشتن خود را سبک منحصر به فرد و جالب و به دنبال صنعت اصطلاحات همراه با SEO کلمات کلیدی.

چگونه بسیاری از مقالات به نشر

انتشار به مدت نامحدود می باشد. پیدا کردن به عنوان بسیاری از منابع به عنوان شما می توانید در حالی که اطمینان حاصل کرد که شما ارائه محتوای با کیفیت. در واقع بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک در حفظ و عمل به انتشار مقالات به سلطه بیش از در حال اجرا یک کسب و کار موفق. حفظ یک تقویم محتوا و ثبت عنوان در ورق اکسل.

استفاده از تیتر analyzer

دریافت نمره بالا برای عنوان. این بسیار مهم است به درایو ترافیک. آن نیاز به قانع کننده ترین کلمات و احساسات به مشتق کلیک. نمره در هر نقطه بین 70 تا 80 یا بیشتر وعده تضمین شده نمایش. بیشتر از آن رشد می کند تعامل و محتوای نامزدی.

ثبت سایت / وبلاگ خود را به دایرکتوری ها

وجود دارد چند دایرکتوری که شاخص آدرس ها به صورت رایگان. اجتماعی و سایت ها ارسال رایگان ارسال Anoox اضافه کردن بیشتر ترافیک و غیره خوش آمدید بیشتر لینک کلیک کنید برای ارسال. این یک استراتژی برای دعوت از ترافیک.

استراتژی ساختمان پیوند

زمان را به خواندن مقالات از نویسندگان دیگر و قدردانی از کار خوب. شما می توانید یک لینک به وب سایت خود را. که's چگونه شما رشد می کنند ، اقامت صادقانه در نظرات و نظرات خود را. نگه داشتن انگیزه از اظهار نظر به عنوان حرفه ای به جای اینکه تجاری. آن را واقعا کمک می کند.

ساخت شبکه

ارتباط با کسانی که در همین زمینه شرکت در گروه های رسانه های اجتماعی و به طور فعال در ابراز نظر خود را بازخوانی شما بیشتر پیروان. به عنوان شما رشد محبوب خود را متخصص مناطق نیز نشان داد به مخاطبان خود را. این یک راه مطمئن برای رشد کسب و کار شما.

نتيجه گيری

در حالی که کیفیت چاپ و نشر طول می کشد و حداکثر تلاش خود را برای ساخت و ساز تخصص وجود دارد نیز از دیگر بخش های در دسترس آنلاین است که شما را به یک جدید تاخت و تاز کردن خود را با نام تجاری بازاریابی است. آن's سخت نیست. فقط شما نیاز به شروع و فعال ماندن آنلاین.

[ad_2]

Source by Arundhathi Enamela

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *