Site Overlay

چگونه به کسب و کار پررونق در Instagram

[ad_1]

Instagram بیش از 700 میلیون ماهانه کاربران است. مطالعات نشان می دهد که مشتریان در حال 58 بار بیشتر احتمال دارد به ارتباط برقرار کردن با مارک محتوا در Instagram در مقایسه با Facebook و 120 برابر بیشتر احتمال دارد به برخی از اقدامات از مردم در توییتر.

کسب و کار خود و پتانسیل برای رسیدن به تعداد زیادی از افراد در مناطق مختلف در سراسر جهان با Instagram.

آغاز به کار با Instagram

اول, دانلود نرم افزار از Google Play store یا فروشگاه اپل. You'll انتخاب برای ایجاد یک شخصی یا پروفایل کسب و کار. را انتخاب کنید برای مشخصات کسب و کار. Instagram ارائه برخی از بازاریابی و رفتار ردیابی ابزار برای کسب و کار و مشخصات دارندگان حساب.

ایجاد محتوا

Instagram عکس های سایت. آن's مهم برای انتشار با کیفیت منحصر به فرد محتوا اگر شما می خواهید کسب و کار خود و بوم در Instagram. Instagram همه چیز در مورد زیبا و چشم نواز تصاویر. عکس و یا فیلم می تواند کمک به جرقه علاقه خود را کسب و کار و جلب مردم در. تا بازی خود را با یادگیری برخی از مهارت های عکاسی. پست تبلیغاتی به روز رسانی بعد از هر 4 یا 5 اطلاعاتی به روز رسانی. مخلوط کردن زمان مخلوط کردن نوع پست استفاده از تصاویر و متن را در طول های مختلف.

نامزدی

استفاده از هشتگهای برای رسیدن به مردم شما در نهایت می خواهید به انجام کسب و کار با. سعی کنید به استفاده از عبارات و اصطلاحات در محتوای خود را که مخاطبان خود را خواهد بود به جستجو برای. کنار هم به نظر و تعامل با پیروان خود را به طور منظم.

مقدار زیادی از داده ها نشان می دهد که بهترین زمان برای ارسال پست در Instagram است که در 5 بعد از ظهر در روزهای چهارشنبه. اما این ممکن است یا نه ممکن است درست برای صفحه خود را بر روی خود موضوع جمعیت پیروان خود را و چیزهای دیگر خاص به خود را در بازار و محتوا.

ساخت تصاویر خود را به ایستادگی کردن

Instagram دارای 23 عکس فیلتر شما می توانید با استفاده از خود را در فیلم ها و عکس های. فیلتر تغییر راه خود را از عکس ها و فیلم ها نگاه کنید. هنگامی که شما بهتر است در گرفتن عکس, و می دانم که سبک شما می خواهید آنها را به شما ممکن است بخواهید سعی کنید یکی از بسیاری از برنامه های شخص ثالث که در دسترس هستند.

تجزیه و تحلیل ترافیک

تجزیه و تحلیل بازاریابی خود را در Instagram واقعا ساده است. Instagram فراهم می کند بینش بازاریابی در کسب و کار خود و مشخصات حساب. این است که تمام اطلاعات مربوطه در مورد صفحه خود را.

بررسی کنید که چگونه بسیاری از پیروان شما و چقدر نامزدی شما را دریافت کنید. قبل از اینکه طولانی, شما'll دیدن چه نوع از تصاویر دریافت بیشتر دوست دارد و بیشتر نظرات. شروع به گرفتن بیشتر از این نوع از عکس ها و یا جمع آوری آنها را آنلاین.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.