Site Overlay

چگونه به فروش یک سرویس در Fiverr

[ad_1]

Fiverr جهانی بازار آنلاین است که عمدتا توسط مترجمان آزاد است. Fiverr اجازه می دهد تا افراد به ارائه وظایف و خدمات ابتدا در هزینه 5 دلار در هر کار انجام شده که از آن می شود نام خود را. حتی اگر 5 دلار پول زیادی نیست, آن است که یک منبع بزرگ از طرف درآمد. اکثر مردم با استفاده از Fiverr برای کمک به دیگر مردم, به عبارت دیگر برای ارائه یک سرویس به جای یک محصول فیزیکی. نه وجود دارد بسیاری از قوانین و یا مقررات در مورد چگونه به فروش آنها بسیار به شما اجازه فروش با این حال شما می خواهید. همچنین هیچ محدودیتی وجود ندارد بنابراین شما می توانید ارائه محصولات به عنوان بسیاری به عنوان شما می خواهید.

Fiverr ندارد یک راه برای شما برای ترویج خدمات خود را, بنابراین بهتر است به استفاده از یک منبع خارجی مانند Facebook, Instagram, or اسنپ چت و مستقیم آنها را به خدمات خود را. فروش کلید تبدیل شدن به یک فروشنده قابل اعتماد. جلو شما باید به کار سخت و چند صد فروش زیر کمربند خود را و برخی از نظرات خوب اما هنگامی که شما انجام شما خواهد شد فروش بیشتر چون مردم می دانند که آنها می توانند به شما اعتماد کنند. بهتر است برای پیدا کردن یک طاقچه خاص که در آن وجود دارد نه بسیاری از رقبا کمتر از رقبا وجود دارد بهتر است.

Fiverr کند که نسبتا بزرگ قیمت برای اجازه دادن به شما استفاده از وب سایت خود را پایه. آنها را از $1 به $5 گیگ و شما در حفظ و بقیه. پرداخت از طریق پی پال و آنها را $.42 نیز هست. این برگ فروشنده با کل حفظ $3.58 برای هر گیگ. دیگر جنبه های منفی عبارتند از: قادر به تشویق برای خرید بیشتر محصولات قادر به فروش خارج از Fiver پایگاه داده و قیمت های خود را محدود به 5 دلار.

اکثر مردم می خواهند بدانند که آیا Fiverr واقعا کار می کند ؟ پاسخ من به این سوال مثبت است. حتی اگر وجود دارد برخی از جنبه های منفی وجود دارد که یک دلیل آن افزایش یافته است به بالای خدمات مستقل. Fiverr راه اندازی در اوایل سال 2010 و در سال 2012 آن را میزبانی بیش از 1.3 میلیون گیگابایت است. وب سایت حجم معامله افزایش یافته 600% از سال 2011 است. علاوه بر آن شده است رتبه در میان 100 بالا ترین سایت های محبوب در ایالات متحده و در بالا 200 سایت در جهان از آغاز سال 2013.

چگونه پول شما را در این سایت ؟ پاسخ شامل چند مرحله است. زمانی که فروش در Fiverr شما باید آن را ساده نگه دارید. به یاد داشته باشید شما احتمالا باید شروع به کوچک و کار راه خود را نمی شروع به تلاش برای تبدیل شدن به یک میلیونر در Fiverr. اکثر مردم در Fiverr با استفاده از آن به عنوان یک راه برای ایجاد درآمد جانبی. همچنین هنگام فروش در Fiverr خود عرضه کوچکترین خدمات برای $5 و سپس ارائه بسته های بزرگتر (اگر شما هر گونه) برای اطلاعات بیشتر. یک زن و شوهر از راهنمایی برای حساب خود را به عنوان بزرگ آن است که اولین چیزی که مردم در حال رفتن به مطمئن شوید که این باعث می شود یک احساس خوب است. همچنین, مطمئن شوید که شما تصویر مربوط به خود را گیگ و تصویر با کیفیت بالا و حرفه ای. شما می دانید آنچه آنها می گویند یک تصویر ارزش 1000 کلمه است. مردم می خواهم به دیدن تصاویر خوب است.

همیشه به یاد داشته باشید به نگه داشتن در تماس با مشتریان خود و ارائه خدمات خود را به عنوان به زودی به عنوان وعده داده شده. شما می توانید تعیین چه مدت آن را به شما برای تکمیل خدمات پس به یاد داشته باشید مردم انتظار شما را به نگه داشتن کلمه خود را. اگر شما بیش از خود شما به دلیل تاریخ مشتری خود را خواهد شد و سپس باید گزینه ای را برای لغو سفارش خود را که بدان معنی است که شما ممکن است از دست دادن یک فروش.

پس حکم من این است که سعی کنید آن را. من فکر می کنم آن است که یک راه عالی برای کسب درآمد برخی از پول اضافی است. من می دانم آن را پرداخت نمی کند اما می توان آن را سودآور اگر شما یاد بگیرند که چگونه به ساده کردن بخشی خود را به طوری که آن را نمی کند شما را به انجام یک کار. وجود دارد هیچ جریمه برای لغو یک حساب بنابراین شما می توانید شروع و اگر شما آن را دوست ندارم شما می توانید ترک حق دور. Fiverr ارائه می دهد طیف گسترده ای از دسته ها را انتخاب کنید. آنها باید: گرافیک و طراحی, بازاریابی دیجیتال, نوشتن و ترجمه تصویری و انیمیشن, موسیقی و صدا, برنامه نویسی و تکنولوژی, تبلیغات, تجارت, شیوه زندگی, هدیه, و سرگرم کننده و عجیب و غریب است. پس از امروز شروع کنید به Fiverr.com و ببینید که چگونه به خوبی شما می توانید فروش.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.