Site Overlay

چگونه به حذف آنلاین حساب های رسانه های اجتماعی دیگر در استفاده از

[ad_1]

حفاظت از هویت خود را آنلاین ضروری است برای شما با نام تجاری و شهرت و اعتبار به مراتب مهم تر از به روز رسانی خود را Instagram و Facebook در هر روز است. چند بار در سال این خبر را پوشش داده ها جدی نقض اطلاعات برگزار می شود توسط بانک های بزرگ و شرکت های بیمه و/یا سیستم عامل رسانه های اجتماعی. هنگامی که داده ها گرفته شده است می توان آن را سوء استفاده و یا حتی منجر به سرقت هویت. حذف قدیمی خود را به حساب های رسانه های اجتماعی است که یک گام حیاتی برای کمک به اطمینان حاصل شود برخی از اندازه گیری حفاظت از هویت. آن را ضروری است که شما نگه داشتن خود را آنلاین دسترسی به حساب های جاری امن و حفاظت شده و حذف هر حساب.

در اینجا یک راهنمای که به شما کمک خواهد کرد حذف شدن حساب در محبوب ترین سایت های رسانه های اجتماعی.

Facebook

حرکت بر روی بزرگترین شبکه های اجتماعی پلت فرم تمام وقت, Facebook با بیش از یک میلیارد کاربر را نگه می دارد چیزهای ساده و باعث می شود آن فوق العاده آسان را برای شما به غیر فعال کردن حساب کاربری خود شوید.

هنگامی که شما رفتن به “تنظیمات” تب از فلش رو به پایین را در مرورگر خود را خود را انتخاب کنید Facebook اطلاعات را انتخاب کنید و سپس حساب خود را حذف کنید و اطلاعات”. هنگامی که شما در این منو شما خواهد شد به حساب خود را حذف کنید و باید با اضافه کردن رمز عبور.

Foursquare

چهار ضلعی آمار اینترنت بیش از یک دهه پیش به اجازه دوستان خود می دانم که در آن شما هستند و بدانند که در آن آنها هستند. به منظور حذف چهار ضلعی حساب کاربری شما برای دسترسی به پلت فرم از کامپیوتر شما. حرکت بر روی “حریم خصوصی” تب تنظیمات که در آن شما را مجبور به حرکت به انتهای صفحه و پیدا کردن یک گزینه به حساب خود را حذف کنید. هنگامی که شما این گزینه را انتخاب کنید شما خواهد شد به یک صفحه که در آن شما نیاز به تایید این که آیا شما می خواهید به حذف حساب کاربری خود را یا نه.

گوگل

گوگل بی چون و چرای موتور جستجو رهبر با یکی از مهمترین اکوسیستم به هم پیوسته. با ایجاد یک حساب Google شما قادر به دسترسی به مجموعهای از برنامه های مختلف و وب سایت بدون نیاز به ایجاد حساب جداگانه. به منظور حذف Google+ خود و یا حساب جیمیل شما نیاز به پاک کردن کل حساب Google.

برو به “تنظیمات حساب Google” را انتخاب کنید و “حذف حساب کاربری و خدمات”. وجود دارد شما نگاه کنید به “حذف محصولات” گزینه که در آن شما می توانید دسترسی به تمام از خود گوگل برنامه های کاربردی. شما نیاز به ورود به وب سایت برای اولین بار قبل از اینکه شما می توانید حساب خود را حذف کنید.

Instagram

Facebook برادر کوچکتر است که احتمالا با استفاده از پلت فرم رسانه های اجتماعی توسط Millennials با توجه به Hootsuite. با تشکر از تمرکز خود را بر ارتباطات بصری آن است که رفتن به محل در جهت پیدا کردن هنرمندان با استعداد.

حساب خود را بسیار ساده است و زمان کمی طول می کشد به درستی انجام. در حالی که شما می توانید مدیریت تنظیمات حریم خصوصی خود را با استفاده از نرم افزار تلفن همراه شما باید از طریق یک مرورگر اینترنت به منظور حذف حساب کاربری خود شوید. به سادگی به “حساب کاربری خود را حذف صفحه” وجود دارد و شما را مجبور به ارائه دلیل برای حذف کردن حساب کاربری خود شوید. هنگامی که شما ارائه دلیل شما ارائه رمز عبور خود را را انتخاب کنید و سپس گزینه ای برای حذف دائم حساب.

مرتبط در

LinkedIn شبکه اجتماعی برای حرفه ای ها به دنبال فرصت های جدید برای ارتباط با دیگر متخصصین و رشد کسب و کار خود و حرفه خود است. اگر شما بر روی پلت فرم مشخصات باید کامل و به روز. اگر شما دیگر با استفاده از پلت فرم حذف حساب. در گوشه سمت راست بالای هر صفحه از LinkedIn برای بار اول شما باید برای دسترسی به “حریم خصوصی و تنظیمات” تب. از وجود دارد را انتخاب کنید “حساب” زبانه را انتخاب کنید و سپس بسته شدن لینک خود را حساب. شما برای بازخورد خود را و تأیید حساب خود را قبل از شما می توانید آن را حذف کنید. از شما یک پست به شما گفتن از عواقب ناشی از حذف کردن حساب کاربری خود شوید و سپس به صفحه نهایی خواهد شد که برای تایید.

مای اسپیس

این پلت فرم رسانه های اجتماعی است خریداری و به فروش می رسد چندین بار از شکوه و عظمت آن روز (2005 تا 2009). در سال 2016 پایگاه داده خود را شکسته شده و به بیرون درز به بازار وب سایت. برای حذف حساب کاربری مای اسپیس برای بار اول شما باید برای ورود به حساب کاربری که شما می خواهید به حذف. از وجود دارد را انتخاب کنید “چرخ دنده” آیکون را انتخاب کنید و روی “حساب” تب. وجود دارد شما نگاه کنید یک گزینه به حساب خود را حذف کنید. قبل از اینکه شما می توانید حساب خود را حذف کنید شما باید به ارائه دلیل و پس از آن شما خواهد شد یک ایمیل برای تایید. ایمیل را باز کنید و به دنبال دستورالعمل های آن است.

پینترست

پینترست یک وب سایت مبتنی بر مترجم و یا تابلو اعلانات محل به نشانه ها و تصاویر آنلاین در بر داشت. به حذف پینترست حساب خود را برای بار اول شما باید برای رفتن به نقطه سه گانه نماد در سایت و انتخاب گزینه “ویرایش تنظیمات” گزینه است. از آنجا که شما را مجبور به رفتن به “حساب” در صفحه و انتخاب گزینه “غیر فعال کردن حساب کاربری”. از آنجا شما با کلیک بر روی “بله” را به یک ایمیل دریافت خواهید کرد که شما نیاز به باز کردن و به دنبال به منظور حذف دائم حساب کاربری خود شوید.

اسنپ چت

Snapchat یک سرویس است که برای یک زمان کوتاه rivaled Facebook و رفتن به برنامه های رسانه های اجتماعی برای بسیاری از مردم است. به عنوان مورد با Instagram شما می توانید حساب خود را حذف کنید از برنامه های تلفن همراه; شما باید آن را حذف کنید از یک مرورگر مناسب.

از سایت, مرورگر, رفتن به “حذف حساب” و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور. حساب کاربری خود را حذف نمی کند و فورا آن را طول می کشد حدود 30 روز برای حذف تمام اطلاعات.

توییتر

بدون در نظر گرفتن چگونه معروف خود را واقعا هستند هر کس توییتر مسئولیت رسیدگی به. بسیاری از مردم به دنبال و دریافت اخبار خود را از توییت از همه از مشروع خبرسازان و رسانه سازمان به طرفداران raving در مورد تیم های ورزشی. حذف حساب توییتر خود را فوق العاده آسان است. طول می کشد تا حداقل 30 روز برای همه توییتهای خود را حذف کنید. را انتخاب کنید “تنظیمات حریم خصوصی” از فرم در منو و رفتن به حساب تب. از آنجا که شما را به غیر فعال کردن حساب کاربری خود را وارد کنید و رمز عبور خود را برای تایید عمل.

وبلاگ Tumblr

وبلاگ Tumblr احتمالا یکی از شلوغ ترین جوامع در اینترنت که آن هم به همین دلیل آن را بسیار آسان برای هر کسی که به حساب خود را حذف کنید. در حالی که شما قادر به حذف حساب کاربری خود از مطالب دیگر مردم اعلان مجدد باقی خواهد ماند موجود در سایت. به حذف حساب کاربری خود بر روی فرد به شکل آیکون در وب سایت و رفتن به “تنظیمات”. وجود دارد را انتخاب کنید و “حذف حساب” ورود به ایمیل خود و رمز عبور برای تایید روند. وبلاگ Tumblr همچنین آمده است که در آن طول می کشد آنها را چند روز به درستی پاک کردن تمام محتوای خود را.

Whatsapp

Whatsapp پیام رایگان برنامه برای ارسال Voice over IP (VoIP), تصاویر, تماس های تصویری و اسناد با استفاده از یک دستگاه تلفن همراه. برای پاک کردن حساب خود را به سادگی باز Whatsapp خود را و رفتن به “تنظیمات” منو. از آنجا حساب را انتخاب کنید و رفتن به “Delete my account”, پس از آن شما را مجبور به وارد کردن شماره تلفن خود را در کد بین المللی و روی “حذف”.

YouTube

یوتیوب است دوم تنها به Facebook به عنوان یک پلت فرم رسانه های اجتماعی متعلق به الفبای صاحب پدر و مادر شرکت گوگل است. به خوبی مدیریت کانال می تواند کمک به بهبود رتبه بندی سایت. یک کانال استفاده نمی کنید باید حذف شود. حذف کانال خود را از بزرگترین تصویری-اشتراک گذاری پلت فرم در اینترنت بسیار ساده است. برای بار اول شما باید برای ورود به حساب YouTube خود را و رفتن به تنظیمات پیشرفته. از وجود دارد را انتخاب کنید و “حذف کانال” و سپس انتخاب “حذف کانال به طور دائم”. این راه اندازی سریع که در آن شما می توانید تایید کنید اگر شما می خواهید به حذف کانال و یا هنوز هم می خواهم به آن را نگه دارید.

توصیه های پایانی

با توجه به کارشناسان صنعت و مقاله اخیر در گزارش های مصرف کنندگان این است که بهترین شیوه برای کاهش خطر داشتن شخصی و حرفه ای خود اطلاعات مورد سوء استفاده قرار بگیرند و یا به سرقت رفته خود را حفظ حساب های جاری امن و حذف حساب های دیگر در حال استفاده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.