Site Overlay

چگونه به تعامل بیشتر در Instagram

[ad_1]

آن را آسان برای آپلود و به اشتراک گذاری عکس ها در Instagram و برخی از کاربران فقط رضایت با انجام درست آن. اما وجود دارد راه های بیشتری برای افزایش حضور خود و جذب پیروان بیشتر بر روی پلت فرم.

نامزدی است که هنوز کلید در شبکه های اجتماعی و در Instagram, کاربران, از همه نوع از جمله صاحبان کسب و کار که می خواهند برای افزایش تعامل در سایت می توانید انجام این کار از طریق استراتژی های مختلف.

برچسب عکس های

برچسب زدن عکس یک راه مطمئن برای به دست آوردن لایک و کامنت بر روی عکس های برنامه Instagram. این تایید شد توسط یک مطالعه انجام شده توسط Dan Zarrella تحت عنوان “علم Instagram.”

ممکن است به تگ مردم در Instagram photos. در واقع کاربر می تواند برچسب تا 30 نفر در یک تک عکس.

و دیگر از مردم, شما همچنین می توانید برچسب های خود را محل.

هنگامی که شما تگ مردم شما افشای عکس خود را به مردم بیشتر. مردم شما اطلاع داده خواهد شد افزایش احتمال از خود عکس گرفتن از یک دوست و یا نظر. دوستان و پیروان مردم شما برچسبشده همچنین قادر خواهد بود برای مشاهده این تصویر در حالی که مردم جستجو برای مکان های خاص نیز قادر خواهد بود به آن را ببینید.

استفاده از کلماتی مانند و اظهار نظر

یکی دیگر از استراتژی است که می تواند به دست آوردن عکس های خود را بیشتر دوست دارد و نظرات است و با استفاده از کلماتی مانند و یا اظهار نظر در عنوان خود را. نگه داشتن در ذهن است که به عنوان یک Instagram کاربر شما می توانید اضافه کردن یک عنوان به عکس شما. این مرحله مهم است به عنوان آن را می دهد پیروان خود را یک ایده از آنچه شما عکس همه چیز در مورد.

اضافه کردن فیلتر

فیلتر عکس در Instagram فریبنده تر. وجود دارد انواع مختلف در دسترس مانند کسانی که خود را روشن تصاویر, اضافه کردن اشباع و عدم اشباع و یکی است که به شما اجازه ایجاد کلاسیک عکس های سیاه و سفید.

این مطالعه با این حال اشاره کرد که بهترین فیلتر برای استفاده عادی “فیلتر” است که به شما امکان ارسال عکس به عنوان آن است که با جلوه های ویژه.

بر اساس تحقیقات این تصاویر با نرمال فیلتر به دست آورد بیشترین تعداد لایک ها و نظرات. دیگر فیلتر محبوب بودند بید والنسیا و سیرا.

موضوع عکس

موضوع عکس خود را همیشه یک عامل اصلی در جلب توجه از Instagram کاربران و گرفتن لایک و نظر. کسانی که ویژگی های چهره پیدا شد به محبوب تر در مقایسه با کسانی که در نشان دادن اشیاء و مکان ها و یا مناظر.

عکس هایی که از ویژگی های یک عکاسی از خود یا یک گروه از مردم بیشتر توجه کردم. آنها با دریافت 35 افزایش در لایک در مقایسه با تصاویر با چهره.

حالا که شما می دانید این مراحل مطمئن شوید که به آنها عمل هر زمان که شما در ورود به سیستم خود را Instagram account.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *