Site Overlay

چگونه به اهرم کیندل نامحدود برای بازاریابی کتاب

[ad_1]

این که آیا شما یک تجربه نویسنده در حال حاضر racking تا فروش و جدید خوانندگان و یا شما فقط فرو بردن انگشتان خود را به آبهای گسترده از صنعت چاپ و نشر خود فکر ساخت کتاب های خود را در دسترس از طریق Kindle Unlimited (KU) بدون شک ذهن شما عبور.

واقعی سوالات است که شما باید یا نباید شما ؟

است وجود دارد یک مزیت برای شما نویسنده در استفاده از این سرویس ، چون اجازه دهید صادقانه به اهداف اصلی خود هستند برای به دست آوردن قرار گرفتن در معرض برای کار شما و زندگی را در حالی که انجام آن.

با استفاده از این در ذهن, اجازه دهید بحث در مورد چگونه شما می توانید خود را در بازار کتاب به طور موثر با اعمال نفوذ Kindle Unlimited پلت فرم همراه با جوانب مثبت و منفی استفاده از کو مقابل وسیع تری توزیع استراتژی است.

چه Kindle Unlimited?

اگر شما در حال حاضر نمی دانم Kindle Unlimited یک سرویس ارائه شده توسط آمازون است که اجازه می دهد تا خوانندگان (نخست و در غیر این صورت) برای دسترسی به کل موجودی کو کتاب برای یکی از کم هزینه ماهانه.

در زیر 10 دلار در ماه از آن آسان است برای دیدن چرا Kindle Unlimited را به دست آورده شهرت به عنوان “Netflix” از کتاب!

اما یک دقیقه صبر کنید… 10 دلار در ماه برای دسترسی نامحدود به همه از کتاب های خود را!? اگر شما نگرانم که باعث می شود پول با این ترتیب دیگر از آمازون شما می شود در شرکت خوب است.

نویسندگان در سراسر جهان شده اند خاراندن سر خود را و نکته-toeing اطراف ثبت نام برای Kindle Unlimited چرا که آنها مطمئن نیستید که در مورد منافع دراز مدت و یا بالقوه اشکالاتی است.

جوانب مثبت و منفی استفاده از کو در مقابل با استفاده از توزیع گسترده تر

متعددی وجود دارد که جوانب مثبت و منفی است که همراه با استفاده از کو گسترده تر در مقابل گزینه های توزیع و یا انجام دقیق مخالف است.

جوانب مثبت

  • این افزایش در رسیدن به خود کتاب – آمازون دارای حداقل پنجاه درصد سهم بازار در آمریکا و انگلستان وقتی که می آید به دیجیتال فروش کتاب. که بسیار قابل توجه است. بهترین-فروش Kindle e-خوانندگان, قرص, و برنامه, و همچنین آمازون شگفت آور پلت فرم تجارت الکترونیک و استعداد برای تبدیل مرورگر به خریداران چه درایو این پدیده است. و این افزایش در هر سال است.

خط پایین ؟ داشتن کتاب خود را برجسته در آمازون باعث افزایش احتمال که آنها خواهد داشت و به عنوان خوانده شده توسط بسیاری از مردم است.

  • شما به دست آوردن دسترسی به آمازون تجارت الکترونیک ابزار – آمازون تیم استادانه در مصرف کنندگان به خرید و متفاوت است زمانی که آنها در بازار کتاب های دیجیتال.

از طریق خود KU برنامه شما دسترسی منحصر به فرد به ابزار تبلیغاتی مانند خود روشن شدن شمارش معکوس تخفیف و رایگان کتاب, ارتقاء, است که هر دو کمک خود را برای افزایش خوانندگان و راه اندازی عنوان جدید خود را به موفقیت.

  • به شما در کسب حق امتیاز را برای همیشه در صفحه جزئیات – بر خلاف سنتی کتاب فروش که در آن یک مشتری اقدام به خرید کتاب خود را و شما می توانید یک پرداخت با کو نویسندگان در حال پرداخت یک حق امتیاز برای هر صفحه از خواندن هر کتاب است.

بله, شما احتمالا نمی خواهد میلیون ها نفر را, اما هر پنی اضافه.

منفی

  • انحصار از کتاب خود را با عنوان کو – شما به عنوان خوانده شده راست. اگر شما تصمیم به ترویج کتاب با استفاده از Kindle Unlimited شما می توانید ترویج این عنوان در هر نقطه دیگری است.

شما به عنوان موظف است به آمازون KU برای 90 روز دهانه و پس از آن شما باید این گزینه برای تمدید قرارداد خود را.

  • به طور بالقوه کم درآمد – مگر اینکه شما در بالای صدک از ناشران کتاب در کیندل نامحدود برنامه شما نباید انتظار دریافت سنگین خانواده سلطنتی چک.

اکثریت قریب به اتفاق از خود نویسنده منتشر شده که پتانسیل سود هر کتاب بسیار بالاتر در سیستم عامل های دیگر در مقایسه با زمانی که به کو.

وجود دارد به نظر می رسد بیشتر دوست دارم در مورد برنامه از وجود دارد که از آن متنفرم.

اما آن را عاقلانه برای قرار دادن تمام تخم مرغ خود را در یک سبد و عناوین منحصر به فرد به آمازون کیندل نامحدود? است وجود دارد یک نقطه به نقطه حتی ثبت نام اگر این شانس را از درآمد حق امتیاز قابل توجهی باریک هستند?

پاسخ: بله و بدون توجه به استراتژی بازاریابی.

چگونه به استفاده از کو به فروش بیشتر کتاب

ما در حال حاضر ذکر شده است که آمازون سهم شیر را از کتاب دیجیتال در بازار, اما چیزی است که شما ممکن است بدانید این است که خود را KY مشتریان عادی هیچ خوانندگان.

فرد به طور متوسط که نشانه برای اشتراک خدمات مانند Kindle Unlimited بهترین توصیف با استفاده از یک کلمه: حریص!

فکر می کنم در مورد آن.

کسی که دیگری را به ثبت نام برای یک فضای مجاز: نامحدود عرضه کتاب هر ماه ؟ کسی که نمی تواند به اندازه کافی از کلمه نوشته شده است و کسانی که پتانسیل را دارد که تبدیل به یک خواننده وفادار اگر با توجه به یک دلیل خوب!

کارشناسان بازاریابی در سراسر جهان استفاده کرده اند “ارائه رایگان” زاویه به قلاب کاربران جدید به محصولات و خدمات خود را برای چند دهه. برخی از نمونه رایگان نمونه با توجه به دور در عمده فروشی باشگاه های آزمایشی رایگان از نرم افزار رایگان و محتوا با توجه به دور برای مشترکین جدید برای لیست ایمیل.

این خیلی جای تعجب است که این استراتژی کار می کند شگفت آور خوبی برای فروش کتابها بیش از حد به خصوص اگر شما جدیدتر به بازی و ساخته نشده و یک نام برای خود در میان خوانندگان.

اگر شما مشاهده Kindle Unlimited را به عنوان یک سکوی پرشی برای راه اندازی خود شما-چاپ و نشر حرفه ای آن می تواند یک دارایی واقعی. کلید این است که به همه از کتاب های شما در دسترس وجود دارد, اما تنها تعداد کمی از بهترین مطلق خود را.

و به همین دلیل بهترین کار خود را?

چرا که اگر یک خواننده می آید در سراسر یک از کتاب های شما می خواهید آنها را به خیلی هیجان زده برگشت و معتاد که آنها هیچ چاره ای جز بیرون رفتن و خرید اضافی عنوان اگر آنها می خواهند بیشتر. چگونه است که برای تشویق?

حتی یک تک فوق العاده نوشته شده و ارائه شده در کتاب ارائه شده در کو پلت فرم است که توانایی به حرکت می کند شما را از به طور کامل ناشناخته به برجسته در میان مخاطبان خود به معنای واقعی کلمه یک شبه.

اما چه می شود اگر شما در حال تاسیس خود ناشر که در حال حاضر دارای یک زیر قابل توجه?

اگر شما در حال حاضر به خوبی شناخته شده و پر سود با بهره گیری از کتاب های دیجیتال, فروش Kindle Unlimited ممکن است جنبه ضروری برای رشد خوانندگان خود را (اگر چه آن را نمی تواند صدمه دیده است).

از سوی دیگر با انتشار حداقل یک عنوان بر روی پلت فرم شما ممکن است از دست رفته قابل توجهی پتانسیل بازاریابی (نگران نباشید شما همیشه می توانید با استفاده از یک نام قلم).

لیندسی Buroker یک نویسنده به دست آوردن یک درآمد تمام وقت برای کار, ویژگی های در هر نقطه از 85 تا 90 درصد از درآمد خود را به استفاده از Amazon Kindle Direct Publishing و روشن شدن فضای مجاز: نامحدود سیستم عامل است. در مقابل او دیگر عناوین کتاب در سراسر هفت جایگزین سیستم عامل های دسته جمعی را در باقی مانده های 10-15٪.

در مورد ریاضی غیر قابل انکار است.

اما تنها راه به می دانم که چگونه آن را برای شما به را انتخاب کنید برخی از عناوین ثبت نام خود را برای آمازون کو حساب کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد.

خطرات اجتناب از توزیع گسترده تر

مهم نیست که چگونه شما احساس می کنید در مورد آمازون این واقعیت است که آنها یکی از عمده توزیع کنندگان کتاب در سراسر جهان است. در حالی که آن را ممکن است یک اشتباه قبر به ترک آنها را از برنامه های خود را برای بازاریابی و توزیع خود منتشر عناوین کل انحصار می تواند به همان اندازه سخت است.

در حالی که آن می تواند بسیار موثر باشد همانطور که با بسیاری از چیزهای, یک نکته وجود دارد با استفاده از Kindle Unlimited را به طور انحصاری برای بازاریابی نام تجاری خود را.

در حالی که آمازون می کند که اکثر خوانندگان شما از دست رفته بر روی میلیون ها نفر از خوانندگان در سیستم عامل های دیگر مانند iBookstore اپل, Kobo Barnes & Noble ،

به همین دلیل به تنهایی آن را هرگز توصیه می شود به استفاده از هر واحد توزیع و ترویج استراتژی است. به جای تمرکز بر استفاده از کو به ترویج برخی از بهترین کتاب ها برای به دست آوردن قرار گرفتن در معرض و جدید خوانندگان که تنها آمازون ارائه می دهند و بقیه را از کتاب های خود را برای فروش بر روی هر پلت فرم و در هر فرمتی که تولید و فروش و سود برای خود کار می کنند.

در حالی که کیندل نامحدود نیست و مناسب برای هر نویسنده آن است که ارزش بررسی به عنوان بخشی از چند کتاب استراتژی بازاریابی و برنامه ریزی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.