Site Overlay

چگونه به انجام بهینه سازی رسانه های اجتماعی و یا SMO

[ad_1]

رسانه های اجتماعی شامل آنلاین شیوه ها و تکنولوژی که استفاده از مردم برای به اشتراک گذاری نظرات و تجربیات و دیدگاه ها و بینش ها با یک دیگر. از طریق رسانه های اجتماعی بهینه سازی کاربران قادر به ارسال متن و تصویر و محتوای ویدئویی بر روی اینترنت به منظور به اشتراک گذاشتن با دیگر خوانندگان وب.

معمولا این شیوه و فن آوری را به اشکال دیگر از موتورهای جستجو و ممکن است شامل فن آوری های مانند تابلوهای پیام چت, مرجع تخصصی پادکست ها و ویکی ها و وبلاگ ها. به معنای واقعی کلمه وجود دارد ده ها تن از جمله سایت های که در دسترس هستند از طریق اینترنت امروز که شامل Digg Del.icio.ما Technoratti اورکات ویکیپدیا و Facebook.

گرفتن مسائل خود را متوجه اینگونه سایت ها بسیار آسان است اما با استخدام SMO خدمات در هند, شما می توانید مطالب خود را در رسانه های اجتماعی بهینه سازی شده است. شده اند وجود دارد بسیاری از ارائه دهندگان خدمات جستجوگرها در هند که خود نیز شروع به تمرکز بر روی SMO.

در زیر پنج تا از موثر ترین قوانین SMO است که کاربران می تواند بلافاصله به اجرا در حالی که آماده شدن مطالب خود را برای کمپین های رسانه های اجتماعی در آینده ای نزدیک:

1. ساخت وب سایت شما بصورت لینک: افزایش linkability را آسان تر برای رسانه های اجتماعی وب سایت ها و یا اشخاص خارج به مطالب خود را با لینک. این ممکن است به طرق مختلف انجام می شود اما ساده ترین راه این است که برای ایجاد وبلاگ بر وب سایت خود را. اگر شما نمی خواهید برای انجام این کار شما می توانید حفظ محتوای غنی مقالات رایگان, مقالات سفید و منابع صفحه حاوی بسیاری از لینک های مفید در یک محل واحد. اینها برخی از بزرگترین راه برای افزایش linkability سایت خود ،

2. ساخت social tagging یا فیس بوک آسان: اضافه کردن یک دکمه نشانه این است که به یکی از محبوب ترین راه اما شما نیاز به رفتن پیش از این و شامل متن لینک در پایین پست های خود را. این نوع فرمت است دیده می شود بسیار موثر در تولید رای برای محتوای شما ارسال شده است.

3. شروع شرکت در حال حاضر: شما می توانید پیوستن به یک گفتگو در وب سایت شما تو رفتگی در دیوار فقط امروز. وبلاگ نویسی را آغاز کنید و مطمئن شوید که به بازدید پیشرو انجمن که هدف خود را به نوع مخاطبان و نیز دریغ نکنید برای پیوستن به این بحث. شما همچنین می توانید انتخاب کنید برای پاسخ به برخی از سوالات و ارائه مشاوره در صورت نیاز به این سایت.

4. پاداش مفید کاربران: با ارزش و مفید کاربران که منجر به محتوای سایت خود را باید شناسایی شود و همچنین پاداش. به عنوان یک نتیجه, شما خواهد بود قادر به حفظ این ارزش افراد در وب سایت شما.

5. پاداش های ورودی سایت لینک کلیک کنید: سعی کنید به اضافه کردن بیشتر و بیشتر لینک های ورودی به وبلاگ خود را به طوری که سایت شما می شود بالاتر رتبه بندی موتور جستجو.

بهینه سازی رسانه های اجتماعی می تواند بسیار ارزشمند اگر برنامه ریزی شده و صحیح اعمال می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.