Site Overlay

چگونه به استفاده از دایرکتوری ها برای بهبود ترافیک وب سایت شما

[ad_1]

من فکر می کنم که بسیاری از مردم به این طرز فکر که ساختمان ترافیک و لینک به سایت شما است که همیشه بهترین های انجام شده توسط جدیدترین و بهترین روش های جدید و یا نرم افزار.

آنها غفلت بسیاری از “مدرسه قدیمی” روش ساختن لینک در حمایت از “طعم این هفته” روش ساخت لینک کلیک کنید.

یکی از فراموش شده ترین روش من این است که با استفاده از دایرکتوری مقاله.

چرا ؟

خوب این بسیار است و روش قدیمی مدرسه و آن را برخی از زمان و کار را به خوبی انجام دهد. نیز وجود دارد مقدار زیادی از پول در دایرکتوری کسب و کار پس از آن تمایل به نه بود در محل موردتوجه وتماشای عموم هنگامی که مردم بحث در مورد چگونه به ساخت یکی از راه های پیوند به وب سایت.

که واقعا مایه تاسف است چرا که با استفاده از دایرکتوری ها می تواند یک راه بسیار خوبی برای بهبود رتبه بندی موتور جستجو.

اول از همه فقط در مورد همه دایرکتوری ها می توانید یکی از راه های پیوند به وب سایت شما. برخی از دایرکتوری ها می خواهد شما را به پرداخت برای واقعا محبوب دایرکتوری هزینه است که ارزش آن وجود دارد اما به معنای واقعی کلمه هزاران نفر از دایرکتوری ها که شما می توانید سایت خود را به به صورت رایگان. بنابراین اگر شما می خواهید یک راه برای ساخت لینک به سایت شما به صورت رایگان و سعی کنید این یکی.

من سعی کنید به نه بیش از حد آویزان در گوگل, رتبه, اما برای بسیاری از افراد داشتن یک رتبه بالاتر نه تنها به معنی رتبه بندی موتور جستجو بهتر است, اما آن را به سادگی یک ماده از غرور و افتخار است. گرفتن لینک از دایرکتوری ها می تواند یک راه آسان برای افزایش رتبه خود را تا درجه یک یا دو.

در کیفیت بالاتر دایرکتوری ها نیز می تواند کمک به شما بهتر Trustrank نمره با گوگل. این یکی از الگوریتم های که با استفاده از گوگل برای رتبه بندی سایت خود را و آن را به ویژه مهم است اگر شما می خواهید به مرتبه و برای شرایط رقابتی. در حالی که بسیاری از دایرکتوری ها به شما کمک خواهد کرد بهتر Trustrank نمره بهترین آنهایی که قطعا به نظر می رسد (گوگل هرگز می گوید که در سایت هستند در لیست خود را از “اعتماد” سایت). من توصیه می گرفتن خودتان در یاهو, لیست دایرکتوری و تلاش برای یک “فهرست موزیلا” لیست تا زمانی که شما یکی.

و در حالی که شما نمی خواهید به پولدار شدن از ترافیک از پوشه ها به طور مستقیم می توانید کمی خوب جریان از جریان ترافیک به سایت شما از دایرکتوری ها اگر شما در حال سازگار گرفتن و نگه داشتن سایت خود را در شاخه های بیشتر و بیشتر در طول زمان است.

بنابراین اگر شما می خواهید رتبه بندی موتور جستجو بهتر و ترافیک بیشتر به وب سایت خود را, سپس مطمئن شوید که برای اضافه کردن دایرکتوری ارسالی به جنگ خود را در قفسه سینه از ساخت لینک روش.

[ad_2]

Source by Gary Ruplinger

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.