Site Overlay

چگونه برای غلبه بر اجتماعی Mediatis – یک قرن 21 افزایش

[ad_1]

دیگر اینکه یک معتاد محدود به مواد مخدر و الکل sex و یا حتی به عنوان یک وسواس پاک کن. در این قرن 21 وجود دارد یک پدیده جدید که روزانه در حال رشد است به عنوان فن آوری گسترش آن در سراسر جهان برسد. خزنده به طوری پنهانی یکی حتی ممکن است متوجه نشوند و یا تشخیص خود را نگه دارید تا زمانی که آن را بیش از حد دیر است. این است که چه ؟

اجتماعی Mediaitis!

OK… این نه یک کلمه و یا در آن است ؟ اما تعریف (یا تعریف من) به معنای عدم توانایی برای خودداری از استفاده از رسانه های اجتماعی در هر زمان داده شده که آیا روز یا شب و یا در خارج از خانه و یا محل کار است. ما حتی ممکن است مایل به گسترش تعریف بیشتر شامل ناتوانی از ترک مخوف تلفن همراه در پشت هر نقطه. خدای ناکرده!

من به یاد داشته باشید یک بار یکی از دوستان خوب من در آمریکا و در راه او را به یک جلسه بسیار مهم است. او در حال حاضر در حال اجرا در اواخر بعد از گرفتن تا اواخر پانسمان دیر گرفتن او قهوه دیر و بی باک از خانه دیر است. در حالی که در مترو آن سیلی که او می خواهم را فراموش کرده اید گوشی خود را در خانه. در حال حاضر به جای ادامه به دیدار او برگشت خانه. پس از ربودن او را “ارزشمند” تلفن کردن میز قهوه از آن روزی که او می خواهم و نه فقط دیر اما مسخره, incomprehensibly ، پس به جای تماس و گفت: او فوق العاده اواخر او زنگ زد در بیمار سرفه و spluttering به تلفن به عنوان اگر او داشتن یک مناسب است. خوشبختانه برای او در این دیدار که بخواهند صفحاتی دوباره مرتب و کسب و کار خود را در نهایت قرارداد.

ضربه زن… اولین چیزی که او بررسی می شود زمانی که او می خواهم برگرفته تلفن او بود Instagram و Facebook. من هنوز نامشخص است اگر او را سرگرم یوتیوب, اسنپ چت و یا مرتبط LinkedIn… اما من به او نفع شک در آن.

اجتماعی Mediaitis است آنقدر شایع ما حتی نمی دانیم آن را برای آنچه در آن است از آنجایی که ما شده ایم بنابراین معتاد به تلفن های ما است که ما حتی راه رفتن در اطراف با آنها در دست یا جیب پشت مانند یک لازم و لوازم جانبی مد خوش آمدید به ما زندگی واقعی قرن 21 ماتریس. من حدس می زنم Neo می دانست آنچه که او صحبت کردن در مورد!

فقط فکر می کنم ده بیست سال پیش مردم صرف زمان صحبت کردن با یکدیگر. در عین حال امروز تکنولوژی به ارائه یک آرایه از ما چگونه می تواند به برقراری ارتباط با یکدیگر فقط با کلیک کردن بر روی یک دکمه یا جریان زندگی می کنند. تصور کنید وجود دارد یک انتخاب دیجیتال انتخاب برای مردم امروزه به ارسال و دریافت پیام های متنی و عکس و ویدئو و یا فهرست آنلاین, هر روز, هر زمان, هر کجا. و به یاد داشته باشید سن یک عامل نیست. امروز بچه ها می تواند به کشف و استفاده از یک تبلت بسیار سریعتر از پدر و مادر خود را. به شکل.

اما آنچه بدتر است این است که این حواس او را پرت به خصوص در محل کار می تواند تاثیر بر روی کسب و کار را از پایین به خط و همچنین منجر به فروپاشی روابط اجتماعی در خانه و در کوچه و خیابان و در محل کار و یا حتی در مدرسه. در حالی که این اختلال ایجاد ineptitudes در کار و اضافه کردن هزینه ها به یک کسب و کار را پایین خط گسترده و رو به رشد استفاده از گوشی های هوشمند ایجاد شده است بسیار مشکل جدی تر از ایجاد وقفه در تعامل اجتماعی است. شما می توانید تصور کنید یک سناریو که در آن ما همه متوقف می شود با یکدیگر صحبت می کند و بنابراین تنها از طریق یک دستگاه ؟

من در یک جلسه چند سال پیش و در وسط تیم بحث تلفن ارتعاش در جایی. همه ما به اطراف نگاه کرد پس از آن بود که با صدای بلند و آزار دهنده است و به عنوان مدیر ارشد بود در مورد به می گویند چیزی از ارزش و اهمیت است. در حال حاضر هر عضو در آن جلسه دریافت کرده بود این یادداشت به مدیر ارشد خودش نوشته بود در مورد هیچ گوشی در جلسات تیم. پس چقدر خنده دار بود وقتی قرمز رو او برداشته گناه تدبیر از جیب خود ارتعاشی به عنوان اگر وجود دارد برخی از نوع ناشناخته لذت مرتبط با آن است. ما هنوز در حال خندیدن در این روز است.

پس چگونه یکی می دانم که آنها باید اجتماعی Mediaitis?

به گفته روانشناسان Mark Griffiths and Daria Kuss پاسخ “بله” به چند مورد از این شش پرسش است که احتمالا این است که یکی را تا حد زیادی بهره مندی از یک سم زدایی دیجیتال:

• آیا شما صرف مقدار زیادی از زمان هنگامی که شما در حال حاضر فکر کردن در مورد رسانه های اجتماعی و یا برنامه ریزی برای استفاده از رسانه های اجتماعی است ؟

• * * * آیا شما احساس می کنید میل به استفاده از رسانه های اجتماعی بیشتر و بیشتر در طول زمان ؟

• آیا شما با استفاده از رسانه های اجتماعی برای فراموش کردن مشکلات شخصی?

• آیا شما اغلب سعی می کنید برای کاهش استفاده از رسانه های اجتماعی بدون موفقیت است ؟

• آیا شما تبدیل به بی قراری و یا مشکل اگر شما قادر به استفاده از رسانه های اجتماعی است ؟

• آیا شما با استفاده از رسانه های اجتماعی به طوری که آن را تا به حال تاثیر منفی بر کار خود را, رابطه, یا مطالعات?

اگر شما اجتماعی Mediaitis که در آن نشانی از تداخل با شایستگی یا ارزش یک سم زدایی دیجیتال مورد نیاز است. این به معنای آگاه بودن و زندگی در لحظه جدا شدن خود از همه دستگاه ها به ویژه کسانی که امکان دسترسی آسان با تجربه خروج از دستگاه در خانه و یا در یک کیسه و مانند هر اعتیاد اولین گام برای تغییر آگاهی است به طوری که در حال حاضر کمک خواهد کرد که در شناخت اجتماعی Mediaitis برای آنچه در آن است.

حتی پس از آن نیز آگاه است که به عنوان بد اجتماعی Mediaitis می توان آن را نیز یک ابزار فوق العاده برای انجام تبلیغ تسهیل کسب و کار پس از یک پارادایم mindshift و متمرکز بودن با آن جنبه از آن خواهد شد کمک به رانندگی اعتیاد به ایجاد جریان درآمد و در نتیجه زندگی واقعی خواب. بنابراین برای غلبه بر طرف منفی اجتماعی Mediaitis است در مورد برداشتن گام های کوچک شروع با یک ساعت و در حال حرکت به دیگر بار از جدا شدن به ویژه هنگامی که در اطراف همسران عاشقان دوستان و یا همکاران.

و با توجه به Griffiths و Kuss:

“در حالی که اکثر رفتارهای ما در سراسر رسانه های اجتماعی ممکن است آزار دهنده به جای خطرناک آنها با اینحال نشان دهنده یک مشکل اجتماعی. مراحلی باید انجام شود در حال حاضر در حالی که تعدادی از رسانه های اجتماعی معتادان است که هنوز هم کوچک است. ما نباید صبر کنید برای دیدن اگر آن را تبدیل به یک بیماری همه گیر.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.