Site Overlay

چگونه برای ساخت Real Followers on Instagram

[ad_1]

راست راه برای رشد کسب و کار شما با استفاده از این برنامه قدرتمند با نام تجاری مخاطب و محتوا-ابزار بازاریابی

ما've صحبت شده به تازگی در مورد چگونه برای افزایش کسب و کار شما بازاریابی با Instagram. بر خلاف آنچه بسیاری از مردم هنوز هم بر این باورند Instagram است't فقط یک برنامه سرگرم کننده که در آن شما می توانید به ارسال مواد غذایی تعطیلات و خانواده عکس.

Instagram تبدیل به یک برند قدرتمند-ساختمان مخاطبان-ساختمان و محتوا-ابزار بازاریابی برای کسب و کار. آن بیش از 200 میلیون فعال ماهانه اعضای های 60 میلیون تصاویر و 1.6 میلیارد لایک در هر روز.

توجه داشته باشید از احتیاط: وجود دارد بسیاری از مردم خارج وجود دارد که قول به رشد خود را Instagram followers توسط هزاران نفر اما برحذر باشید. بسیاری از آنها را با استفاده از حساب های جعلی ایجاد شده توسط رباتها به باد شماره های خود را.

این نوع از پیروان صفر ارزش. در واقع, آنها حتی می تواند خطرناک باشد که مایل به سرقت رمز عبور خود را و یا عکس ها و یا از کامپیوتر شما با یک ویروس است.

با توجه به داده های شرکت امنیتی duane baker, این رباتها بد حساب برای 28.9 درصد از رباتها در Instagram.

بهترین راه برای ساخت خود را Instagram followers است معتبر برای نام تجاری شما و مخاطبان خود را.

در اینجا 3 نکته برای کمک به شما دریافت real Instagram followers:

1. داستان با هشتگهای

آن's بزرگ به استفاده از نام تجاری خود به عنوان یک هشتگ اما شما نیاز به فکر می کنم فراتر از آن.

اگر شما می خواهید به استفاده از خود را Instagram پست به دنبال استفاده از دیگر هشتگهای که داستان از تصویر شما're های. شما می خواهید به شروع یک مکالمه هنگامی که شما're های پست برای چیزهایی مانند:

• حوادث

• تبلیغات

• مسابقات

• راه اندازی محصول

یک مثال خوب از یک نام تجاری است که آیا این خوب است @Tostitos. آنها با استفاده از هشتگ #GetTogetherAlready به تشویق مردم به هم و به اشتراک گذاری تراشه های خود و همچنین برای استفاده از هشتگ زمانی که آنها به اشتراک گذاری عکس های خود را meetups.

با استفاده از جذاب هشتگهای مربوطه شما می توانید کشف شده در Instagram جستجوها و امیدوارم ساخت followers on Instagram.

2. دریافت خلاق

Instagram همه چیز در مورد, عکس, بسیاری از مردم فکر می کنم از عنوان به عنوان یک چاره اندیشی موقت است.

Don't غفلت عنوان تصویر! شما می توانید ایجاد تعامل و ترویج به اشتراک گذاری با استفاده از کلمات توصیفی که درگیر خواهد شد الهام بخش و سرگرم پیروان خود را.

در اینجا برخی از ایده های برای کمک به شما ساخت تا followers on Instagram خود را با نوشته ها:

• استفاده از سوالات خود را پیدا کنید. ارسال سوال خود را در ابتدای پست به طوری که مردم آن را ببینید ،

• دریافت شخصی خود را با پست. داستان در مورد خودتان و یا چگونه محصول خود کمک کرده و یا الهام گرفته از شخص دیگری.

• درخواست مردم برای تگ دیگران است. درخواست از مردم برای تگ سه نفر از بهترین دوستان خود را و یا برچسب زدن کسی آنها سپاسگزار به ارمغان می آورد بالقوه دیگر پیروان به معادله.

یک مثال عالی از یک نام تجاری است که شخصی نوشته ها خوب است @NatGeo Instagram account.

آنها به ایجاد خیره کننده Instagram داستان های آموزنده با نوشتن شرح تصاویر و برای آموزش کاربر در این وضعیت اسفبار حیوانات در سراسر جهان است.

به یاد داشته باشید زمانی که می آید با استفاده از Instagram پست به پیروان آن's همه چیز در مورد معتبر بودن. Don't با استفاده از سوالات در هر پست و یا گفتن یک داستان شخصی است که واقعی است.

3. محلی بروید

یکی از بهترین راه ها برای ساخت خود را Instagram followers است برای رسیدن به همسایگان خود!

این که آیا شما're ایجاد Instagram تبلیغات و یا می خواهید برای ترویج رویداد خود را در یک منطقه خاص شما می توانید ببینید چه's رفتن در نزدیکی شما با رفتن به صفحه جستجو و کلیک کردن بر روی مکان tab.

نوع در محل برای دیدن پست های دارای برچسب جغرافیایی برای آن منطقه است. پس از آن دیدار مربوطه و های اخیر با برچسب پست ها – و نه کسانی که از رقابت کسب و کار, بدیهی است – و یک نظر بگذارید و یا حتی یک emoji و به دنبال فرد اگر دوست دارید آنچه می بینید. امیدوارم این خواهد بود که شروع یک تعامل ارگانیک.

برای مثال اگر شما در ارائه خدمات مربیگری زندگی شما می تواند در نوع خود محل به دنبال “کارآفرینان است.” کارآفرینان محلی ممکن است به دنبال کار و زندگی تعادل و یا کمک با اهداف زندگی و یا چالش های حرفه ای.

به طور مشابه اگر شما از یک مکان فیزیکی است که مردم چک به در Instagram, نظر بر روی آن پوستر' تصاویر به مطمئن شوید که آنها're آگاه خود Instagram حضور و سپس آنها را دنبال کنید.

اینها برخی از بهترین راه برای ساخت Instagram پیروان راه حق: هیچ رباتها هیچ کلید های میانبر فقط محاکمه و درست راه هایی برای تعامل با مخاطبان خود و به نوبه خود آنها را به پیروان!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.