Site Overlay

چگونه برای حذف خودتان از اینترنت

[ad_1]

در این عصر اینترنت آن است که غیر ممکن است برای پاک کردن ردپای خود را هنگامی که شما شیب خود را در آن. دلیل واضح است که شما در حال حاضر یک کاربر اختصاص داده شده از Facebook و تویتر از توییتر زنده watcher از یوتیوب همچنین یکی از کسانی که کرور معتاد اینترنت fellas.

اگر شما می خواهید برای حذف خودتان را با وجود همه این اعتیاد ما نوشته شده اند در این پست به طور انحصاری برای شما که به شما کمک می کند تا حذف خودتان از اینترنت با استفاده از راهنمای زیر:

هر چند آن را نسبتا آسان به آمار یک “ترک از اینترنت” را فشار دهید هنگامی که شما فشار آن را غیر ممکن به بازگشت خود حذف حساب و شانس هستند که شما ممکن است آن را پشیمانی بعد از آن. بنابراین هشدار داده می شود.

شروع حذف حساب های خود را در تمام سایت ها:

شما باید یک ایده روشن در مورد مکان های که در آن شما را امضا کرده تا برای به دست آوردن یک محصول یا خدمات از هر وب سایت است. در نظر بگیرید پس از چک لیست از سایت های به کار آسان تر است.

1. شبکه های اجتماعی مانند, Pinterest, Facebook, Twitter, LinkedIn Instagram, Google+ و یا شاید اورکات اگر شما یکی از اولین به طعم سوپ از اینترنت.

2. ذخیره سازی ابری آنلاین شبکه های مثل Google Drive, Dropbox و Amazon web services.

3. سایت های خرید مانند آمازون ، eBay و محلی سایت های خرید.

اگر شما هر گونه مسائل در حالی که حذف, حساب, احساس رایگان برای تماس با ارائه دهنده خدمات در مورد این موضوع و نمی توان آن را یک وظیفه دست و پا گیر به عنوان بسیاری از این سایت ها با یک کلیک حذف روش برای حذف حساب کاربری خود شوید.

شروع به حفاری برای خود هویت شخصی داده ها از سایت های leecher:

شانس وجود دارد که اطلاعات خود را در حال حاضر به بیرون درز فروخته شده و یا توسط شخص دیگری بدون اجازه شما. به طوری که در مورد آن خسته کننده می شود برای حذف آن و پاک کردن آن مراحل زیر را دنبال کنید:

1. رفتن به Google.com و شکار برای شرکت هایی که خرید اطلاعات کاربر برای آگهی تبلیغات.

2. ایجاد یک لیست از سایت های و ما مطمئن هستیم که سایت های مثل مردم finder white pages باید داده های خود را.

3. سپس جستجو برای خودتان در نظر بگيريد و از بین بردن داده ها با توسل به سایت.

4. شانس هستند که شما می توانید به راحتی این کار انجام می شود به عنوان آنها نمی خواهد در لیست شما بر روی وب سایت خود را مخالف حق خود را برای ناشناس ماندن.

حذف خودتان از راهنماهای وب و چه کسی است.است

اگر شما تا به حال خریداری یک دامنه و یا میزبانی وب از هر یک از ارائه دهندگان خدمات پس ما مطمئن هستیم که اطلاعات خود را در دسترس عموم از چه کسی است.است برای حذف خودتان از چه کسی است.است راهنمای زیر را دنبال کنید

1. ثبت دامنه خود را با ارائه دهنده خدمات.

2. رفتن به حساب خود را بررسی کنید و دامنه های من.

3. انتخاب کردن برای حفاظت از حریم خصوصی اگر شما مایل به اجازه رفتن از دامنه خود را یا حذف حساب و تمام سفارشات خود را لغو خواهد شد و رونق! که.است داده خواهد رفت.

حذف اطلاعات شخصی خود از G:

گوگل فروشگاه همه چیز طوری است که هویت خود را. حتی پس از از بین بردن خود را از تمام سایت های اجتماعی و سایت های خرید, هنوز, برخی از وب سایت ممکن است در لیست شما را با شماره SSN. پس در این صورت شما می توانید یک فایل به صورت قانونی و درخواست گوگل آن را حذف کنید. زیر را دنبال راهنمای برای حذف خودتان از جستجو در گوگل index.

1. بازدید: support.Google.com

2. درخواست برای حذف مطالب و در چند روز آینده نتیجه جستجو خواهد بود از مطالعه خارج شدند خود را با هویت.

مناقصه خداحافظ به تمام حساب های ایمیل شما:

بدون این رفتن ناشناس امکان پذیر نیست. بنابراین یکی از راه های نهایی به پیشنهاد خداحافظ به حساب های ایمیل خود را. زیر را دنبال راهنمای به حذف تمام حساب های ایمیل خود را.

1. ورود به همه ارائه دهنده خدمات ایمیل خود حساب.

2. برو به حساب من و تنظیمات.

3. از تنظیمات برو به تنظیمات حریم خصوصی را انتخاب کنید و به حذف حساب کاربری من یا غیرفعال کردن حساب کاربری من.

4. بسته به ارائه دهنده خدمات ایمیل خود به مراحل بالا ممکن است کمی متفاوت باشد.

نتيجه گيری: حتی اگر شما به دنبال تمام فرآیند فوق وجود دارد هنوز هم ممکن است در جایی در سمت چپ اثری از خودتان. هیچ چیز نمی تواند تضمین گمنامی را.

از این رو شما باید صبور باشید در کل این فرایند و مطمئن شوید که شما همه چیز پاک کردن بدون ترک هر چیزی است. شما همیشه می توانید با استفاده از موتورهای جستجو برای پیدا کردن این حساب روند حذف خود را از ارائه دهندگان خدمات.

پس این نمی تواند انجام شود در یک روز. آن را آشکار رفتن به چند هفته حداقل. صبور باشید و adios para آن آمیگو.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *